18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bez Dom Ni

Bo3MamPoZiom • 2014-02-08, 22:19
Witajcie Sadolki i Sadole ,

Zauważyłem że w dobie powszechnej znieczulicy i społecznego sadyzmu nawet tak sadystyczne towarzystwo :emo: ma w sobie cień społeczeństwa dlatego chcę opowiedzieć wam historię która przed chwilą mi się przydarzyła...

U nas we Wsi:) burmistrz wprowadził coś takiego jak ogrzewalnia, jest to budynek gdzie bezdomni mogą przyjść się ogrzać i przekimać w te piżdżące syberyjskim wiatrem noce.
Przechodząc do sedna:)
Dostałem wezwanie żeby jechać sprawdzić co się tam dzieje gdy dojechałem na miejsce okazało się że jeden bezdomny dostał ataku padaczki , oczywiście na miejsce została wezwana karetka itd.
Sanitariusze stwierdzili że powinien brać leki i takie ataki mogą się ponawiać z tego względu powinien jechać do szpitala , ale nie wyraził na to zgody.
Gdy karetka odjechała i mogłem spokojnie pogadać z gościem zapytałem dlaczego nie chce jechać do szpitala skoro powinien.
Odpowiedział:
Wie Pan, jestem osobą bezdomną i wiem że dużo dla mnie robicie , nie mam za co kupić leków i nie mam też pieniędzy żeby jechać do szpitala a nie chcę aby inni ludzie musieli płacić za mój pobyt w szpitalu(oczywiście nie miało to takiej składni zdaniowej ale sens pozostał niezmieniony)
Następnie zapytałem go skąd ten atak?
Powiedział że zawsze tak ma gdy się denerwuje.
Oczywistym było że zapytałem co go tak zdenerwowało?
Odp: bo koledzy mówią że dla mnie nie będzie na jutro chleba bo się kończy a to ja im ten chleb załatwiłem i teraz mnie odtrącają.
moja odpowiedź była warta miana sadola
odp: aha

Po co to napisałem żeby wasze w p*zde skamieniałe dusze otworzyły oczy na to co dzieje się w koło . I żeby ukazać wasze gimbazjalne problemy w stylu ,, cooo... znowu schabowy na obiad??" nie są końcem świata.

Jakby czasem weszło na główną to chcę pozdrowić Mamę:*

pawu95

2014-02-09, 04:43
Twoja mówi że też cię pozdrawia.

RaaKu

2014-02-09, 05:37
To że ktoś jest bezdomny nie znaczy ze jest menelem, większości po prostu w życiu się nie powiodło każdemu się to może zdarzyć, nigdy nie wiadomo gdzie cię los zaniesie, nie ma się z czego śmiać tylko k***a Współczuć!! to jest takie ciężkie ??

GelSSon

2014-02-09, 06:34
Sanitariusze ? Ratownicy medyczni ! Widać że jesteś głupim psem (co to we dwujkę chodzą) albo darmozjadem ze straży miejskiej...

klaszak

2014-02-09, 07:11
Pa trząc na ty tuł wi dzę że ko le ga sy lab ki prze ra bia w szko le

furak151

2014-02-09, 07:57
Bo3MamPoZiom napisał/a:

I żeby ukazać wasze gimbazjalne problemy w stylu ,, cooo... znowu schabowy na obiad??" nie są końcem świata.



k***a, który tu taki burżuj, że schabowym gardzi.

Krakus76

2014-02-09, 08:02
Żaden szacunek, trzeba poznać całą historię a potem oceniać, w wielu przypadkach "bezdomni" to stoczone chlejomordy albo zdrajcy rodziny, polska to nie kraj 3 świata i kto chce to pracuje nawet za grosze, przykład z TV faceta mieszkającego w wykopanej ziemiance, jaki on bidny i opuszczony a sam opowiedział historię swojego życia z której wynika że nie jest taki nieporadny i biedny tylko szlajał się.

Kubashenko

2014-02-09, 08:54
Ja tam rozróżniam 2 typy ludzi o takim stanie społecznym: faktycznych bezdomnych i penerów (żebraków) co to chcą kasę, a chleba i czegoś do okładu nie wezmą. Mieszkam w Poznaniu w okolicach Wildy (kto widział ten wie) i jeżeli ktoś podejdzie i zapyta mnie czy bym mu chleba nie kupił bo nie ma za co to zawsze to robię. Ale jak chce kase, bo sam sobie kupi to niech sp***ala.

ilyasoloviev

2014-02-09, 09:11
To czemu Ci bezdomni nie rusza dupy do pracy? Jak im sie nie chce/nie oplaca, to oczywistym jest, ze sa bezdomni z wlasnego wyboru. Nie ma im co wspolczuc. Polakom nikt nie wspolczuje jak zapie**alaja 12h dziennie i sa okradani z polowy swojej wyplaty. ch*j mnie obchodzi historia bezdomnego. Jednemu sie nie powiodlo mieszka na ulicy, drugiemu sie nie powiodlo, spial poslady i sobie poradzil.

Frank Hoorigan

2014-02-09, 09:33
Ogrzewalnia? Kurcze świetny pomysł, wpadłbym tam z gazem pieprzowym żeby pomęczyć albo od razu łomem żeby sie pozbyć tego bezużytecznego śmiecia. Do roboty a nie żyć na cudzy rachunek.

stir

2014-02-09, 09:57
Jednemu brakuje do chleba a innemu do Mercedesa. Każdy ma swoje problemy i tyle.

Plecionkarz

2014-02-09, 09:57
Bezdomnym nie staje się z dnia na dzień. Stają się nimi ci którzy sukcesywnie się opie**alali, nie zarabiali na siebie tylko liczyli ch*j wie na co, pili i nie myśleli o przyszłości. I tak ch*j mnie strzela, że dostają coś w prezencie z moich podatków. Bezdomni do tego są bezczelni i uważają, że ktoś ma obowiązek o nich zadbać, j***ne pazerne nieroby.

xiontZ

2014-02-09, 10:07
A spytałeś go dlaczego jest bezdomny? Czyżby troszkę za bardzo lubił alkohol? :roll: To piękne, że nawet ludzie określający się mianem "sadoli" mają serca na właściwym miejscu i szkoda im się robi takiego nieroba. Pozdro "sadyści" :lol:

mrozekpl

2014-02-09, 11:11
jeśli ten bezdomny okazał się tak dobry trzeba było mu coś dać czy nawet zaprosić go żeby zjadł coś u Ciebie.
Ale za nie traktowanie bezdomnego jak śmiecia a człowieka takiego jak Ty czy Ja masz u mnie browara

ocwpzw

2014-02-09, 12:16
k***a, kiedy ja ostatnio schabowego jadłem