18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Barcelona - Holywood Actors

Carol • 2012-12-10, 00:11
Filmik przedstawia kompilację żenujących zagrań piłkarzy Barcelony, a w szczególności zachowanie "skromnego" Messiego, to wszystko okraszone ewidentnym sędziowaniem pod w/w klub (kuriozalne decyzje sędziów).

T-Will

2012-12-10, 12:14
kkkanibal napisał/a:

Witamy w świecie piłki nożnej gamoniu. Takie filmiki można zmontować o każdym klubie na świecie. Ale boli cię Barcelona. I dobrze, ma boleć.


Ohoho, wielki oburzony kibicek barcelonki się znalazł. Tak się składa, że takie sytuacje jeśli chodzi o Barcę zdarzają się notorycznie, a w innych klubach rzadko.
Najlepszym przykładem jest Mascherano, który w Anglii był jednym z najtwardszych i najagresywniejszych zawodników, przeszedł do Barcelony i dostosował się do poziomu kolegów.

Brind'amour

2012-12-10, 12:15
snikersx napisał/a:

Nigdy im nie zapomne meczu z Interem i pozbawienia Motty możliwości grania w finale LM.



Ja kibicuje Interowi i powiem Ci ze strasznie się wkurzyłem.
Niestety nigdy się nie dowiemy jak było naprawdę, przekręty były i będą część z nich tylko wychodzi

Bajdus1962

2012-12-10, 12:56
Nie cierpie Barcelony od zawsze, a na dobre interesuje się pilką nożną od roku 2000. Gdybym mogł cofnąc się w czasie robiłbym wszystko, aby ten klub nigdy nie powstał, nie jestem fanem Realu Madryt (to do gimbów z Farsy). Po prostu żaden inny klub na swiecie, nie wywołuje we mnie tyle nienawiści co Barca. Zawsze kibicuje przeciwko im, choćby grali ze Smoleńskiem.

ma...........na

2012-12-10, 13:17
krystyna żel? a hcavi hernandez to co? nie wierzę, że doczepiacie się do tego jak typ wygląda. równie dobrze można powiedziec o puyolu że to zapuszczony brud. skupcie się na piłce, jeśli o tym jest temat.

Ronaldo przyglądam się od kilku dobrych lat. to że tak na niego jazgacie spowodowane jest jego silną osobowością i charakterem. on przynajmniej nie zgrywa "bogu ducha winnego", jak ten z Argentyny.
w każdej drużynie znajdują się przypadki symulacji czy brutalnych fauli. jednak z jakiej kur*a racji rzekomym najlepszym klubem świata jest ten o którym stworzono tą kompilację?!

bieda z nędzą.

Jo

2012-12-10, 13:25
Kozar napisał/a:

wyp***zielajcie z tymi klubami na http://www.sadistic.esp



esp? Toś się popisał...

Janóż

2012-12-10, 13:46
Za to co Valdes odj***ł, każdy inny piłkarz został by zdyskwalifikowany na rok.

Schabik

2012-12-10, 13:48
Myślę, że jedyne co powstrzymuje innych piłkarzy grajacych przed połamaniem nóg tym p*zdom, to płacenie im odszkodowań i dyskwalifikacje od uefy. Chociaż gdyby tak któryś ze znanych piłkarzy na zakończenie kariery zgniótł messiego na boisku... marzenie

judasz152

2012-12-10, 14:38
jebac manczestery, barcelony i reale. Wspierajmy własne lokalne kluby!

Infinity127

2012-12-10, 14:57
Dlatego ja uznaje tylko hokej i Futbol amerykański bo tam jak dają w morde to dają naprawde. A ten filmik jest kwintesencją gry klubu " Fc, grasz z nami jesteś spalony na panewce".

Elalex

2012-12-10, 15:05
Ja kibicuje Realowi od czasów Ronaldo ,Carlosa , Raula itp Wiec niestety nie przestane . nawet jak bedzie odpie**alanka. A co do filmiku to już go kiedyś widziałem , Niektórych z tej Barcelony to bym na dobre wypie**olił z boiska bo sie nie nadają...Lubie chyba tylko Inieste i Puyola, reszta niech wypie**ala na scene do jakieś operki mydlanej.

Abgda

2012-12-10, 15:08

Esseker

2012-12-10, 15:10
Sukces zawsze rodzi tyle samo zwolenników, co przeciwników więc nic dziwnego, że takie filmiki powstają. I powstają nie tylko o Barcelonie. Swego czasu widziałem pewien montaż o sukcesach Mourinho, w którym autor, w kilku sytuacjach doszukiwał się błędów sędziowskich na korzyść drużyn prowadzonych przez Mou (kluczowe sytuacje, np w lidze mistrzów). I faktycznie, jeżeli chodziło o to, co zostało pokazane to miał rację, ale jestem pewny że w drugą stronę też takich pomyłek kilka było. Także takie subiektywne oceny większego sensu nie mają, a jeżeli ktoś jest od razu negatywnie nastawiony, to i tak tego nie zmieni i będzie widział tylko to, co chce widzieć.

MareKSG

2012-12-10, 16:14
Ja przykładowo nie mam zamiaru nigdy oglądać meczy Barcelona - Real, którymi wszyscy się tak podniecają. Niby zajebisty poziom, najlepsi piłkarze świata. To tylko opinia pseudo ekspertów. Rzygam widząc mecz w którym w ciągu 90 minut 50 minut to wieczny lament na sędziego i kurze walki pedałów. Co jeden to większy aktor, każdy k***a symuluje i przewraca się o powietrze. To mają być najlepsze mecze w Europie?! Wczorajszy mecze City - United pokazuje wyższość meczy na szczycie w Anglii nad meczami w Hiszpanii. Nie ma pie**olenia się w tańcu, akcja za akcję, nie ma płaczu na sędziego mimo, że nie uznał prawidłowej bramki i do końcowego gwizdka nie wiadomo kto wygra, by minutę przed końcem padła decydująca bramka. To są k***a mecze, jeżeli ktoś lubi teatrzyki niech sp***ala do teatru lub włączy mecz Barca - Real.

odbytpsa

2012-12-10, 16:18
Błędy się zdarzają, no ale do k***y, jak bramkarz wyjeżdża z kopa w twarz napastnikowi i nie ma nawet faulu, albo jak zawodnik napie**ala piłką z kilku metrów w kibiców przeciwnej drużyny bez żadnych konsekwencji, to coś jest nie tak. Te k***y mają jakieś przywileje u UEFY.

Pamiętam jak któryś komentator z Polsatu, chyba podczas meczu z moim Milanem, po ostrym faulu Lessiego, po którym nie było nawet kartki, powiedział: "No tak. Jemu można więcej." I to jest zajebista puenta.