18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Axelio atakuje Miecugowa na Woodstocku 2013

Szynkaa • 2013-08-03, 00:53
Niejaki Axelio, użytkownik wykopu okazuje czułość Miecugowowi na oczach całego Brudstoku :D


MADErrFAKErr

2013-08-03, 14:10
Cytat:

Przerażający jest fakt, że w ogóle taki ktoś jak Miecugow Partyjna Tuba, mógł się znaleźć na festiwalu Woodstock. I ta cała zebrana młodzież, która w ogóle chciała go słuchać. Ja uważam, że młodzi ludzie mają już tak namieszane we łbach poprzez media, a zwłaszcza internet, że nie potrafią się odnaleźć w dzisiejszych realiach. Nie ma prawdziwych autorytetów, nie wiadomo kto jest kim i komu tak naprawdę służy. Jedynie bardzo ogarnięci, którzy sami chcieli poznać historię, poznali się na takich ludziach jak ta menda z TVgówNa. Takie akcje jak ta powyżej często są ustawiane, to fakt, ale jeśli chłopaczek zrobił to z własnej woli to piwko dla niego.

POLITYKA WYpie**alAĆ!



Sam masz namieszane we łbie.Myslisz ,że Twoje zdanie jest jedynym słusznym ? Mówisz "partyjna Tuba " a za chwilę "polityka wypie**alać" ???? Popatrz obiektywnie.Masz sieczkę we łbie a chcesz palić pastora i tworzyć wykładnie moralności.hipokryta...

RavenRR

2013-08-03, 14:55
Oho, stężenie idiotów na piksel przekroczyło normę. Miecugow Partyjna Tuba? Macie jego wypowiedź właśnie z Woodstoku:
"Jak jakaś partia zacznie przesadzać, to ją zrzucimy. Nie wiem, po co na przykład jest PO. I nie wiem tego po sześciu latach rządzenia tej partii. Nie wiem też tego o PiS. Są dla mnie żałośni skupiając się na katastrofie jednego samolotu - dodaje Grzegorz Miecugow."

Lol, zajebiście głoszona propaganda, skoro jedzie po partii rządzącej. Leczcie się z tego pseudo patriotyzmu.

Ciesin

2013-08-03, 15:39
Gdyby to Tusk występował, z chęcią sam bym tam wpadł...

voidinfinity

2013-08-03, 16:21
MADErrFAKErr napisał/a:



Sam masz namieszane we łbie.Myslisz ,że Twoje zdanie jest jedynym słusznym ? Mówisz "partyjna Tuba " a za chwilę "polityka wypie**alać" ???? Popatrz obiektywnie.Masz sieczkę we łbie a chcesz palić pastora i tworzyć wykładnie moralności.hipokryta...



a co w tym sprzecznego?
takiego debila jak ty - to z latarką szukać.

tranzystor

2013-08-03, 16:30
ikea napisał/a:

Przerażający jest fakt, że w ogóle taki ktoś jak Miecugow Partyjna Tuba, mógł się znaleźć na festiwalu Woodstock. I ta cała zebrana młodzież, która w ogóle chciała go słuchać. Ja uważam, że młodzi ludzie mają już tak namieszane we łbach poprzez media, a zwłaszcza internet, że nie potrafią się odnaleźć w dzisiejszych realiach. Nie ma prawdziwych autorytetów, nie wiadomo kto jest kim i komu tak naprawdę służy. Jedynie bardzo ogarnięci, którzy sami chcieli poznać historię, poznali się na takich ludziach jak ta menda z TVgówNa. Takie akcje jak ta powyżej często są ustawiane, to fakt, ale jeśli chłopaczek zrobił to z własnej woli to piwko dla niego.

POLITYKA WYpie**alAĆ!




Znawco historii i polityki - jak sam napisałeś i zgadzam się z tobą -
Polityka wypie**alać

kamil22423

2013-08-03, 18:37
Dla wszystkich kłócących się



Jak dla mnie zachowanie bezsensowne, mógł w jakiś inny, cywilizowany sposób zademonstrować swoje poglądy.

rksrobert

2013-08-03, 18:38
Co ta swołocz skanduje?

Tajulek

2013-08-03, 18:48
Wykop to gówno.

bugaj

2013-08-03, 21:19
Żal mi takich ludzi i tych co popierają takie zachowanie.

Z jednej strony "Och jaki nasz kraj biedny te: ćpuny, brudasy, darmozjady itp. z brudstoocku zniszczą ten piękny naród". Tylko, że te "brudasy" potrafią się zachować kulturalnie.

Z drugiej strony "Brawo dla chłopaka, sam bym tak zrobił". I mówią to o jakiejś małpie, która wskakuje na scenę i szarpie człowieka.

Wszyscy wiemy o kim mówię. Nie pozdrawiam.

Zawsze będzie więcej idiotów...

sa...........os

2013-08-03, 21:39
Jak się ma gówno we łbie, to jedynym sposobem na zamanifestowanie swoich poglądów jest danie komuś w ryj. Przecież na płaszczyźnie kulturalnej, intelektualnej dyskusji (do której miał okazje i mógł ją wykorzystać) zostałby zniszczony. Strach pomyśleć że niedługo tacy ludzie jak on i część z was będzie miała bachory (albo już ma) i będzie sprzedawać im swój światopogląd i podejście do życia oraz ludzi.
PS. W TVN meteo podali że jutro ma być ciepło i bezdeszczowo, więc lećcie k***a po szaliki, czapki i ponton, bo to propaganda.

Ni...........ny

2013-08-03, 22:51
prawacki ból dupy

mam pytanie do was debile, jak uważacie woodstock za ch*jowa imprezę a ludzi za brudasów to co was obchodzi że tam jakiś Miecugow, Wojewódzki czy Komorowski przyjeżdża ?

TVN wam się nie podoba to na ch*j go oglądacie ? macie trwam, TV republika czy niezależna na ch*j się katujecie TVNem ?

A poza tym prawdziwi patrioci siedzą w zwiadzie taktycznym, jednostkach powietrzno-desantowych lub specjalnych i dla dobra ojczyzny zapie**alają dzień w dzień !!!

a dla was szczytem jest wyzwanie kogoś w necie od lewaków, żydów i zdrajców narodu
albo popędzenie ciapatego po mieście

Szron

2013-08-04, 10:24
Kłamliwa czterooka poczwarka dostała w ryło. Dobrze. Bo komu jak komu jemu się należało.

Ciekawa sprawą jest kierunek obrany przez organizatorów Woodstock.
Na jaką cholerę robić takie szopki, zapraszając cyrkowców.

Andrus = cyrkowiec.
Miecugow = kłamca, akrobata.

Wpływ TV na młodych ludzi się kończy to przynajmniej w taki oto sposób uda się sprać kilka łepetyn więcej.

Mam nadzieję że ta cała akcja to nie "ustawka"

guvi

2013-08-04, 13:23
Axelio - tchórz bijący jak trzyletnia dziewczynka.
czemu nie zdziwiło mnie, że ten kretyn popiera jkm.
brawo dla Miecugowa za opanowanie

wishpie

2013-08-04, 15:28
Kto to jest Miecugow?