18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bez Dom Ni

Bo3MamPoZiom • 2014-02-08, 22:19
Witajcie Sadolki i Sadole ,

Zauważyłem że w dobie powszechnej znieczulicy i społecznego sadyzmu nawet tak sadystyczne towarzystwo :emo: ma w sobie cień społeczeństwa dlatego chcę opowiedzieć wam historię która przed chwilą mi się przydarzyła...

U nas we Wsi:) burmistrz wprowadził coś takiego jak ogrzewalnia, jest to budynek gdzie bezdomni mogą przyjść się ogrzać i przekimać w te piżdżące syberyjskim wiatrem noce.
Przechodząc do sedna:)
Dostałem wezwanie żeby jechać sprawdzić co się tam dzieje gdy dojechałem na miejsce okazało się że jeden bezdomny dostał ataku padaczki , oczywiście na miejsce została wezwana karetka itd.
Sanitariusze stwierdzili że powinien brać leki i takie ataki mogą się ponawiać z tego względu powinien jechać do szpitala , ale nie wyraził na to zgody.
Gdy karetka odjechała i mogłem spokojnie pogadać z gościem zapytałem dlaczego nie chce jechać do szpitala skoro powinien.
Odpowiedział:
Wie Pan, jestem osobą bezdomną i wiem że dużo dla mnie robicie , nie mam za co kupić leków i nie mam też pieniędzy żeby jechać do szpitala a nie chcę aby inni ludzie musieli płacić za mój pobyt w szpitalu(oczywiście nie miało to takiej składni zdaniowej ale sens pozostał niezmieniony)
Następnie zapytałem go skąd ten atak?
Powiedział że zawsze tak ma gdy się denerwuje.
Oczywistym było że zapytałem co go tak zdenerwowało?
Odp: bo koledzy mówią że dla mnie nie będzie na jutro chleba bo się kończy a to ja im ten chleb załatwiłem i teraz mnie odtrącają.
moja odpowiedź była warta miana sadola
odp: aha

Po co to napisałem żeby wasze w p*zde skamieniałe dusze otworzyły oczy na to co dzieje się w koło . I żeby ukazać wasze gimbazjalne problemy w stylu ,, cooo... znowu schabowy na obiad??" nie są końcem świata.

Jakby czasem weszło na główną to chcę pozdrowić Mamę:*

BiałyJeleń

2014-02-08, 22:21
Za nie traktowanie bezdomnych jako ludzi drugiej kategorii zawsze piwko

NOVAXON

2014-02-08, 22:23
ten temat był bardzo
spoko

Halman

2014-02-08, 22:27
Cytat:

Jakby czasem weszło na główną to chcę pozdrowić Mamę:*



A co mama sadolka ze tu zagląda? Nie udało jej się potomstwo, takie empatyczne :-D

prezeszdzich

2014-02-08, 22:30
W tym kraju jest już taka ch*jni, że nie dziwi mnie już nic. Wszystki znaki na niebie i ziemii mówią żeby spieprzać stąd, a człowiek głupi i naiwny dalej ma nadzieję, że się to poprawi. Trzeba znaleźć nowego Wałęse i niech skacze przez płot bo jak tak dalej będzie to tak dalej nie będzie..

wo...........33

2014-02-08, 22:32
Jak już tak Twoja dusza jest szeroko rozwarta na problemy świata to czemu nie podarowałeś temu Panu choćby paru kromek chleba. Nie pojechałeś tam bezinteresownie tylko dostałeś wezwanie, więc skończ pie**olić. Zanim zaczniesz oceniać innych spójrz na siebie!

buddah

2014-02-08, 22:51
Jak wejdzie na główną mama pokazuje cycki

KrisCFC

2014-02-08, 23:10
Piwo za szacunek do matki. ;)

MateuszMmz

2014-02-08, 23:21
prezeszdzich Nie Wałęse, już jeden taki wystarczy

oleksadolek

2014-02-08, 23:27
1 Na wsiach nie ma burmistrza tylko sołtys ewentualnie wójt gminy
2 Jestes ch*jem że nie zaproponowałeś mu pomocy. Jakiejkolwiek

R41NM4N

2014-02-09, 00:36
j***ć bezdomnych, po to jest mróz, żeby wyzdychali przez zimę

kaktuz

2014-02-09, 03:29
prezeszdzich jeszcze nam następnego sprzedawczyka k***a jego mać brakuje...

BrainSeeker

2014-02-09, 03:34
śmierdzi fejkiem ale jeżeli nie to szacunek dla bezdomnego


lenux

2014-02-09, 04:41
Co ty k***a policjantem jestes?