18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bitwa o City Hall "Karbala"

NaughtyBear • 2011-05-24, 17:13



Film autorstwa CrusadeNR o Polskich żołnierzach dzielnie współbroniących miejskiego ratusza w Karbalii. To kolejny film który został usunięty bez jakiejkolwiek merytorycznej podstawy przez serwis JewTube. Jego kolejny profil został zawieszony a filmy usuwane. Promowanie Narodu Polskiego propagowanie uczuć patriotycznych BĘDZIE NADAL TRWAĆ!!!!!!

master of disaster

2011-05-25, 10:26
Może żydowscy spiskowcy nie usunęli by tegoż dzieła z YouTube gdyby nie składał się z fragmentów filmów których CrusaderNR nie jest autorem? Nie po to ktoś wywalił sporo kasy na produkcje i dystrybucję "Helikoptera w ogniu" żeby jakiś gimnazjalista robił sobie z nim co chce i publikował gdzie mu się podoba.
Czasem warto poczytać regulamin zanim zacznie się spuszczać nad wszechobecnym spiskiem pejsów i komuchów.

coorvah666

2011-05-25, 11:49
Wielcy k***a patrioci spuszczający się nad durną wojną o usraelską ropę, ja pie**ole. Może idźcie sami sobie pozdychać by jakiś gruby sk***ysyn z usraela miał więcej powodów do bycia grubym sk***ysynem?
Jeszcze zrozumiem jak ktoś się nak***ia żebym mógł spokojnie zeżreć swój do gówna podobny chleb, ale zabijać tysiące bezbronnych ludzi za kasę w jakiejś wymyślonej wojnie , i jeszcze się tym szczycić jakież to zajebiste to czeba być matołem i debilem.

rrdzony

2011-05-25, 12:14
buzzy88 napisał/a:


Kim trzeba być żeby nie szanować własnej historii?


Wojna w Iraku i Afganistanie to nie jest moja historia. To historia USA i ich kampanii mającej na celu zdobycie większości złóż ropy na świecie.

Jankeski pucybucie

kogut117

2011-05-25, 12:36
Te napisy mogly k*rwa sie szybciej pokazywac

Gienek2

2011-05-25, 13:45
to co my robimy dla amerykanów to nic innego jak włosi dla niemców , pomagamy najeźdzcy , z punktu widzenia Irakijczyka jesteśmy źli. tylko w gruncie rzeczy piszę głupoty bo sam naprawdę nie wiem czy Irakowi lepiej z Talibami czy z USA

wexors

2011-05-25, 14:46
gryzonko napisał/a:



Irak
Wśród 3000 poległych żołnierzy koalicji najwięcej jest Amerykanów – 2763, Brytyjczyków zginęło 119, a pozostałych 118 to ofiary z pozostały państw koalicji antyirackiej, w tym 17 Polaków.

Oni też tak myśleli ..... do czasu



większość ofiar wynika z eksplozji min ,albo samochodów pułapek. A amerykanów padło dużo, bo oni głownie przeprowadzali szturm w Iraku. Reszta była jako "misja pokojowa" i zabezpieczała prowincje

Pentryt

2011-05-25, 16:36
rrdzony napisał/a:

Wow!

Żołnierze! :wali:
Polska! :wali:
Patrioryzm! :wali: :wali: :wali:
Chwała ojczyźnie :wali: :wali: :wali: :wali: :wali:
:wali: Roman :wali: Dmowski :wali: oi oi oi :wali:


rrdzony napisał/a:

Wojna w Iraku i Afganistanie to nie jest moja historia.



Dmowski to też nie jest twoja historia? Sam obrzezańcu nie wiesz co piszesz

MdoN

2011-05-25, 18:09
@wexors
tak tylko podczas szturmu na irak zginęło niewielu żołnierzy. znaczna większość zginęła już po opanowaniu całego terytorium, gdy prowadzili 'misję pokojową'

zajebiście jest być Polakiem.

miedziak

2011-05-25, 18:52
buzzy88 napisał/a:




Dmowski to też nie jest twoja historia? Sam obrzezańcu nie wiesz co piszesz



Nie będę się wgryzał w spór ale mogłeś zacytować całą wypowiedź a nie tylko ten fragment który ci się nie podoba. Przez przypadek postawiłem ci piwko a nie było to moim zamiarem.

A tak à propos całej tej wojny w Iraku, to tak patrząc z perspektywy czasu reżim Saddama sam by się teraz zawalił na fali obecnych rewolucji w krajach arabskich, a wolni Irakijczycy z pewnością ochoczo by sprzedawali swoją ropę za bezcen ostoi wolności jaką jest zachód. Na tej wojnie najbardziej ucierpiała moim zdaniem wiarygodność USA na świecie,

No dobra wgryzłem się :amused:

Sharsh

2011-05-25, 23:57
nawet jeśli to wszystko to fake, to piwo dla polskich żołnierzy! a tak o!

darth nekranus

2011-05-26, 00:32
MowMiSynu napisał/a:

Józef Piłsudzki, pozdro dla kumatych. ; )



A sam jesteś niekumaty.. "PiłsudSki"..

kizug666

2011-05-26, 00:58
xxSekiPlxx napisał/a:

Bóg, Honor, Ojczyzna! Dumy z bycia Polakiem nikt mi nie odbierze, a jeśli spróbuje ogolę mu pejsy



proponuję zacząć golenie od tego pierwszego...

Phallucifer

2011-05-26, 23:26
Staram sie wywazac slowa, ale...po kiego diabla pchacie polityke na Sadola?
Patriotyzm i milosc do wlasnej kultury stala sie narzedziem w walce o wladze ,narzedziem wywrotnie trzymanym w rekach osobnika(ow), ktorzy w walce o polskosc nie maja ani jednego chwalebnego czynu na koncie.

r4dzik

2011-06-05, 18:18
jewtube usunął film ponieważ koleś użył scen z filmów, nie dając im creditsów - proste :)

Hunter562

2011-07-31, 16:42
Tu macie film z fragmentami nie filmów, ale nagrań z tamtego oblężenia.




Do tych co jęczą że mi na się czym chwalić bo robimy tam za pomagierów amerykańców.
Racja, ale jak oni już tam byli to pokazali klasę WP. Dziwi mnie jedynie brak informacji w mediach na ten temat.
W USA już by z tego zrobili kolejny megahit typu "Helikopter w Ogniu", a u nas jedynie wzmianka w gazecie.