18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baniak piwa

~_Yarko_ • 2022-07-05, 22:14
Postanowił doturlać znalezisko do domu, ale coś poszło nie tak ...


Kieru

2022-07-05, 22:32
stary głupi kacap

sberek38

2022-07-05, 22:53
Jarosławkaczyński napisał/a:

Albo ukr, niewiem co gorsze



Ja tam wolę oficjalnego wroga od fałszywego przyjaciela

nowynick

2022-07-05, 22:55
:roll:

nie wiem co gorsze ale płacimy za wojnę między upaińskkimi i radzieckimimi onucami i jeszcze jakimś cudem czujemy z tego dumę...

mariusz3pl

2022-07-05, 23:17
nowynick napisał/a:

nie wiem co gorsze ale płacimy za wojnę między upaińskkimi i radzieckimimi onucami i jeszcze jakimś cudem czujemy z tego dumę...



Zawsze możemy olać banderowców i przyjąć kacapów kwiatami :rabin:

rulas

2022-07-05, 23:35
Jarosławkaczyński napisał/a:

Albo ukr, niewiem co gorsze



Ja wiem, ale jak powiem to będę nazwany ruską onucą przez miłośników upadlińskiego penisa

:lol:

Kriski

2022-07-05, 23:50
Jak to było, wróg mojego wroga moim przyjacielem?

sothis

2022-07-05, 23:59
Wy się zajmujecie polityka, a ważne informacje macie w dupie. Czemu keg jebnal? Co tam się odj***ło?

Kriski

2022-07-06, 00:21
sothis napisał/a:

Wy się zajmujecie polityka, a ważne informacje macie w dupie. Czemu keg jebnął? Co tam się odj***ło?



Pękł (Jebnął mówiąc językiem pospólstwa) ponieważ ciśnienie wewnątrz było za duże. Czy ta odpowiedź jest zadowalająca?

TrzyDwaJeden

2022-07-06, 00:33
Kriski napisał/a:

Jak to było, wróg mojego wroga moim przyjacielem?



Tylko że ani ruskich ani ukrów przyjaciółmi nazwać się nie da. Warto jednak pamiętać o Wołyniu, Banderze i "wyzwoleniu "przez sowietów podczas 2 WŚ,

Kriski

2022-07-06, 01:28
O Smoleńsku, Hakowie, Miednoje.
O 17 Września 1939roku.
O ochoczej pomocy walczącej Warszawie.
Dokładnie, warto pamiętać. ale warto także brać pod uwagę kto jest bardziej przydatny a kto bardziej niebezpieczny i tego "bardziej" możliwych następstwach.
Ukraińcy święci nie byli ale łatwiej ich ucywilizować niż Moskiewski chów wsobny.
Można gdybać, mnożyć wspomnienia o tym co było (i nie wróci) Ale nawet myśl że można z moskalem współpracować, mnie obrzydza.

skywalker75

2022-07-06, 09:26
nowynick napisał/a:

nie wiem co gorsze ale płacimy za wojnę między upaińskkimi i radzieckimimi onucami i jeszcze jakimś cudem czujemy z tego dumę...


Polacy czują dumę, bo sami byliśmy kiedyś w takiej sytuacji, wiemy tez, że trzeba pomagać słabszym w konfrontacji z czystym złem, no i na koniec wiemy, że ta pomoc nam się opłaca, dzięki temu trzymamy z dala od naszych granic i osłabiamy ruską zarazę. Kto nie walił konia na lekcjach historii ten nie stawia takich durnych pytań.

htp

2022-07-06, 09:29
Kriski napisał/a:

O Smoleńsku, Hakowie, Miednoje.
O 17 Września 1939roku.
O ochoczej pomocy walczącej Warszawie.
Dokładnie, warto pamiętać. ale warto także brać pod uwagę kto jest bardziej przydatny a kto bardziej niebezpieczny i tego "bardziej" możliwych następstwach.
Ukraińcy święci nie byli ale łatwiej ich ucywilizować niż Moskiewski chów wsobny.
Można gdybać, mnożyć wspomnienia o tym co było (i nie wróci) Ale nawet myśl że można z moskalem współpracować, mnie obrzydza.



Wreszcie mądra wypowiedź.

NafazowanyKoleś

2022-07-06, 09:35
Kriski napisał/a:

O Smoleńsku, Hakowie, Miednoje.
O 17 Września 1939roku.
O ochoczej pomocy walczącej Warszawie.
Dokładnie, warto pamiętać. ale warto także brać pod uwagę kto jest bardziej przydatny a kto bardziej niebezpieczny i tego "bardziej" możliwych następstwach.
Ukraińcy święci nie byli ale łatwiej ich ucywilizować niż Moskiewski chów wsobny.
Można gdybać, mnożyć wspomnienia o tym co było (i nie wróci) Ale nawet myśl że można z moskalem współpracować, mnie obrzydza.




Ukra da się ucywilizować? Widziałeś kiedyś jakiegoś? To są pie**olone szympansy przeświadczone o własnej wyższości mimo tego, że od upadku związku nie stworzyli w swoim k***idołku absolutnie niczego. A jak już zaczął się tam żyd ustawiać to musiał interweniować Putin bo ci to się jeszcze u żyda zatrudnili, tacy to cywilizowani kozacy, że własny naród gnębili za parę szekli. Taki to naród, że nie mając żadnych bohaterów narodowych wynaleźli sobie tych najbardziej popularnych zbrodniarzy jako herosów, sława gierojom. A ty jesteś lachem, trzeba ciebie rezać. Ci tam na Wołyniu też myśleli, że to cywilizowani sąsiedzi, że tyle lat się znają. A jednak rezali. Można by tak pisać dwa dni o tej ch*jni, ale nigdy bym nie napisał, że da się ich jakkolwiek ucywilizować. To tak jakbyś próbował latynosa z kartelu nauczyć uczciwego życia.

Łatwo dał byś sobie siekierę włożyć :krejzi: