18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

avatar

brzyt • 2010-01-06, 02:43
z tego filmu mozna sie też dowiedziec, ze aby mieć szacun na dzielni trzeba sobie sprawić wielkiego czerwonego ptaka.


Zjeb Genetyczny

2010-01-10, 14:28
Sakara87 jak ktoś jest fanatykiem wielkich smerfów to się spodoba.

sveq

2010-01-10, 14:29
Koszty już dawno się zwróciły ;) ok 2 tyg temu, film zarobił już 1mld $ :) A ja nie rozumiem, jak może się nie podobać taka fajna 'bajka' ;-)
Chyba pójdę jeszcze raz do kina :mrgreen:

BueR_MadasS

2010-01-10, 14:41
blackhunter6 napisał/a:

... aż dziwne że polskie mohery nie podłapały tematu , znowu by były modlitwy pod kinami ;)

Obrazek



Banalna, lewacka, pacyfistyczna kreskówka
    ""Sentymentalna kreskówka z pacyfistycznym i ekologicznym przesłaniem", "niestrawna masa lewicowych stereotypów" z bohaterami, którzy "są tak nieznośnie szlachetni, że sam miałem ochotę zmieść ich z powierzchni planety" - "Avatar" w oczach prawicowych recenzentów."

Kasandra

2010-01-10, 17:03
Mi się podobał.. Bardziej mnie ruszyło jak niszczyli przyrodę niż jak mordowali siebie nawzajem.. Ale odkryłam moją wrażliwą część duszy (też byłam zaskoczona) :roll:

BueR_MadasS

2010-01-10, 18:33
Rosemary, Kasandra, czyli co banał ubrany w łapczywe dla oka świecidełka odmóżdżający do granicy naczelne zasady rozsądku byleby połechtać estetycznie podstawowe płytkie sensorki tzw piękna wystarczy by mianować kilka bardzo chwytliwych ujęć mianem geniuszu!!
kinowe disco polo byleby jak najcelniej trafić w najłatwiej osiągalne receptorki zachwytu

to ja już wole dema z 3DMark-a :-P



PS
w sumie sam nie wiem o co mi chodzi no ale przecież faceci nigdy nie będą wstanie dosięgnąć estetycznych wyżyn doznań kobiecego wzruszenia :-P to co ja się tu produkuje

Ra...........og

2010-01-16, 12:07

Kasandra

2010-01-16, 17:28
BueR_MadasS napisał/a:

Rosemary, Kasandra, czyli co banał ubrany w łapczywe dla oka świecidełka odmóżdżający do granicy naczelne zasady rozsądku byleby połechtać estetycznie podstawowe płytkie sensorki tzw piękna wystarczy by mianować kilka bardzo chwytliwych ujęć mianem geniuszu!!
kinowe disco polo byleby jak najcelniej trafić w najłatwiej osiągalne receptorki zachwytu

PS
w sumie sam nie wiem o co mi chodzi no ale przecież faceci nigdy nie będą wstanie dosięgnąć estetycznych wyżyn doznań kobiecego wzruszenia :-P to co ja się tu produkuje



Próbować wytłumaczyć fenomen tego filmu, to podobnie jak próbować wytłumaczyć fenomen Star Wars - z dzisiejszej perspektywy tandetne efekty i historyjka o rycerzyku oraz ratowaniu księżniczki, w której dobro zwycięża, też wydaje się nie być niczym niezwykłym, a jednak...

Efekty - jak na dzisiejsze czasy 3D naprawdę niezłe. Natomiast krytykując piękno równie dobrze mógłbyś odnieść się do malarstwa czy rzeźby - też nie musi Ci się coś podobać. Każdy ma inny gust. Opowieść może nie jest niezwykłą, ale z punktu widzenia historii - wszystko już było, tylko każde czasy ubierają to we własne piórka.

Może nie jest to ambitne kino - ale nie zawsze film musi być kwintesencją mądrości, czasem może służyć zwykłej rozrywce... W końcu chodzi o to, żeby pozwolił na chwilę zapomnieć o codzienności, w której aktualnie króluje sesja :P

Pepi-colada

2010-01-16, 20:54
film mi sie podobal, postać żejksuliego skojarzyla mi sie troche z takim samotnym nołlifem ktory znalazl się w pieknej grze, tyle że tam mogl się przeistoczyc w swojego "avatara" na rest of life, a w zyciu tak pieknie nie jest. log out, i do życia.

BueR_MadasS

2010-01-24, 02:22
Dziewczynki ale mi głównie chodziło o banalność tego 'piękna' eeeech lepiej coś wrzucę




Ra...........og

2010-03-13, 15:28
Papasmerf:

.:...........:.

2010-04-28, 20:53