18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

avatar

brzyt • 2010-01-06, 02:43
z tego filmu mozna sie też dowiedziec, ze aby mieć szacun na dzielni trzeba sobie sprawić wielkiego czerwonego ptaka.


wo...........05

2010-01-06, 20:39
Oni są tru

gregohr

2010-01-06, 20:54
aexalven napisał/a:

Oh, oh, wczuć się w zajebisty klimat, ohooh, już wolę wczuć się w Pokemony.

Mamy chyba inne poczucie zajebistości



a jakie inne filmy oprócz pokemonów są dla ciebie zajebiste- pochwal się...

obrotowy

2010-01-06, 21:56
haha nie wiem czy w zamiarze to miała być cięta riposta, ale w efekcie wyszło żałośnie aexalven

Wilczex

2010-01-06, 22:07
a po kiego grzyba się licytujecie? To jest żałosne przekrzykiwać się:
"To co ja oglądam jest zajebiste a jeśli twierdzisz inaczej to nie rozumiesz filmu bo jesteś za głupi" "
Chyba Ty!"

Każdemu podoba się coś innego, jedni poszli na avatara dla efektów i wiecej nie pójdą bo widzieli co chcieli zobaczyć a inni będą łazić co tydzień do kina a jak przestaną grać to ściągną na kompa. To po co robić z siebie kretynów?

andariel

2010-01-07, 13:04
brzyt napisał/a:

ja mam prosta zasade- do kina ide na efekty specjalne, a fanule sciagam na kompa.
dla mnie najlepsze filmy w kinie to byly project monster (cloverfield), transformersi i wlasnie avatar ;)



CloverFailed ssal bardziej, niz ostro zapracowana dz**ka przy granicy z Ukraina. Transformersi byliby zbyt zalosni na wydanie kasy na kino nawet dla pieciolatka, gdyby nie efekty. Teraz mam watpliwosci, czy wybierac sie na Avatara...

gregohr

2010-01-07, 17:34
aexalven napisał/a:

Irytuja mnie ludzie, którzy chcą narzucić na mnie swoje zdanie. Mnie się nie podobało, film był fabularnym dnem i nie będe udawał, że szambo jest "zajebistym klimatem". Kto będzie chciał mi wmówić, że jest inaczej robi loda Rydzykowi. Kto jednak twierdzi, że jemu się podobało - okej - cieszę się, że Tobie tak, a mnie nie, masz swoją opinię i jest fajnie.

A tutaj widze urażoną bandę dzieciaków, że skrytykowało się ich ulubioną bajkę. Wracajcie do PokeBalli :roll:



coś u ciebie dużotych skojarzeń z pokemonami... a plakat z pikaczu nad łóżkiem też masz?

ed...........87

2010-01-07, 19:25
:offtopic: się zrobił, więc


BueR_MadasS

2010-01-07, 19:55
aexalven i reszta :offtopic: :offtopic: - to nie jest jego prywatne forum by wiecznie pie**olić co on lubi a czego nie
proszę więcej o pierd... pokejajach nie gadać bo pousuwam wszyskie niepotrzebne posty w tym Temacie

ed...........87

2010-01-07, 22:53
ten avatar to prawie jak pocahontas he he





i zgadzam się ze wszystkimi którzy twierdzą że ten film to dno

chmielu666

2010-01-09, 23:38
Scarab_Bonku napisał/a:





Na pewno oglądałeś ten film? Czy Jake'a ta Na'Vi woman nie uczyła przypadkiem...?



możliwe ze się pomyliłem

byłem w kinie 3D na długo zanim była premiera w PL :)

Bl...........er

2010-01-10, 13:55
... aż dziwne że polskie mohery nie podłapały tematu , znowu by były modlitwy pod kinami ;)


DwOOruch

2010-01-10, 14:18
Powiem wam tyle: jeden z najelpszych filmów jakie w życiu obejrzałem. I wcale nie oceniam efektów (a byłem na 3d) lecz klimat, który w tym filmie był niesamowity. Idźcie na niego do kina bo to naprawdę znakomity film. A co do tematu: mafia jaką jest Watykan kolejny raz popisała się swoją elokwencją i po raz kolejny chcieli udowodnić, że wszystko wiedzą o świecie. Koszty produkcji tego filmu zara się zwrócą, ale kasa jaką Watykan ciągnie od biednych i nieświadomych ludzi - nigdy.

Zjeb Genetyczny

2010-01-10, 14:21
I Brown napiszę kolejną powieść! Kod Kina, Avatary i Klechy.

ko...........67

2010-01-10, 14:22
O gustach się nie dyskutuje ale też byłem na 3d i powiem szczerze że zgadzam się z Watykanem w tej kwesti.
Gdyby nie miliony ten film byłby niczym, zakończenie przewidzieć można od 1 minuty i wiadomo jest też nieszczęśliwa miłość która sie dobrze kończy.
Patetyczne i chyba jedna z lepszych recenzji jakie czytałem

sakara87

2010-01-10, 14:24
a ja nie rozumiem jak moze komus podobac sie ten film :wisielec: