18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bitwa o City Hall "Karbala"

NaughtyBear • 2011-05-24, 17:13



Film autorstwa CrusadeNR o Polskich żołnierzach dzielnie współbroniących miejskiego ratusza w Karbalii. To kolejny film który został usunięty bez jakiejkolwiek merytorycznej podstawy przez serwis JewTube. Jego kolejny profil został zawieszony a filmy usuwane. Promowanie Narodu Polskiego propagowanie uczuć patriotycznych BĘDZIE NADAL TRWAĆ!!!!!!

chewbacca

2011-05-24, 23:24
deoknife napisał/a:

wytlumaczcie mi kto to wrzucil na glowna?



Trolls gonna troll. Film fajny, jestem tylko ciekaw czy to prawda? Łatwo by było spreparować takie opowiadanie... Nie mniej przekonał mnie ten film. I dlaczego przeszło to tak cicho?

Se...........ki

2011-05-24, 23:40
Bóg, Honor, Ojczyzna! Dumy z bycia Polakiem nikt mi nie odbierze, a jeśli spróbuje ogolę mu pejsy

MyBijaCZ

2011-05-24, 23:41
To jest na tyle dość nudne że po 2'óch minutach zacząłem się nudzić i ziewać, w dodatku co chwile muszę cofać nie mogę doczytać kilku ostatnich słów, a potem po przewijaniu okazało się że jest więcej czytania...

Zrezygnowałem, krócej ta wojna opisana by była na wikipedi a dokładniej...


Smieć...

gryzonko

2011-05-24, 23:52
chewbacca napisał/a:



Trolls gonna troll. Film fajny, jestem tylko ciekaw czy to prawda? Łatwo by było spreparować takie opowiadanie... Nie mniej przekonał mnie ten film. I dlaczego przeszło to tak cicho?



Tiaaaa prawda , 30 dzielnych polskich i bułgarskich marines rozpie**ala 200 miejscowych beduinów, bez żadnych strat ( sory jeden oberwał w dupe, ale wszyscy sie pośmiali nakleili plasterek i było ok). Potem sobie zrobili rajd po mieście po żarcie ( pewnie do najbliższego maca) pod ostrzałem snajperów. Miejscowi snajperzy co prawda "znają sie na swojej robocie" ale nikogo nie ustrzelili.
A na koniec przyjechali komandosi z B.Białej i Beduini sp***olili z płaczem i podwiniętym ogonem.

I ty sie jeszcze zastanawiasz czy to prawda? Jak możesz ...
ps. To jest tak głupie że bym postawił piwo temu kto to wyj***ł z Yutuba. No i ostatnia refleksja - co za debil łączy patriotyzm z nikomu niepotrzebną polską interwencją na drugim końcu świata, z której uzyskaliśmy jedynie wielu martwych żołnierzy i dozgonną "wdzięczność " USa

Psychiczny

2011-05-24, 23:59
za szybko niektóre napisy lecą

ZgRyZ

2011-05-25, 00:26
co to za ch*jnia??! filmik z dupy wyciągnięty i jakiś pedał zachłystujący się swoją wiarą w polskie siły "zbrojne". pewnikiem nie byłeś w wojsku ptysiu, że takie bzdury pleciesz.

MortiCRX

2011-05-25, 00:36
Jeśli znikają iraccy żołnierze, to wiedz, że coś się dzieje....

Ra...........or

2011-05-25, 01:09
Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi podał źródło - skąd twórca filmu czerpał swoje informacje. A tak cóż fajna historia nie powiem ale pewnie nieco "podkolorowana"...

Jeśli chodzi o to w co mnie osobiście ciężko uwierzyć:

1. Walą do nich z irackiej świątyni ale żołnierze nie mogą odpowiedzieć ogniem bo prawo wojenne zabrania. Decydują się na to po 4 dniach. - "ojej panie majorze, celowałem w tych sk***ieli przy bramie, ręka mi drgnęła i rozpie**oliło meczet, nie moja wina turbany mogły go tam nie budować"

2. Amerykanie jako wsparcie wysyłają 1 samolot bezzałogowy "mało przydatny w mieście". To się wysilili ci nasi sojusznicy.

3. "Więźniowie siedzą w klatkach we własnych odchodach" - Ciekawe jak to cało gówno w temp +40 C musiało j***ć, w samym centrum miasta i to na posterunku WP, gdzie brak higieny i ryzyko chorób z tym związane jest praktycznie nie do zaakceptowania. A prawo wojenne wspomniane wyżej takiego traktowania jeńców już nie zabrania?



Cóż nie wiem, nie znam się dlatego chciałbym poznać źródło by można było choć częściowo zweryfikować
prawdziwość tego filmiku.

rrdzony

2011-05-25, 01:35
Wow!

Żołnierze! :wali:
Polska! :wali:
Patrioryzm! :wali: :wali: :wali:
Chwała ojczyźnie :wali: :wali: :wali: :wali: :wali:
:wali: Roman :wali: Dmowski :wali: oi oi oi :wali:

Mordujmy afgańskich i irackich chłopów ku chwale ojczyzny! :wali:

wexors

2011-05-25, 03:13
gryzonko napisał/a:



Tiaaaa prawda , 30 dzielnych polskich i bułgarskich marines rozpie**ala 200 miejscowych beduinów, bez żadnych strat ( sory jeden oberwał w dupe, ale wszyscy sie pośmiali nakleili plasterek i było ok). Potem sobie zrobili rajd po mieście po żarcie ( pewnie do najbliższego maca) pod ostrzałem snajperów. Miejscowi snajperzy co prawda "znają sie na swojej robocie" ale nikogo nie ustrzelili.
A na koniec przyjechali komandosi z B.Białej i Beduini sp***olili z płaczem i podwiniętym ogonem.

I ty sie jeszcze zastanawiasz czy to prawda? Jak możesz ...
ps. To jest tak głupie że bym postawił piwo temu kto to wyj***ł z Yutuba.



Polacy od zawsze byli zajebiści, a że ty nie potrafisz nawet słoika odkręcić to już nie nasza wina.
I skąd ty k***a 30 wziąłeś ? juz nawet czytać nie potrafisz? "40 Polaków i tyluż Bułgarów" chociaż te komentarze to naciągane.


Powiedz mi jakie szanse ma brudas który całe życie j***ł kozy, ubrany w jakies brudne szmaty i ze starym kałachem pod pachą który w nocy nie potrafi odróżnić innego araba od kozy, przeciwko wyszkolonemu doświadczonemu żołnierzowi z pełnym wyposażeniem, i przewagą taktyczną ?

a wiesz czemu nie było o tym w TV ? bo amerykańce uznali całą akcje za tajną i zrobili wszystko byle sie tylko nie wydało że sami spieprzyli zostawiając Polaków i Bułgarów na pastwę arabów .

macie mniej kolorowany filmik


i tu prawdziwe wspomnienia gościa z 17BZ co brał udział w obronie
/watch?v=WJyHH-vcCl4&feature=related

Gienek2

2011-05-25, 08:02
"Promowanie Narodu Polskiego propagowanie uczuć patriotycznych BĘDZIE NADAL TRWAĆ!!!!!!"

i jeszcze zapomniałeś dodać: oddajcie krzyż

hahahah
"no to pie**olneliśmy w ten minaret i był spokój" hehhehee

casimus

2011-05-25, 09:07
wexors napisał/a:


(...) który w nocy nie potrafi odróżnić innego araba od kozy



Lol, zj***łem sie z krzesła. Hahaha Piwo za to.

gryzonko

2011-05-25, 09:22
wexors napisał/a:



Powiedz mi jakie szanse ma brudas który całe życie j***ł kozy, ubrany w jakies brudne szmaty i ze starym kałachem pod pachą który w nocy nie potrafi odróżnić innego araba od kozy, przeciwko wyszkolonemu doświadczonemu żołnierzowi z pełnym wyposażeniem, i przewagą taktyczną ?



Irak
Wśród 3000 poległych żołnierzy koalicji najwięcej jest Amerykanów – 2763, Brytyjczyków zginęło 119, a pozostałych 118 to ofiary z pozostały państw koalicji antyirackiej, w tym 17 Polaków.

Oni też tak myśleli ..... do czasu

Pentryt

2011-05-25, 10:19
rrdzony napisał/a:

Wow!

Żołnierze! :wali:
Polska! :wali:
Patrioryzm! :wali: :wali: :wali:
Chwała ojczyźnie :wali: :wali: :wali: :wali: :wali:
:wali: Roman :wali: Dmowski :wali: oi oi oi :wali:

Mordujmy afgańskich i irackich chłopów ku chwale ojczyzny! :wali:





Kim trzeba być żeby nie szanować własnej historii? Polecam jeszcze poczytać o Polskich Termopilach