18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Axelio atakuje Miecugowa na Woodstocku 2013

Szynkaa • 2013-08-03, 00:53
Niejaki Axelio, użytkownik wykopu okazuje czułość Miecugowowi na oczach całego Brudstoku :D


Cara_Al_Sol

2013-08-03, 08:53
Ach, lubię o poranku przy kawie poczytać, jak Drodzy Sadole kłócą się o byle gówno.
Wiecie co jest niebezpieczne?
Że byle cep może oskarżyć Cię o brak patriotyzmu i zdradę, bo widocznie wydaje mu się, że ma prawo decydować o tym, kto dobry, kto zły.
Nie, nie jestem Lewakiem ani Prawiakiem (tak to się nazywa?)

Make tea not war!

DonSalieri

2013-08-03, 08:55
po kiego Ch... podleciał do Miecugowa? i bił go czy tam szarpał? , mógł tylko polatać po scenie z ta swoją karteczka tvn kłamie , ale nie jak przystało na "narodowca i prawdziwego patriotę" musiał się popisać jaki to on cwany ... Tusk wydymał cały naród , Kaczor i jego szlachta jest pie**olnięta , młodzi narodowcy maja IQ na poziomie zerowym i na co tu głosować? ;/

Zarammoth

2013-08-03, 09:07
No i gościu zrobił taką reklamę JKM (bo oficjalnie w necie mówi, że popiera go), że raczej nie wpłynie to na liczbę głosów łysego. k***a, co się dzieje, napędza się spirala nienawiści, niedługo zacznie ktoś strzelać, każdy jeden głąb chce się czuć bardziej "patriotyczny" od żołnierzy. No i co on wskórał tą akcją? Mógł zadać pytanie i zagiąć oponenta w rozmowie, a tak pokazał, że narodowcy są niebezpieczni. Brawo.
Sam nie mogę patrzeć na tego całego Miecugowa, ale w końcu na Woodzie może wypowiedzieć się każdy i nie ma obowiązku w tym uczestniczyć. Ja tam chętnie posłuchałem wykładu-rozmowy z gen.Polko (transmisja na żywo). I to jest wolność, a nie, że ktoś napie**ala przeciwników przez poglądy. Nie jest tak, że ludzie jadą na Woodstock dlatego, że są lewakami, bo raczej większość ma w dupie politykę (zrozumcie k***a, że w wyborach 60% nie głosuje i jebią ich te wasze pseudowojny polityczne) - wysłuchają jednej i drugiej strony, sami wyrobią sobie opinie. Zresztą nie było tam polityków tylko dziennikarze, muzycy, artyści, nawet ksiądz. A nawet przed Woodem wielu nalegało, żeby JKM zaprosić, ale takie akcje jak STOP Polityce na Woodstocku nie pozwoliły myśleć o upolitycznianiu imprezy.
A w całej reszcie zgadzam się z viader80.

Sutowendlin

2013-08-03, 09:19
Takk smrudstock najlepsza impreza na świecie....wylęgarnia wenery, kompotu i ćpunów. Każdy o tym wie a nie każdy to przyznaje. Banda Pier**** debili skacze jak jakaś dzicz i bydło. Zero patriotyzmu, dzieci kwiaty k***a sprzedaj oddaj i sp***alaj. O czy mowa. Narodowcy to może i niekiedy jest stado baranów ale prowadzonych przez lwa tak jak i Polacy za I czy III wojny światowej. A te tępe pustaki sa prowadzone przez lewaków, komunistów, judaszy i zdrajców.
POPIERANIE TVN/PO ŚWIADCZY O BRAKU SAMODZIELNEGO MYŚLENIA!.

ypsilanti

2013-08-03, 09:19
ikea napisał/a:



Gdzie Ty idioto widzisz jakieś elementy mówiące o patriotyzmie w moim wpisie? No i jak się nie martwić o tą młodzież jak nawet nie czyta ze zrozumieniem :roll:



Dlaczego od razu idioto?! Twój wpis posłużył mi tylko za przykład, że są ludzie którym imponuje takie zachowanie. Dodatkowo wyzywanie ludzi od mend , którym intelektualnie nawet do pięt nie dorastasz świadczy tylko o Tobie. Dodam, że Miecugowa nie znam, nie imponuje mi i nie jest dla mnie żadnym autorytetem, ale żeby nazwać kogoś mendą to trzeba mieć do tego jakieś podstawy i argumenty, a założę się, że takich mi nie przedstawisz. Co najwyżej napiszesz, że TVN kłamie i nie oglądasz "TVgówNa". Pranie mózgu tylko w drugą stronę.

malina340

2013-08-03, 09:32
dobra po pierwsze co pisze na jego kartce po drugie co oni krzyczą ??

ik...........ea

2013-08-03, 09:32
ypsilanti napisał/a:



Dlaczego od razu idioto?! Twój wpis posłużył mi tylko za przykład, że są ludzie którym imponuje takie zachowanie. Dodatkowo wyzywanie ludzi od mend , którym intelektualnie nawet do pięt nie dorastasz świadczy tylko o Tobie. Dodam, że Miecugowa nie znam, nie imponuje mi i nie jest dla mnie żadnym autorytetem, ale żeby nazwać kogoś mendą to trzeba mieć do tego jakieś podstawy i argumenty, a założę się, że takich mi nie przedstawisz. Co najwyżej napiszesz, że TVN kłamie i nie oglądasz "TVgówNa". Pranie mózgu tylko w drugą stronę.



Odpowiedziałem Ci już wcześniej dlaczego oberwał. Nie imponuje mi takie zachowanie, ale w pewnych momentach je popieram. Powtórzę Ci jeszcze raz, że dostał za to iż polemika z tym facetem jest niemożliwa. Jeśli masz poglądy troszkę inne od tych w jego mniemaniu właściwych zostajesz automatycznie zmieszany z błotem. Używa takich narzędzi jak Ty teraz wobec mnie i próbuje przeobrażać każdego w oszołoma i wariata podporządkowanemu jednej opcji. Jeśli Cię to interesuje w ogóle nie oglądam tv od dłuższego czasu właśnie przez takich ludzi jak Miecugow prowadzących swoje dyskusje w jeden właściwy sposób. Fakt, to świadczy o jego inteligencji, ale zarazem też o wyrachowaniu dlatego w moim odczuciu jest mendą.

zbyszko z lublina

2013-08-03, 09:35
po co czytam komentarze sfrustrowanych miernot ?! a tak na poważnie wsadźcie sobie ten internetowy pseudo patriotyzm w oko

Taumantis

2013-08-03, 09:37
maridok napisał/a:

Uwielbiam woodstock. Frajer chciał się popisać przez wszystkimi, a wszyscy za niego przeprosili. Nikt mi nie powie, że woodstock to brudostock. pie**olicie, ze system, że propaganda w TV a sami dajecie się jej ponieść.




zrzucając bombe na brudstkok i na kilka meczy arki gdynia z całym stadionem, Polska zamieszkana by była przez wartościowych ludzi ^^ warto poświecić odsetek ludzi normalnych z wypaczonym gustem brudu i patologii dla tego wyższego dobra. Drodzy Ciapaci portalu sadistic, BOMBY w ruch !

Mockba

2013-08-03, 09:47
pie**olicie, ze dobrze zrobil, bo to, bo tamto, ale jakby mial przykladowo dresy, a nie tluste wlosy, to juz by był najgorszy.

Malix

2013-08-03, 10:17
Te k***y z WOŚP już mieszają go z JKM
"W sieci pojawiły się informacje, że za atak odpowiada jeden z użytkowników serwisu Wykop.
Na jego profilu można zobaczyć następujący opis: "Antysocjalista, antykomunista i wolnorynkowiec. Popieram i głosuję na JKM-a [Janusza Korwina-Mikkego - przyp. red.]"."

Zarammoth

2013-08-03, 10:19
@up: Jak mieszają, jak to cytat z jego profilu. Więc sam się "miesza"...