18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezprizorni

miedziak • 2010-06-26, 15:53
Zdjęcia przedstawiające bezdomne dzieci na Ukrainie, nic więcej nie było napisane na stronie będącej ich źródłem. Endżoj











więcej fotek jak zwykle w komnetarzach.

Harry90

2010-06-26, 23:20
Wy chyba zapomnieliście gdzie jesteście... Jak wam tak szkoda tych kanalarzy to wyślijcie smsa o treści pomoc albo kupcie im tubkę butaprenu. O jakie biedne dzieci, o ja jebie... :emo:

szabo

2010-06-27, 00:11
Harry90 napisał/a:

Wy chyba zapomnieliście gdzie jesteście... Jak wam tak szkoda tych kanalarzy to wyślijcie smsa o treści pomoc albo kupcie im tubkę butaprenu. O jakie biedne dzieci, o ja jebie... :emo:



Masz szczęście, bo Twoi starzy najwyraźniej byt Ci zapewnili i nikt Ci w dupę tak nie daje, żebyś myślał o spieprzeniu z chaty. Sporo z nich (jak nie większość) nie żyje tak z własnego wyboru. Poza tym imho sadistic to strona gdzie poprawność polityczna nikogo nie ogranicza (przynajmniej nie w takim stopniu jak inne portale), ale to nie powoduje, że mam być bezmózgim idiotą, który będzie na siłę starał się być kontrowersyjny :-|

Zepsuty Padalec

2010-06-27, 00:58
Turkusowa Dziewica napisał/a:



Co, mam się uczyć od biedoty jak żyć? Jak cuchnąć, jak być dymanym w dupsko w koleżeńskim gronie, jak sp***alać przed policją, jak kraść bułeczki ze straganu?

Nie rozśmieszaj mnie bo mi błona pęknie.



To bardziej sadystycznie: oby ktoś tak dymał i twoje dzieci jeśli jebnie cię kiedyś tramwaj. Skończ waść i wstydu oszczędź.

Asmodea22

2010-06-27, 03:40
A ja zasugeruję odstrzelnie turkusowego coby nasze serduszka się oczyściły z goryczy jaką w nie wniósł :amused:

Harry90

2010-06-27, 08:46
@szabo
Właśnie że zdziwiłbyś się ilu z tych karaluchów żyje tak z przyzwyczajenia, a do łba im nie przyjdzie żeby coś zmienić mimo realnych możliwości gdyby tylko chcieli i coś w tym kierunku robili. Co do Twoich śmiesznych domysłów nt. mojego życia - nie było łatwo ale nie zamiast usiąść z dupą na ławce na dworcu czy wygrzebaniu sobie nory, ciężką pracą i wytrwałością zapewniłem sobie możliwości normalnego życia. W przeciwieństwie do Twoich pupili ze zdjęć.

szabo

2010-06-27, 11:57
Harry90 napisał/a:

@szabo
Właśnie że zdziwiłbyś się ilu z tych karaluchów żyje tak z przyzwyczajenia, a do łba im nie przyjdzie żeby coś zmienić mimo realnych możliwości gdyby tylko chcieli i coś w tym kierunku robili. Co do Twoich śmiesznych domysłów nt. mojego życia - nie było łatwo ale nie zamiast usiąść z dupą na ławce na dworcu czy wygrzebaniu sobie nory, ciężką pracą i wytrwałością zapewniłem sobie możliwości normalnego życia. W przeciwieństwie do Twoich pupili ze zdjęć.



Jakie realne możliwości? Dawanie dupy jakimś zbokom? Powiedz mi jakie tam kurna możliwości mają takie szczyle? Ciężką pracą? Pracowałeś gdzieś kurna w wieku 10 lat? Chyba u babci na działce. :-/

Rh...........ox

2010-06-27, 12:00
szabo napisał/a:

Chyba u babci na działce.



Albo u taty w piwnicy :seksik:

KN...........NT

2010-06-27, 12:38
Nie wiedziałem, że Ukraińskie dzieci znają tak dobrze Polski język.

Harry90

2010-06-27, 14:44
@szabo
W wieku 10 lat to się siedzi w domu dziecka/przytułku, no ale przecież tam nie ma kleju...
@Rhox
Widzę że jesteś obcykany w tym biznesie, hmm? Ja niestety nie byłem aż tak przedsiębiorczy :roll:

Isentor

2010-06-27, 14:45
Turkusowa Dziewica napisał/a:



Widzisz? Są bezużyteczne nic nie potrafią, nie płacą podatków tylko robią brud na ulicy, pobycie się ich to same plusy.


Ulizane paszczaki z dobrych domów Państwa ę ą też nie płacą, niewiele poza narzekaniem nie potrafią, też syfią na ulicy. Tak można określić każdego bachora czy to mieszka w willi czy w kanałach.


Turkusowa Dziewica napisał/a:


Niech jedzą swoje stolce a jedzenie szlachty zostawią dla kanibali.


To szlachta polowała na kanibali. :)


Turkusowa Dziewica napisał/a:


Odróżniajmy życie od zwykłej egzystencji.


Ulżyło mi, że próbujesz. ;) Gówno też na swój sposób egzystuje ale nie żyje.


Arahja7 napisał/a:

A ja zasugeruję odstrzelnie turkusowego coby nasze serduszka się oczyściły z goryczy jaką w nie wniósł :amused:


Do hymnu!

Rh...........ox

2010-06-27, 14:45
Turkusowa Dziewica napisał/a:



Widzisz? Są bezużyteczne nic nie potrafią, nie płacą podatków tylko robią brud na ulicy, pobycie się ich to same plusy.



Różnie bywa w życiu, módl się do Bogów żeby Tobie nie przytrafił się taki los, bo co wtedy zrobisz? Sam zgłosisz się do eksterminacji żeby zasilić harda? 8-)

szabo

2010-06-27, 17:54
Harry90 napisał/a:

@szabo
W wieku 10 lat to się siedzi w domu dziecka/przytułku, no ale przecież tam nie ma kleju...



Jakbyś widział w życiu coś więcej niż tylko koniec własnego nosa, byłbyś świadomy, że w takich przytułkach/domach dziecka czasem dzieje się nawet więcej niż widać na tych zdjęciach. Zwłaszcza w krajach tak "wysoce rozwiniętych".

szabo

2010-06-27, 19:42
Turkusowa Dziewica napisał/a:




Ale kogo to obchodzi co się dzieje z dzieciakami, których nie chciały rodzice? Widać starzy mieli nosa.



Do Ciebie nie pisałem, bo nosem wyczuwam kliniczny przypadek trolla :mrgreen:

miedziak

2010-06-27, 20:37
kolejna porcja fotek tym razem z st Petersburga

ci są nieco bardziej grzeczni














a dla tych to chyba nie ma juz ratunku
















Harry90

2010-06-27, 20:58
@szabo
Nie obchodzi mnie co się tam dzieje, jestem jedynie za eksterminacją śmieci.