18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biali vs czerwoni

Prometheus_Coprophagus • 2013-05-03, 18:59
No tak w dużym uproszczeniu - chłopcy spod znaku konfederacji chcieli skorzystać z praw zagwarantowanych przez pierwszą poprawkę do Konstytucji Stanów Zjednoczonych i chyba spotkali się z ciut większym zainteresowaniem, niż przypuszczali. :radocha:


ZiggyChajzer

2013-05-06, 12:33
okrutnik z lasu - k***a a co ty tam widzisz zdrożnego? flagę Polski czy przekreślony sierp i młot? i kto k***a mordował naszych dziadów i pradziadów - konkretnie z tego zdjęcia. Ktoś kto nie popiera komunizmu od razu jest faszystą? o czym ty pie**olisz?

neron666@interia.eu

2013-05-06, 15:04
k***a , policja mogłaby dać sobie spokój z tymi prowokacjami :/
w końcu stanie się jakieś nieszczęście i się dopiero zacznie ;/

dhill

2013-05-06, 15:58
Prometeus_Coprophagus napisał/a:


Argumentum ad personam, na jakie jeszcze sofizmaty się wysilisz? Nawet nie ma tu z czym korespondować, bo całkowity brak walorów merytorycznych wypowiedzi.



Nie ma tu nic ad personam. Opowiadasz się przeciwko prawu własności, to w moim słowniku też jesteś złodziejem.

ramzes12

2013-05-06, 18:48
Cytat:

Na prywatne gimnazjum Cię było stać a na lekarza nie ? I weź mi nie pie**ol, że prywatna szkoła lepsza jest. Przecież wiadomo że jak zapłacisz to na piątkach pojedziesz. Więc sorry ale pie**olisz.



Nie chodzi mi o stopnie, ale o ilość i jakość wiedzy, którą zdobyłem w porównaniu do LO państwowego (przypomnę, że w lo nie musiałem się nic uczyć, no może matmy trochę, bo wszystko miałem w gimnazjum)

Na prywatne gimnazjum "przestało mnie stać" kiedy po 2007 roku ojciec przymusowo przeszedł na emeryture. W między czasie śmierć dziadka, a że jako weteran wojenny miał trochę renty.

Stać i nie stać z tym lekarzem. Co innego jest wizyta z połamaną ręka, a co innego przeszczep "czegoś". Inna kategoria cenowa.

Cytat:

za ten rysunek powinienes dostaj w ryj. Faszysci mordowali naszych dziadow i pradziadow a ty teraz popierasz ten swiatopoglad?! WYpie**alAJ!



TVN.
A kto tu mówi o faszystach. Nie popieram faszyzmu. Jestem patriotą, prędzej mi do nacjonalizmu niż do nazizmu.
Radzę Ci:
-wyłącz telewizor
-zapoznaj się z historią i podstawowymi pojęciami
Nie traktuj tego jako wrzutę. Piszę to po to, abyś się nie dał oszukać mass mediom.

szponiasty

2013-05-08, 18:47
Lewica, prawica, socjalizm, kapitalizm... Wymysł elity, żeby motłoch z wypranym ideologiami mózgiem tłukł się między sobą i nie przeszkadzał w "rządzeniu"...

Prometheus_Coprophagus

2013-05-09, 13:54
dhill napisał/a:

Opowiadasz się przeciwko prawu własności (...)



:wtf:
Może jeszcze dodasz, że mam cztery metry i zieję ogniem?