18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezprizorni

miedziak • 2010-06-26, 15:53
Zdjęcia przedstawiające bezdomne dzieci na Ukrainie, nic więcej nie było napisane na stronie będącej ich źródłem. Endżoj











więcej fotek jak zwykle w komnetarzach.

Isentor

2010-06-26, 19:16
Scarlet napisał/a:

prawie jak dzieci z dworca leningradzkiego. ale te chociaż kleju nie kirają. przynajmniej na zdjęciach.


Kirają...przecież ciągnie jeden ze zrywki aż miło.

kami-chan

2010-06-26, 19:20


Scarlet

2010-06-26, 19:38
Isentor napisał/a:


Kirają...przecież ciągnie jeden ze zrywki aż miło.



o, faktycznie, masz rację. za szybko przeleciałam te fotki i mi umknęło.

plus jeszcze to teraz wyhaczyłam:



przypuszczam, że to nie insulina :mrgreen:

Am...........eg

2010-06-26, 19:42
~Miedziak postarałeś się, pierwszy raz postawiłam w jednym poście trzy piwa jednemu autorowi. Zdjęcia są świetne, pod każdym względem.

Cyferblant

2010-06-26, 19:43
Hehe k***a! Ja tak za jakieś 3 miechy wyląduje

miedziak

2010-06-26, 19:51
~Gabryha ja się zawsze staram :oops:

together

2010-06-26, 20:32
Turkusowa mam nadzieję, że pozostaniesz dziewicą do końca życia, szkoda by było krzywdzić twoje dzieci taką matką.

SadystycznieFantastycznie

2010-06-26, 20:37
Geny to ty masz popsute . Myślę że połowa z nich jest silniejsza fizycznie , i psychicznie od ciebie ... A ty tylko patrzysz na to czy oni ćpają , czy piją, czy palą.A mają życie tak ciężkie że daj im tą iluzje szczęścia zwana naćpaniem , lub zchlaniem .. jak kto woli .

Isentor

2010-06-26, 20:49
Turkusowa Dziewica napisał/a:

Odstrzelić zanim będzie za późno, byli za słabi, nie mieli dobrych warunków to eliminować a nie potem mamy popsute geny.


Skoro jakoś żyją w takich warunkach bez pustej lodówki z żarciem po brzegi, kieszonkowym na drugie śniadanie w postaci szlug i słit fociami na naszej klasie. To nie są aż tak słabi genetycznie. Prędzej wychuchana w szklarni truskawka padnie jak tylko ktoś ją wyniesie na ulice. ;)


Scarlet napisał/a:


przypuszczam, że to nie insulina :mrgreen:


Stawiam na rozpuszczalnik. :D

miedziak

2010-06-26, 21:06
aex jak zawsze niezawodny :mrgreen:

Zepsuty Padalec

2010-06-26, 21:34
Odstrzelić ich? Idź do nich i powiedz im to prosto w oczy, zjedliby Cię zanim zdołałbyś powiedzieć 'tylko nie w twarz'. Niektórych powinno się na prawdę wyskrobywać. Skoro żyją to znaczy, że chcą żyć mimo braku wielu wygód i często podstaw do życia, tym różnią się od takich frajerów jak ty.

together

2010-06-26, 22:36
Niezły poziom pokazujesz, jeżdżąc po matkach w internecie hejterze.

szabo

2010-06-26, 23:02
Turkusowa Dziewica napisał/a:


Smród ich plebejskich ciał nie pozwoliłby mi się do nich zbliżyć

Niech jedzą swoje stolce a jedzenie szlachty zostawią dla kanibali.



Z takiej szlachty, to mój dziadek na konia wsiadał :-P Mimo, że nic z większości nie wyrośnie, to mam dla nich więcej szacunku niż dla nie jednego lepiej urodzonego idioty.

daf098

2010-06-26, 23:10
te dzieci mogłyby was wiele o życiu nauczyć o dużo więcej niż poprawianie błędów ort. Turkusowo Dziewico w dupie byłaś więc gówno widziałaś co dalej gówno wiesz!