18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezprizorni

miedziak • 2010-06-26, 15:53
Zdjęcia przedstawiające bezdomne dzieci na Ukrainie, nic więcej nie było napisane na stronie będącej ich źródłem. Endżoj











więcej fotek jak zwykle w komnetarzach.

miedziak

2010-06-28, 23:59
nie wiem czy ktoś tu jeszcze zajrzy ale wrzucam fotki z takiego wojskowego szkolenia dla tych naszych nieszczęsnych bezprizornych(a przynajmniej tak zrozumiałem z opisu)
























maus1

2010-06-29, 01:15
i o to właśnie chodzi !

Isentor

2010-06-29, 22:59
Turkusowa Dziewica napisał/a:

Jesteś nietolerancyjny! Jak możesz obrazać mnie i moją religię, mój styl życia, to się w głowie nie mieści, a ty kim jesteś, co?! Żyjesz sobie, rośnie ci dupa, a ja mam cele, własne życie, ty byś w nim zginął.
Hipokryta detected :mrgreen:


Mylisz się jestem tolerancyjny. Nienawidzę wszystkich jednakowo. ;-)

~Conscribo

2010-06-29, 23:34
miedziak, może to nie szkolenie a po prostu chwila zabawy w jakimś ośrodku? ;)

Isentor

2010-06-30, 17:31
Turkusowa Dziewica napisał/a:

No to jesteś pozerem.


Też nie ale możesz spróbować innych słów. Proponuje Ci zacząć od Panie i grzecznie spytać czy chcę dolewkę piwa. Później zobaczymy do czego jeszcze się nadasz.

zbronkoo

2010-08-16, 01:39
za dwa tygodnie jade do lwowa na pol roku. chcialam napisac, ze pewnie natkne sie na tego typu sytuacje, zrobie jakies foty, cos powstawiam. ale po przeczytaniu wszystkich tych komentarzy (z nielicznymi wyjątkami) odechciewa mi sie czegokolwiek.

rozumiem, ze nie kazdy wspolczuje ludziom, ktorym sie nie ulozylo w zyciu, sama wyznaje zasade, ze wypada sie troszke postarac.
ale zdarzaja sie takie sytuacje, na ktore kompletnie nic nie mozna poradzic, zwlaszcza, kiedy masz 10 lat i ladujesz na ulicy. oczywiscie, gdyby ktos mial troche rozumu, gdzies tam by sie zglosil, cos pokombinowal. ale nie zawsze taki dzieciak zdazy sie zwrocic do kogos, kto moze mu pomoc, bo wpadnie w jakies bagno, ktos go w nie wciagnie. podejrzewam, ze wiele sposrod tych dzieci tak wlasnie mialo. dzieki swoim rodzicom, rodzinom, "cudownym" kolegom.

nie bronie ich. staram sie tez nie oceniac. jest takie powiedzenie, ze kazdy mierzy wlasna miara i jest ono bardzo prawdziwe. i jak kazda prawda, dziala w dwie strony, wiec proponuje sie nieco ogarnac, tym, ktorzy tak pieknie okreslaja tych ludzi (gówna, bękarty itp.).

za ciezki temat, zeby ogarnac to wszystko w jednym poscie. i za ciezki temat, zeby przekonac niektorych do swoich racji.
bo zawsze znajdzie sie ktos, kto bedzie uparcie tweirdzil: moja racja jest mojsza.
po prostu dla mnie kazdy, jak to juz ktos napisal, zasluguje na szacunek. nawet turkusowa ^^

a co do pomocy tym dzieciom: najpierw niestety ukraina i panstwa jej podobne musza sie najpierw rozwinac nieco bardziej, a potem zajmowac sie kolejnymi problemami. i trzeba sie pogodzic z tym, ze te dzieci nie sa wysoko na liscie priorytetow.

w zyciu tu tyle nie napisalam. peace.