18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Bez Dom Ni

Bo3MamPoZiom • 2014-02-08, 22:19
Witajcie Sadolki i Sadole ,

Zauważyłem że w dobie powszechnej znieczulicy i społecznego sadyzmu nawet tak sadystyczne towarzystwo :emo: ma w sobie cień społeczeństwa dlatego chcę opowiedzieć wam historię która przed chwilą mi się przydarzyła...

U nas we Wsi:) burmistrz wprowadził coś takiego jak ogrzewalnia, jest to budynek gdzie bezdomni mogą przyjść się ogrzać i przekimać w te piżdżące syberyjskim wiatrem noce.
Przechodząc do sedna:)
Dostałem wezwanie żeby jechać sprawdzić co się tam dzieje gdy dojechałem na miejsce okazało się że jeden bezdomny dostał ataku padaczki , oczywiście na miejsce została wezwana karetka itd.
Sanitariusze stwierdzili że powinien brać leki i takie ataki mogą się ponawiać z tego względu powinien jechać do szpitala , ale nie wyraził na to zgody.
Gdy karetka odjechała i mogłem spokojnie pogadać z gościem zapytałem dlaczego nie chce jechać do szpitala skoro powinien.
Odpowiedział:
Wie Pan, jestem osobą bezdomną i wiem że dużo dla mnie robicie , nie mam za co kupić leków i nie mam też pieniędzy żeby jechać do szpitala a nie chcę aby inni ludzie musieli płacić za mój pobyt w szpitalu(oczywiście nie miało to takiej składni zdaniowej ale sens pozostał niezmieniony)
Następnie zapytałem go skąd ten atak?
Powiedział że zawsze tak ma gdy się denerwuje.
Oczywistym było że zapytałem co go tak zdenerwowało?
Odp: bo koledzy mówią że dla mnie nie będzie na jutro chleba bo się kończy a to ja im ten chleb załatwiłem i teraz mnie odtrącają.
moja odpowiedź była warta miana sadola
odp: aha

Po co to napisałem żeby wasze w p*zde skamieniałe dusze otworzyły oczy na to co dzieje się w koło . I żeby ukazać wasze gimbazjalne problemy w stylu ,, cooo... znowu schabowy na obiad??" nie są końcem świata.

Jakby czasem weszło na główną to chcę pozdrowić Mamę:*

Loaloa

2014-02-09, 12:30
Nie padaczka, tylko delira po tym jak mu kumple cały "chleb" wypili.

kamcios1

2014-02-10, 00:35
Zaj***łeś to z demotów więc dlaczego piszesz, że się tobie przydarzyła ?

Ophidian

2014-02-11, 00:42
Kubashenko napisał/a:

Ja tam rozróżniam 2 typy ludzi o takim stanie społecznym: faktycznych bezdomnych i penerów (żebraków) co to chcą kasę, a chleba i czegoś do okładu nie wezmą. Mieszkam w Poznaniu w okolicach Wildy (kto widział ten wie) i jeżeli ktoś podejdzie i zapyta mnie czy bym mu chleba nie kupił bo nie ma za co to zawsze to robię. Ale jak chce kase, bo sam sobie kupi to niech sp***ala.



I tu sie z kolegą zgodze...Ochlejmordy i Rumuny to zaraza tego kraju, ale posród nich...w blokach socjalnych mieszkają ludzie którym faktycznie w życiu nie wyszło...Trzeba ich umieć rozróżniać i w miare możliwości pomóc.