18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baniak piwa

~_Yarko_ • 2022-07-05, 22:14
Postanowił doturlać znalezisko do domu, ale coś poszło nie tak ...


Diomedes

2022-07-06, 22:15
KeksimusMaximus napisał/a:

No debil xD pisze sie w Ukrainie. Tak Ci się styki popaliły ze musiałeś sobie ponumerowac ? Nie "poszczekuje" na Polaków tylko na j***nych imbecyli co mają większy nr buta od IQ xd Reszty nawet nie komentuje. Jestes za glupi nawet na przelewy z Kremla xD



1. Dziwnym trafem szakalu pojawiasz się tutaj niedawno, a masz tyle do powiedzenia. Tak więc jeśli już o jakimś płatnym pisaniu mowa, to bardziej ty pasujesz do takich akcji.
2. NIE bękarcie, NIE pisze się "w Ukrainie"... ani się tak nie mówi, NA Ukrainie tępy k***iu, to że durny motłoch w ramach poprawności POLITYCZNEJ powtarza błędne "w" za pajacami z tv i politykami, nie oznacza, że to jest poprawne językowo niedojebie.
3. Ponumerowałem pytania żebyś miał łatwiej tumanie syfilityczny. S
Owszem szczekasz na Polaków i jeszcze łżesz w żywe oczy przysłowiowo, że tego nie robisz - napisz no, skoro tyle książek przeczytałeś "mundrych" (pewnie u siebie na UA) o tych "bandyckich wyczynach Akowców". Nie wykręcaj się jak rozdeptana glizda tylko odpowiedz.

Kriski

2022-07-06, 23:01
sberek38 napisał/a:

można to zrozumieć dwojako. ruscy też nienawidzą bandery, więc są naszymi przyjaciółmi...?



Ruscy to akurat gardzą wszystkim co nie ruskie, jak im onucami nie wali to trefne.

dżonyłojlker

2022-07-07, 00:06
KeksimusMaximus napisał/a:

No debil xD pisze sie w Ukrainie. Tak Ci się styki popaliły ze musiałeś sobie ponumerowac ? Nie "poszczekuje" na Polaków tylko na j***nych imbecyli co mają większy nr buta od IQ xd Reszty nawet nie komentuje. Jestes za glupi nawet na przelewy z Kremla xD



Tak się składa, że tylko upadlińcom nie pasuje "na upadlinie". Zostałeś zdemaskowany Anton, wracaj walczyć do siebie ze "starszym bratem", tchórzliwy dezerterze.

Kriski

2022-07-07, 00:25
Dla mnie jako Polaka jest jasne że każdy kto nie kibicuje ukraińcom jest za moskalami a tym samym przeciw polskiej racji stanu.
Można ukraińców nie lubić ale mniej lub bardziej skutecznie, walczą z Polski najgorszym wrogiem.

na...........pl

2022-07-07, 00:38
k***a aż miło posłuchać tej inteligencji sadolowej, przynajmniej ma się satysfakcję że aż tak nisko się nie upadło. Jeszcze ruskie toto za ruble przynajmniej się sprzedają, nie za wirtualne piwka na jakimś portaliku.

Diomedes

2022-07-07, 09:03
Kriski napisał/a:

Dla mnie jako Polaka jest jasne że każdy kto nie kibicuje ukraińcom jest za moskalami a tym samym przeciw polskiej racji stanu.
Można ukraińców nie lubić ale mniej lub bardziej skutecznie, walczą z Polski najgorszym wrogiem.



Jaki z ciebie "Polak" frajerzyno powtarzająca mądrości z tv, skoro polskiej ortografii nawet nie ogarniasz.

Kriski

2022-07-07, 09:45
Diomedes napisał/a:

Jaki z ciebie "Polak" frajerzyno powtarzająca mądrości z tv, skoro polskiej ortografii nawet nie ogarniasz.



To że ukraina, niemcy i rosjanie oraz wszelkie odmiany tych słów piszę z małej, to jest wyraz mojej i wielu tutaj dla tych nacji pogardy, nie błąd ortograficzny.
Frajerzyno.

Diomedes

2022-07-07, 10:20
Kriski napisał/a:

To że ukraina, niemcy i rosjanie oraz wszelkie odmiany tych słów piszę z małej, to jest wyraz mojej i wielu tutaj dla tych nacji pogardy, nie błąd ortograficzny.
Frajerzyno.



...ha ha ha... debil to jednak debil. Myślisz, że akurat o takie błędy chodzi ? Poczytaj sobie własne komentarze ...dokładnie. Może cię olśni, choć to raczej wątpliwa rzecz, skoro jesteś j***nym ćwierćanalfabetą. Iluż was tu jest żałosnych wyrzutków folwarcznych. Żałosne.

shoe5maker

2022-07-07, 18:49
Diomedes napisał/a:

...zapomniałeś o buntach tych rzekomo łatwiejszych do cywilizowania, podczas których wyrzynali Polaków ile wlazło i to bynajmniej nie samą szlachtę, ale wszystkich jak szło -tzw powstanie Muchy, Nalewajki, bunt Chmielnickiego, Gonta i Zalizniak, ze słynną bestialską rzezią humańską, potem zbrodnie na ludności polskiej w latach 1918-1919, mordowanie i polityków polskich i ukrów współpracujących z Polakami w okresie II RP, w tym terroryzm i kolaboracja ze wszystkimi możliwymi wrogami Polaków. Natomiast ta twoja debilna "łatwość w ucywilizowaniu" po kilkuset latach usiłowań ukoronowana została rzezią od Wołynia i Małopolskę wschodnią po tereny obecnego woj. lubelskiego i podkarpackiego, w czasie którego ci twoi łatwi do cywilizowania mordowali nawet własnych rodziców, rodzeństwo, krewnych bo byli Polakami lub uważali się za Polaków. Tak więc nie pie**ol ignorancie.



Przeanalizuj sobie całą j***ną historię narodów, to się przekonasz, że wszędzie ktoś nam zadał jakieś cierpienia grabieże, gwałty etc. Według twojej metodologii powinniśmy kręcić się tylko wokół swojej narodowości bo z każdym kiedyś coś było nie tak. Tylko dziwnym trafem między sobą też się potrafimy żreć i co z tym począć, robimy podziały wewnętrzne? Historię trzeba pamiętać, rozmawiać o niej, a nie odwracać wzrok bo trafił się niewygodny temat. W innym przypadku jesteś głupkiem żyjącym historycznymi tragediami, albo Zwykłą Ruską k***ą, która wpie**ala się w nie swoje sprawy.

TorkilKoval

2022-07-07, 19:05
nowynick napisał/a:

nie wiem co gorsze ale płacimy za wojnę między upaińskkimi i radzieckimimi onucami i jeszcze jakimś cudem czujemy z tego dumę...



jesteś skończonym idiotom. płacimy za to, żeby ta wojna była tam, a nie u nas.

idiotą*

Xs...........33

2022-07-07, 19:35
rulas napisał/a:

Ja wiem, ale jak powiem to będę nazwany ruską onucą przez miłośników upadlińskiego penisa



lepiej finansować wojnę u kogoś, niż przeczekać i doprowadzić do tego że ta wojna przyjdzie do nas. Nie wyobrażam sobie żeby do warszawy znowu miały dwie armie zawitać

Diomedes

2022-07-07, 20:37
shoe5maker napisał/a:

Przeanalizuj sobie całą j***ną historię narodów, to się przekonasz, że wszędzie ktoś nam zadał jakieś cierpienia grabieże, gwałty etc. Według twojej metodologii powinniśmy kręcić się tylko wokół swojej narodowości bo z każdym kiedyś coś było nie tak. Tylko dziwnym trafem między sobą też się potrafimy żreć i co z tym począć, robimy podziały wewnętrzne? Historię trzeba pamiętać, rozmawiać o niej, a nie odwracać wzrok bo trafił się niewygodny temat. W innym przypadku jesteś głupkiem żyjącym historycznymi tragediami, albo Zwykłą Ruską k***ą, która wpie**ala się w nie swoje sprawy.



k***ą bez honoru i godności są tacy jak ty, włażący w dupę pseudobraciom za wszelką cenę. O historii nie masz bladego pojęcia więc nie pie**ol o jej analizowaniu, bo najwyraźniej takie bękarty jak ty nie potrafią wyciągać wniosków zgodnie ze starą rzymską sentencją "historia magistra vitae est". O jakim odwracaniu głowy pie**olisz pajacu ? Przecież to takie głupki jak ty -"słudzy", zgodnie z wypowiedzią pisowskiego urzędasa Jasiny robią wszystko żeby unikać niewygodnych tematów.