18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Attack on Sayians

BurbonPL • 2014-02-02, 22:05
Chyba najbardziej epicki opening DBZ(mimo, że funmade), jaki w życiu widziałem. Ja prawie się spuściłem na sam widok :oops:

Kuchar2013

2014-02-03, 18:01
kto nie ogladał tego gówna jest pedałem? przepraszam bardzo, ale ja nigdy nie oglądałem j***nych bajek, które miały zamiast napisów krzaczki, a jak był dubbing to podkładały głos 15-letnie dzieciaki pchane w dupe ze az im struny glosowe sie rozj***ły, a najbardziej miałem beke, jak oni mieli ''furie'' twprzyli balon o srednicy 30m niby byl to ostateczny cios, a tu nagle nastepny taki balon, teraz srednica 60m, potem 120 i okazywało sie ze ostateczna furia miała 5 postaci i tyle z tych bajek zapamietalem, jednym słowem ch*jnia, a kto leciał ze szkoły zeby ogladać bajki, to pozdro bo ja wolałem wziasc blaze i isc grac w noge, albo z ekipa polatac, a nie kisic w domu i ogladac jakies gówno

radek607

2014-02-03, 18:19
Jaranie się dragonbalem ciapatymi i innym gejostwem to pedalstwo :P

SharpSe

2014-02-03, 19:23
elBiaauawy napisał/a:

W końcu ktoś musi to napisać..
To było ponad 10 lat temu, ale pamiętam jak zapie**alałem bodajże we wtorki bo kończyłem coś koło 15 do domu, żeby tylko to obejrzeć. To były czasy... A tylko pedały nie oglądały Dragon Balla



Właśnie ten twój post pokazuje jakim zj***nym i przegranym pokoleniem jesteście. Marszczycie freda pod bajeczki z kraju kwitnącej wiśni i wyzywacie innych od pedałów bo nie oglądały tego "dzieła". Zresztą do kogo ja to piszę. Nigdy to do ciebie nie dotrze choćbym ci to gorącym żelazem wyj***ł na czole.

Delemele

2014-02-03, 19:32
Jeśli tak dalej pójdzie to niestety ale SnK pobije DBZ a to będzie nie lada wyczyn.

DuckDodgers

2014-02-03, 20:22
BurbonPL napisał/a:

Chyba najbardziej epicki opening DBZ(mimo, że funmade),



W jakim to k***a jest języku? Oo

poetanapalmu

2014-02-03, 20:33
Soundtrack z Attack on titans (shingeki no kyojin ) wedlug mnie epickie anime! a tak btw wiekszosc tutaj mowi o tym ze anime jest dla pedalow. Ale chyba nie sa swiadomi tego ze najlepsze chwile z dziecinstwa spedzily wlasnie na ogladaniu anime. Poniewaz (tutaj BongMan by sie klocil) DB to jest anime...

Samudaripen

2014-02-03, 21:46
Ja to mam wyj***ne komu się jaka bajka podobała w dzieciństwie, ale żeby mi wmawiać, że tym chińskim/japońskim/koreańskim/ch*j.wie.jakim gównem ludzie z roczników 80/90 są naznaczeni.. chyba se kpisz !

grzech'u

2014-02-04, 13:24
maniek423 napisał/a:

Dragon Ball miał swoje pięć minut, ile można się nim podniecać.


Nie zrozumiesz tego. Chyba tylko starsze pokolenie ma wyj***ne na pie**olenie o chińskich bajkach i, że "to było tyle lat temu".
Co do openingów, to dla mnie zawsze de best zostanie ten z DB GT FB na PS ;)

http://www.youtube.com/watch?v=ZMMxmcDkdL0

P.S. Poniżej zdjęcie tego co mam właśnie na sobie ;) Tak, jestem w pracy.




MeJnA009

2014-02-04, 23:19
Czy tylko ja mam p*zdę z ludzi, którzy mają kisiel w gaciach na sama myśl o DB :D ?