18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Barcelona - Holywood Actors

Carol • 2012-12-10, 00:11
Filmik przedstawia kompilację żenujących zagrań piłkarzy Barcelony, a w szczególności zachowanie "skromnego" Messiego, to wszystko okraszone ewidentnym sędziowaniem pod w/w klub (kuriozalne decyzje sędziów).

Grimi

2012-12-10, 10:25
bardziej mnie ciekawi , dlaczego w Polsce tak bardzo uwielbiaja ta barcelone . czy tego karzełka .
gdzie te czasy ze Kibicowali Bayernowi , Milanowi , MU etc
a teraz wszedzie tylko BArca real , w mediach to samo .. messi to messi tamto . barcelona kupila drukarke blabla
i tak w kółko

antek025

2012-12-10, 10:28
Jezu, gimbusiarnia znów dochodzi do głosu... Za tydzień pojawi się komplikacja płaczącej Krychy, potem znów ktoś coś na Barcelone wrzuci, by przyjaciół zdobyć... Ja pie**ole, byle tylko sadol nie zszdedł na psy...

platondc26

2012-12-10, 10:30
ja sie zastanawiam czemu "kibice" Barcy tak sie na to oburzają ? a później mają jakieś ale do Krychy i Realu? wiem że odwieczni wrogowie ale filmik moze wstawić każdy :)

PPeja

2012-12-10, 10:32
Nie znam ludzi, nie wiem czy ich nie lubie

camson

2012-12-10, 10:38
pie**olony sport dla panienek.

Adriano9

2012-12-10, 10:53
Mecz z Chelsea w półfinale Ligi Mistrzów był największym przekrętem w XXI wieku. To niepojęte żeby tyle błędnych decyzji podjąć w trakcie jednego meczu i to na korzyść tylko jednej drużyny...

pawelgk

2012-12-10, 10:55
Nie jestem kibicem ani Realu ani Barcelony, ale jak widzę te k***y jak udają że coś ich boli albo to sędziowanie to aż sam chętnie bym taki mecz Real-Barcelona po sędziował. Po 30 minutach gry, baa nawet nie. Wszystkich bym wy-kartkował. A Messiego i Ronaldo bym nie dopuścił do meczu bo jeden za mały a drugi za żelowy xD.

Persil dobrze gada tam w wywiadzie, polać mu.

benek7

2012-12-10, 11:02
Taka jest piłka nożna, nic się z tym nie zrobi, a i J E B A Ć kataluńskie Ścierwa xD

zelek19

2012-12-10, 11:05
Chelsea sie odegrała w poprzedniej lidze mistrzów! I dobrze! FARSA

sz...........r9

2012-12-10, 11:07
Jedna z najlepszych drużyn na świecie, ale gamonie przed monitorkiem i tak będą mówić że piżdy, a piłke kopali ostatni raz w podstawówce bo jeszcze komputera nie było.

ukcioo

2012-12-10, 11:08
wetheppl napisał/a:

p*zdy katalońskie



nic na to nie poradzisz, rodziny się nie wybiera

zelek19

2012-12-10, 11:12
Dlaczego jak jest film o Farsie to zaraz są kontr komentarze na Real i Ronaldo? Nie jestem za Realem i Barcą ale takie wyskakiwanie zaraz na drugi klub świadczy tylko o tym że nie macie nic na swoją obronę(kibice barcy) i dlatego wskakujecie od razu na drugi klub który w tym temacie nie był brany pod uwagę...

DzikiWąż

2012-12-10, 11:15
coś pięknego ten hejt na Barce :D , wszystkie klubu to wielkie aktorstwo , mając czas i odrobinę chęci złożymy taki filmik z manu , arsenalu , chelsea realu i każdego czołowego zespołu , polaczki ^^

zelek19 napisał/a:

Dlaczego jak jest film o Farsie to zaraz są kontr komentarze na Real i Ronaldo? Nie jestem za Realem i Barcą ale takie wyskakiwanie zaraz na drugi klub świadczy tylko o tym że nie macie nic na swoją obronę(kibice barcy) i dlatego wskakujecie od razu na drugi klub który w tym temacie nie był brany pod uwagę...

:bomba:

snikersx

2012-12-10, 11:57
Nigdy im nie zapomne meczu z Interem i pozbawienia Motty możliwości grania w finale LM.