18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baniak piwa

~_Yarko_ • 2022-07-05, 22:14
Postanowił doturlać znalezisko do domu, ale coś poszło nie tak ...


sothis

2022-07-06, 10:16
Kriski napisał/a:

Pękł (Jebnął mówiąc językiem pospólstwa) ponieważ ciśnienie wewnątrz było za duże. Czy ta odpowiedź jest zadowalająca?



A pacjent wziął i umar bo nie żyje.
Mówiąc językiem pospolstwa - wypie**alaj.
Poza tym ch*ja prawda, mógł pęc (lubisz to dz**ko) ze względu na np zgniecenie czymś, co nie mieści się w kadrze.
Do tego poruszenie wsrod ludu wskazuje, że coś tam się dzieje ciekawego xd

Pizdus

2022-07-06, 10:16
nowynick napisał/a:

nie wiem co gorsze ale płacimy za wojnę między upaińskkimi i radzieckimimi onucami i jeszcze jakimś cudem czujemy z tego dumę...



Spokojnie zaraz będziemy odbudowywać swoim kosztem oczywiscie

zwierzak30

2022-07-06, 10:21
Kriski napisał/a:

Jak to było, wróg mojego wroga moim przyjacielem?



W przypadku Polski .Wróg naszego wroga.Nadal jest naszym wrogiem. I nic nigdy tego nie zmieni.Choć tak bardzo chcą to nam wmówić,całe plemiona lewaków.

Diomedes

2022-07-06, 11:12
Kriski napisał/a:

O Smoleńsku, Hakowie, Miednoje.
O 17 Września 1939roku.
O ochoczej pomocy walczącej Warszawie.
Dokładnie, warto pamiętać. ale warto także brać pod uwagę kto jest bardziej przydatny a kto bardziej niebezpieczny i tego "bardziej" możliwych następstwach.
Ukraińcy święci nie byli ale łatwiej ich ucywilizować niż Moskiewski chów wsobny.
Można gdybać, mnożyć wspomnienia o tym co było (i nie wróci) Ale nawet myśl że można z moskalem współpracować, mnie obrzydza.



...zapomniałeś o buntach tych rzekomo łatwiejszych do cywilizowania, podczas których wyrzynali Polaków ile wlazło i to bynajmniej nie samą szlachtę, ale wszystkich jak szło -tzw powstanie Muchy, Nalewajki, bunt Chmielnickiego, Gonta i Zalizniak, ze słynną bestialską rzezią humańską, potem zbrodnie na ludności polskiej w latach 1918-1919, mordowanie i polityków polskich i ukrów współpracujących z Polakami w okresie II RP, w tym terroryzm i kolaboracja ze wszystkimi możliwymi wrogami Polaków. Natomiast ta twoja debilna "łatwość w ucywilizowaniu" po kilkuset latach usiłowań ukoronowana została rzezią od Wołynia i Małopolskę wschodnią po tereny obecnego woj. lubelskiego i podkarpackiego, w czasie którego ci twoi łatwi do cywilizowania mordowali nawet własnych rodziców, rodzeństwo, krewnych bo byli Polakami lub uważali się za Polaków. Tak więc nie pie**ol ignorancie.

htp napisał/a:

Wreszcie mądra wypowiedź.



...mądra ? ty k***a wiesz co to słowo znaczy ???

dżonyłojlker

2022-07-06, 11:20
Kriski napisał/a:

Jak to było, wróg mojego wroga moim przyjacielem?



Z ruskami się chcesz przyjaźnić... poj***ło? :-?

Diomedes napisał/a:

...mądra ? ty k***a wiesz co to słowo znaczy ???



Przecież to htp to takie samo antifiarskie LPG co Niedoj***ny i Justynka69

Diomedes

2022-07-06, 11:40
Kriski napisał/a:

O Smoleńsku, Hakowie, Miednoje.
O 17 Września 1939roku.
O ochoczej pomocy walczącej Warszawie.
Dokładnie, warto pamiętać. ale warto także brać pod uwagę kto jest bardziej przydatny a kto bardziej niebezpieczny i tego "bardziej" możliwych następstwach.
Ukraińcy święci nie byli ale łatwiej ich ucywilizować niż Moskiewski chów wsobny.
Można gdybać, mnożyć wspomnienia o tym co było (i nie wróci) Ale nawet myśl że można z moskalem współpracować, mnie obrzydza.



....o pomocy "braci" dla warszawskich powstańców też jakoś nie raczyłeś wspomnieć... pewnie biedaku nie wiesz komu powstańcy malowali literę "U" jak taki jeden z drugim "przyjaciel" ochoczo mordujący Warszawiaków trafił w ich ręce.

sberek38

2022-07-06, 16:32
Kriski napisał/a:

Jak to było, wróg mojego wroga moim przyjacielem?



można to zrozumieć dwojako. ruscy też nienawidzą bandery, więc są naszymi przyjaciółmi...?

Kriski

2022-07-06, 17:38
Diomedes napisał/a:

...zapomniałeś o buntach tych rzekomo łatwiejszych do cywilizowania, podczas których wyrzynali Polaków ile wlazło i to bynajmniej nie samą szlachtę, ale wszystkich jak szło -tzw powstanie Muchy, Nalewajki, bunt Chmielnickiego, Gonta i Zalizniak, ze słynną bestialską rzezią humańską, potem zbrodnie na ludności polskiej w latach 1918-1919, mordowanie i polityków polskich i ukrów współpracujących z Polakami w okresie II RP, w tym terroryzm i kolaboracja ze wszystkimi możliwymi wrogami Polaków. Natomiast ta twoja debilna "łatwość w ucywilizowaniu" po kilkuset latach usiłowań ukoronowana została rzezią od Wołynia i Małopolskę wschodnią po tereny obecnego woj. lubelskiego i podkarpackiego, w czasie którego ci twoi łatwi do cywilizowania mordowali nawet własnych rodziców, rodzeństwo, krewnych bo byli Polakami lub uważali się za Polaków. Tak więc nie pie**ol ignorancie.
...mądra ? ty k***a wiesz co to słowo znaczy ???



A nie łatwiej w Twoim wypadku zwyczajnie i wprost napisać że wolałbyś moskalom robić gałę?

KapejloneK napisał/a:

Z ruskami się chcesz przyjaźnić... poj***ło?
Przecież to htp to takie samo antifiarskie LPG co Niedoj***ny i Justynka69



A gdzie ja napisałem że z ruskimi?
Gardzę nimi, jak niemcami.

Diomedes

2022-07-06, 17:54
Kriski napisał/a:

A nie łatwiej w Twoim wypadku zwyczajnie i wprost napisać że wolałbyś moskalom robić gałę?
A gdzie ja napisałem że z ruskimi?
Gardzę nimi, jak niemcami.



1 - Ależ nie przypisuj swoich upodobań innym. W przeciwieństwie do ciebie bękarcie pedalski fantazjujący o robieniu gały ukrom (chociaż w tym wypadku to pewnie nie fantazje lecz fakty) albo ruskim, inni są normalni.
2 -Jesteś tak tępy biedaku, że nawet nie ogarniasz, że KapeljoneK z ciebie zadrwił frajerzyno... słyszałeś kiedykolwiek takie słowo "ironia" ? Najwyraźniej nie.

Kriski napisał/a:

A nie łatwiej w Twoim wypadku zwyczajnie i wprost napisać że wolałbyś moskalom robić gałę?
A gdzie ja napisałem że z ruskimi?
Gardzę nimi, jak niemcami.



Swoją drogą... jak tylko się przytoczy trochę faktów na temat twoich braci, którym tak zawzięcie polerujesz to i owo, od razu się zabawnie pienisz. Przypadkiem twój dziadek z babką nie zmienili miejsca zamieszkania w 1947 roku ?

sard

2022-07-06, 19:17
_Yarko_ napisał/a:

Baniak paliwa



Tyś kurła baniak paliwa widział... ja pie**olę co za... Tocz to keg z piwem.

KeksimusMaximus

2022-07-06, 19:48
nowynick napisał/a:

nie wiem co gorsze ale płacimy za wojnę między upaińskkimi i radzieckimimi onucami i jeszcze jakimś cudem czujemy z tego dumę...




Co gorsze ? Dzielenie kraju nad Wisłą z takim polactwem jak autor posta. Wyjmij leb z dupy to zobaczysz dlaczego czuje się dumę pomagajac ludziom którzy jedynie co chcą to być wolni.

ruddie

2022-07-06, 20:53
Ukry i kacapy to jeden ch*j, wiadomo teraz zależy nam na tym, żeby Ukry wygrały, ale i tak ch*j z nimi. Za bohaterów maja morderców. Można łatwo wyleczyć się z miłości do tej j***nej dziczy oglądając ciała dzieci nabite na płot.

KeksimusMaximus

2022-07-06, 21:08
ruddie napisał/a:

Ukry i kacapy to jeden ch*j, wiadomo teraz zależy nam na tym, żeby Ukry wygrały, ale i tak ch*j z nimi. Za bohaterów maja morderców. Można łatwo wyleczyć się z miłości do tej j***nej dziczy oglądając ciała dzieci nabite na płot.



A Polacy to zawsze krystalicznie czyści c'nie xD ? Za bohaterów mają morderców ? Poczytaj, pod warunkiem że potrafisz o wyczynach bandytów z AK w Ukrainie. Myślenie przyczynowo-skutkowe jak u kacapskich propagandystów. Cebulak i kacap jeden ch*j najwidocznie xD

Diomedes

2022-07-06, 21:28
KeksimusMaximus napisał/a:

A Polacy to zawsze krystalicznie czyści c'nie xD ? Za bohaterów mają morderców ? Poczytaj, pod warunkiem że potrafisz o wyczynach bandytów z AK w Ukrainie. Myślenie przyczynowo-skutkowe jak u kacapskich propagandystów. Cebulak i kacap jeden ch*j najwidocznie xD



1- po pierwsze gamoniu, nie żadne W Ukrainie tylko NA Ukrainie,
2-po drugie no to podaj nam tu przykład "wyczynów bandytów z AK w krainie U, tylko konkrety dawaj, a nie jakieś lanie wody
3- jaki pseudonim w UPA miał twój dziadziuś ?

KeksimusMaximus napisał/a:

Co gorsze ? Dzielenie kraju nad Wisłą z takim polactwem jak autor posta. Wyjmij leb z dupy to zobaczysz dlaczego czuje się dumę pomagajac ludziom którzy jedynie co chcą to być wolni.



4- ależ nie krępuj się, pakuj majdan i jedź najlepiej na Donbas od razu, zamiast poszczekiwać na Polaków.

KeksimusMaximus

2022-07-06, 21:46
Diomedes napisał/a:

1- po pierwsze gamoniu, nie żadne W Ukrainie tylko NA Ukrainie,
2-po drugie no to podaj nam tu przykład "wyczynów bandytów z AK w krainie U, tylko konkrety dawaj, a nie jakieś lanie wody
3- jaki pseudonim w UPA miał twój dziadziuś ?
4- ależ nie krępuj się, pakuj majdan i jedź najlepiej na Donbas od razu, zamiast poszczekiwać na Polaków.



No debil xD pisze sie w Ukrainie. Tak Ci się styki popaliły ze musiałeś sobie ponumerowac ? Nie "poszczekuje" na Polaków tylko na j***nych imbecyli co mają większy nr buta od IQ xd Reszty nawet nie komentuje. Jestes za glupi nawet na przelewy z Kremla xD