18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Barcelona - Holywood Actors

Carol • 2012-12-10, 00:11
Filmik przedstawia kompilację żenujących zagrań piłkarzy Barcelony, a w szczególności zachowanie "skromnego" Messiego, to wszystko okraszone ewidentnym sędziowaniem pod w/w klub (kuriozalne decyzje sędziów).

lo...........35

2012-12-10, 16:21
Wlasnie przez to, ze z pilki noznej zrobiono tani cyrk, przestalem to ogladac. To jest dramat teraz, co 2 minuty ktos lezy i sie zwija. Kiedys jak wbiegali lekarze dla delikwenta to bylo wiadomo ze jest z nim raczej nie teges. Przez te ciotunie typu karzelek messi moze dojsc do sytuacji, gdzie faktycznie komus sie cos stanie, a lekarze pomysla ' rznie glupa jak zawsze, wyslijscie podawacza bidonow niech mu lodem oblozy i git bo nam sie nie chce, wlatywalismy juz 43 razy dzisiaj.' Zawsze w takich chwilach wraca tesknota do pokolenia Zidane'a, Rubego Ronaldo i spolki.

wormarder

2012-12-10, 16:33
pogodzę wszystkich:

c**ami zostają:
-Farsa!
-Real!
-$hity(city)
-cwe*sea(chelsea)

lutyniec

2012-12-10, 16:58
wormarder napisał/a:

pogodzę wszystkich:

c**ami zostają:
-Farsa!
-Real!
-$hity(city)
-cwe*sea(chelsea)



Zapomniales jeszcze siebie dopisac :smiechzula:

Castagiro

2012-12-10, 17:00
Trzeba wprowadzić tak jak w NHL, że dwóch zawodników może się trochę ponapie**alać i schodzą na 4 minuty:D Ciekawe jak wtedy te p*zdy z barcy by cienko śpiewały, jakby tak jeden z drugim porządnie przyk***iłby jednemu z drugim:)

25...........25

2012-12-10, 17:36
Barcelona skończyła się po odejściu Ronaldinho.

damianpl

2012-12-10, 18:14
Rzygać mi się chcę jak na to patrze... dopiero na tym filmie widać prawdziwą twarz niejakiego Leo Messiego napinacza który teraz zapierdziela w masce. Platini i Uefa znaleźli sobie pupilka zarówno w samym klubie jak i Messim. 2 Puchary Europy mają z dupy... na siłę przepchnięci dzięki sędziom tak tworzy się w dzisiejszych czasach historię.. k***a aż mnie nerwica bierze.
j***ne ścierwa usypiają swoją grą która po odejściu Ronaldinho stała się nudna podają tylko między obrońcami bezsensownie to nazwałbym antyfootbolem k***a. Marze o tym by w końcu Pepe nie wytrzymał i połamał ich w p*zdu szczególnie tego j***nego steryda sztucznie wyhodowaną k***ę która sędziowie bronią jak własnego dzieciaka. Cały ten piepszony piłkarski świat kręci się w okół tej ścierwiastej drużyny i tego karła a wszystko przez tego frajera Platiniego który z góry tym kieruje. Więcej niż klub... k***a gówno nie klub. p*zdy płaczki i aktorzy... Gdybym spotkał na ulicy Messiego to bym mu przyj***ł k***a bez zastanowienia.
Zaraz zostane zjechany przez bande gimnazjalnych napinaczy z plakatem steryda i strzykawki nad łóżkiem... kibicują Barcelonie bo to modne k***a...

Skurwysyn z natury

2012-12-10, 18:48
Kolejny film sk***ialego fana realu i odpowiedz sk***ialego fana barcelony i klotnia sk***ialych fanow barcelony ze sk***ialymi fanami realu. sp***alac klocic sie na jakies forum pilkarskie sezonowe cioty.

PS.
I tak juve zapisa w dupsko te 2 smieszne kluby :amused:

janik8888

2012-12-10, 18:54
Dziwne ze w tenisie potrafia zrobic dokladne powtorki co do wrecz milimetrow ale w pilce jakos nie moga..
A to by pogodzilo wszystko.

KamilAW

2012-12-10, 19:50
Słuszna jest tylko liga angielska gimbusy! I Liverpool FC :)

dzasek87

2012-12-10, 20:37
wetheppl napisał/a:

p*zdy katalońskie

p*zda to cię robiła :banany: :doggy: :blowjob: :odtylca: :cumshot:

Carol

2012-12-10, 21:24
Abgda napisał/a:


Nie widzisz pewnej różnicy? Pepe dostał czerwoną kartkę, a np. taki Valdes za swój nokaut nie. I o to w tym wszystkim chodzi.

Sk***ysyn z natury napisał/a:


PS.
I tak juve zapisa w dupsko te 2 smieszne kluby :amused:


Dokładnie Juve to jest prawdziwy klub, w którym piłkarze naprawdę są wierni, mimo kary spadku do Serie B i obniżenia zarobków zostali na dobre i na złe. Łatwo jest mówić o wierności klubowi gdy w tym pensje są najwyższe w całej Europie (Barcelona), a może i na świecie.

Janóż napisał/a:

Za to co Valdes odj***ł, każdy inny piłkarz został by zdyskwalifikowany na rok.


Może nie na rok. Standardem jest 2 mecze, za trochę łagodniejsze przewinienia ukarane czerwoną kartką dają nawet 1. Za to przewinienie myślę, że było by to 5-6 spotkań.

fruitcakeman napisał/a:


Hehe, nauczył się w Hiszpanii tego aktorzenia :/ Ale większość to nieudane strzały i zagrania, nie widzę mega chamskiego zachowania jak w przypadku "skromnego" Messiego. Sytuacja z 1:40 nie mam pojęcia czemu karnego nie było. Gdyby to był Messi to bramkarz czerwona i karny. A i widzę, że filmik to chyba zmontowany z większego przedziału czasu, za to Barcelona to większość to ostatnie 4 lata.

Mr Dan

2012-12-10, 21:28
5:30 nigdy nie zapomnę tej akcji tego j***nego śmiecia. złota piłka się należy jak ch*j :hitler:

Carol

2012-12-10, 21:28
emeth napisał/a:

Kolejny fan boy Krystynki, ktorego szlag trafia ze Messi bije go na glowe :)


A kto powiedział, że fanboy? Raz, ze nie boy ślepcze to wy gimbazjaliści macie modę na wciskanie komuś, że jest z danej przeciwnej grupy, jak narzekasz na PO to od razu mówią, żeś z PiSu, itp. itd. Nie kibicuję ani Barcelonie, ani Realowi.

huberttm

2012-12-10, 22:03
pokazywanie błędnych decyzji sędziego, no to chyba nie jest wina klubu, serio jak by u was była ręką w polu karnym to byście się tak przyznali? Tylko oczywiście wyobraźcie sobie ligę wyższą niż podwórkową.

p.s kto nie symuluje w dzisiejszej piłce, jeszcze wrzucacie dupne filmiki i potem prowokacja komentarzy.

nyypl

2012-12-10, 22:18
nie ogladam tego do końca bo się wk***iam niepotrzebnie, sam nawet chodź mi ktoś zajebie na meczu ręką to odruchowo staram się grać dalej chodź karzą się kłaść.
swoją drogą chyba bym zaj***ł sędziemu na miejscu drogby, co tam kasy ma w ch*j to by zabulił.

rozpie**ala mnie to kibicowanie realowi czy barcelonie, jeden z drugim mysli ze jak zna skład to jest wielkim kibicem, sranie o tym że Ronaldo jest panienką to też czyste pie**olenie wyjdz najpierw zapracuj chociaż na rzeźbę a nie sap się na necie, nie jestem jakims poj***nym fanem bo Messi dla mnie też dobry jest i ch*j.