18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezdomny ze Zgierza mieszka w ziemiance

-a...........a- • 2014-01-02, 16:10
Tak jak w tytule. Pan Jan ze Zgierza samodzielnie zrobił sobie dom wykopując dziurę w ziemi. Ma się bardzo dobrze, jakąkolwiek pomoc odrzuca, myje się w rzece, ma emerytkę i niczego więcej do szczęścia mu nie potrzeba.











Opatrunek nosi dlatego, bo twierdzi, że "złe duchy" psują mu nos. :hitler:

Źródło: onet

Penc

2014-03-13, 18:59
Z tym "nosem" to chyba sp***olił z teledysku "what does the fox say"

Macieyou

2014-03-13, 19:00
No ja pie**ole, to już szczyt sk***ysyństwa. Facet nikomu nie przeszkadza, mieszka w tej ziemiance to niech sobie mieszka. Fakt, ch*jowa sytuacja i nie do pomyślenia w "cywilizowanym" kraju. W takiej sytuacja ta j***na banda darmozjadów od przybijania pieczątek powinna tym bardziej dać mu jakiś dach nad głową a nie wypie**alać go z deszczu pod rynnę (a może spod rynny pod rynnę :D ?). Jeszcze bardziej się skompromitowali, o ile bardziej się da.

Qbiini

2014-03-13, 19:01
Tak z ciekawości... Pod jaki adres listonosz mu doręczył list że się ma wynieść? o_O

Daimler1916

2014-03-13, 19:09
Tych wszystkich urzędników do prawdziwej roboty zagonić bo od tego siedzenia na cieplutkich stołkach w dupach im się przewraca....

radzio541

2014-03-13, 19:15
Polska-kraj w którym bezdomnego można eksmitować

Catacombe

2014-03-13, 19:37
Td0bT napisał/a:

No to jest k***a chore. Facet od dłuższego czasu nie ma normalnego miejsca zamieszkania, zapewne go na nie nie stać i nigdy nie będzie. Jednak jakiś cygań, tudzież emigrant z gównolandu na starcie dostaje full socjal, mieszkanko z którego później zrobi melinę i sobie żyje za hajs podatników. Polska to kraj absurdów, te k***y nie myślą logicznie. Dla nich lepiej jest utrzymywać szkodników i wszelakie robactwo z zewnątrz niż rodowitych polaków. Poj***nstwo to za mało powiedziane.



Polaków też utrzymują, ale tylko patologie. Niedaleko mam bloki socjalne, to mieszkańcy na starcie dostali umeblowane mieszkania. A jak się skończyło? Drzwi do klatki dorobione poprzez wyj***nie dziury w ścianie, szyby powybijane i ogólny rozpie**ol. I najlepsze że i tak dostają hajs.
Nie każdy z zewnatrz jest jak ty to określasz "robactwem" bo jak jakiś turek robi na kebabie to ch*j mi do tego, zarabia uczciwie i można się najeść. Państwo nie powinno wspierać patologii a z nią walczyć.

GrenAcid

2014-03-13, 19:41
Jak mawiał mój dziadek i tata, cyt: "Urzędnik to najbardziej tępy ku*as pośród ludzi" taka prawda.

is...........ay

2014-03-13, 19:55
@up: Twój dziadek jest Twoim ojcem? :-/

MICHALANIOLDZIWKO

2014-03-13, 20:00
Qbiini napisał/a:

Tak z ciekawości... Pod jaki adres listonosz mu doręczył list że się ma wynieść? o_O


Pewnie "Lepianka w lesie przy 4 sosnie od lewej".

enjoy7

2014-03-13, 20:25
Macie taki ból dupy o to że człowiek żyje w lesie a nawet nie znacie jego historii. Mówiąc w skrócie jest to kryminalista, gościu przesiedział łącznie co najmniej kilkanaście lat w więzieniu. Więc wcale mi go nie jest szkoda. Nie oznacza to, że ma żyć w nędzy, ale skoro w życiu nie zapracował sobie sam na to, żeby godnie żyć, to żyje w lepiance. Wcale mi go nie jest z tego powodu szkoda, skoro sam sobie sp***olił życie.

Maek

2014-03-13, 20:36
Może żyje w ziemiance, bo to zdrowe?

30 gru 13 09:47 - "...63-letni pan Jan mieszka w ziemiance..." (art. z Onetu)

2014-03-13 09:34 - "...54-letni pan Jan zimę spędził w wykopanej w ziemi jamie..." (art. a Express I.)

3 miesiące i 9 lat młodszy, chyba sam zamieszkam w lesie.

twardydb

2014-03-13, 20:37
jest po wojsku i ma emeryture chcial po prostu mieszkac w lesie;p lubi te klimaty


ale urzedasow to jebac kijem w dupe

necroboss

2014-03-13, 20:43
Hahaha "proszę się wynieść z lasu", a las jest państwowy czytaj publiczny i ch*ja mu mogą zrobić :D

riczardson

2014-03-13, 21:11
pie**olenie o szopeenie, nikt z zewnątrz z dupy nie doostanie za frajer Bóg wie czego - bo niby dlaczego - inaczej ma się to z azylem politycznym. Przypomnę, że za komuny podczas stanu wojennego wielu Polaków korzystało z azylu np. w Austrii - dostawali full opcje, nawet kasę na buty. Więc proszę mi tu nie pie**olić o poj***nswie bo innych przykładów jest wiele, nie wiecie dokładnie jak jest na świecie, a pie**olicie.


1408

2014-03-13, 21:21
Niech urzędnicy każą dzikom jeleniom i innym zwierzętom wynieść się z lasu, bo jest własnością komunalną.