18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Axelio atakuje Miecugowa na Woodstocku 2013

Szynkaa • 2013-08-03, 00:53
Niejaki Axelio, użytkownik wykopu okazuje czułość Miecugowowi na oczach całego Brudstoku :D


kaelem

2013-08-03, 04:07
zaj***ł mu w szkło kontaktowe, a tak na poważnie, brudasy j***ne pod sceną i 2 brudne pajace na niej, szkoda, że nie było nokautu i skakania po głowie

hecob

2013-08-03, 06:12
Niby brudstock, ale przepraszam było, ciekawe bardzo, we Wrocławiu banda prostaków nie była w stanie w sposób kulturalny się wypowiedzieć, i przepraszam nie było, przykre że brudstokowicze mają więcej jaj jak "działacze prawicowi" którym nie podobają się profesorowie.

~Velture

2013-08-03, 07:12
Uś aj waj szalom żydka poklepał lekko jakiś wynajęty gość. Ustawione w ch*j to jest aby pokazać polski antysemityzm.

ik...........ea

2013-08-03, 07:25
Przerażający jest fakt, że w ogóle taki ktoś jak Miecugow Partyjna Tuba, mógł się znaleźć na festiwalu Woodstock. I ta cała zebrana młodzież, która w ogóle chciała go słuchać. Ja uważam, że młodzi ludzie mają już tak namieszane we łbach poprzez media, a zwłaszcza internet, że nie potrafią się odnaleźć w dzisiejszych realiach. Nie ma prawdziwych autorytetów, nie wiadomo kto jest kim i komu tak naprawdę służy. Jedynie bardzo ogarnięci, którzy sami chcieli poznać historię, poznali się na takich ludziach jak ta menda z TVgówNa. Takie akcje jak ta powyżej często są ustawiane, to fakt, ale jeśli chłopaczek zrobił to z własnej woli to piwko dla niego.

POLITYKA WYpie**alAĆ!

to...........um

2013-08-03, 07:34
@hecob - komunistycznego śmiecia nazywasz profesorem? Gratulacje!

Idiot alert...

Zguba

2013-08-03, 07:46
Więcej sensu miałoby jakby oblać go czymś widocznym... sosem pomidorowym, słoikiem fekaliów, etc. Trochę nieprzemyślana akcja.

viader80

2013-08-03, 07:48
Ludzie ja też mam poglądy narodowe.Możecie zobaczyć jak wypowiadałem się na temat islamu, patriotyzmu, wydarzeń narodowych, ale wkurza mnie jak się wypowiada o woodstocku jako brudstok albo święto brudasów. może tak mówić ktos kto tam nie był. przy tylu tysiącach ludzi jest tam tak bezpiecznie że nie boje się chodzić pijany z portfelem i telefonem w ręku. a na imprezach masowych w mieście możesz dostać w ryj za krzywe spojrzenie się na kogoś, albo szturchnięcie z barka. Woodstock ma klimat i właśnie tam jest narodowa więź. Tam nikt nie przywali bratu Polakowi, nie zaczepi chamskimi odzywkami. Najlepsza i największa impreza w Polsce WOODSTOCK!!!

voidinfinity

2013-08-03, 08:03
hecob napisał/a:

profesorowie.



Ty taki głupi to jesteś od urodzenia, czy jakiś wypadek miałeś?

ferdziu7

2013-08-03, 08:05
Ludzie, serio nie widzicie, że to prowokacja TVN, taki brudas by się nie przedarł przez ochronę ... Ludzie biorący udział w imprezie bardzo dobrze zrobili, przepraszając ich

niwet

2013-08-03, 08:14
piszesz brudstock a interesujesz się tym bardziej niż normalny użytkownik sadola.

tvn, coś jeszcze dodać?

ypsilanti

2013-08-03, 08:24
ikea napisał/a:

Przerażający jest fakt, że w ogóle taki ktoś jak Miecugow Partyjna Tuba, mógł się znaleźć na festiwalu Woodstock. I ta cała zebrana młodzież, która w ogóle chciała go słuchać. Ja uważam, że młodzi ludzie mają już tak namieszane we łbach poprzez media, a zwłaszcza internet, że nie potrafią się odnaleźć w dzisiejszych realiach. Nie ma prawdziwych autorytetów, nie wiadomo kto jest kim i komu tak naprawdę służy. Jedynie bardzo ogarnięci, którzy sami chcieli poznać historię, poznali się na takich ludziach jak ta menda z TVgówNa. Takie akcje jak ta powyżej często są ustawiane, to fakt, ale jeśli chłopaczek zrobił to z własnej woli to piwko dla niego.

POLITYKA WYpie**alAĆ!



Ot k***a patriotyzm XXI wieku, dać komuś w mordę. Gratuluję twojej jakże wzniosłej postawy. Ty się martwisz o młodzież, a zarazem piszesz "piwko dla niego", w takim razie ja się martwię o Ciebie. To że ktoś napisze anonimowo na forum Nie oglądam TVN, nie czytam GW, a nawet da komuś po mordzie na wizji nie czyni z niego patrioty, a raczej bezmózgie zwierzę. Już rzygać mi się chce od tego malkontectwa i obwiniania za swoje niepowodzenia wyimaginowanych wrogów. Wszyscy wokół winni, a ja taki mały żuczek ch*ja mogę. Zwykłe pie**olenie.

ik...........ea

2013-08-03, 08:32
ypsilanti napisał/a:



Ot k***a patriotyzm XXI wieku, dać komuś w mordę. Gratuluję twojej jakże wzniosłej postawy. Ty się martwisz o młodzież, a zarazem piszesz "piwko dla niego", w takim razie ja się martwię o Ciebie. To że ktoś napisze anonimowo na forum Nie oglądam TVN, nie czytam GW, a nawet da komuś po mordzie na wizji nie czyni z niego patrioty, a raczej bezmózgie zwierzę. Już rzygać mi się chce od tego malkontectwa i obwiniania za swoje niepowodzenia wyimaginowanych wrogów. Wszyscy wokół winni, a ja taki mały żuczek ch*ja mogę. Zwykłe pie**olenie.



Gdzie Ty idioto widzisz jakieś elementy mówiące o patriotyzmie w moim wpisie? No i jak się nie martwić o tą młodzież jak nawet nie czyta ze zrozumieniem :roll:

EDIT: dostał w mordę, bo nie idzie z nim jak i też z innymi jego pokroju polemizować. Tyle w temacie.

Nap_Limak

2013-08-03, 08:41
POlityczna targowica, a nie festiwal muzyki i 'wolności'. Omamiony, oszołomiony dragami i alkoholem tłum brudasów karmiony papką przez POlitykierów.. reakcja publiki wystarczy na koniec - żenada - kwiat polskiej młodzieży.. tfu.

ma...........ok

2013-08-03, 08:47
Uwielbiam woodstock. Frajer chciał się popisać przez wszystkimi, a wszyscy za niego przeprosili. Nikt mi nie powie, że woodstock to brudostock. pie**olicie, ze system, że propaganda w TV a sami dajecie się jej ponieść.