18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Attack on Sayians

BurbonPL • 2014-02-02, 22:05
Chyba najbardziej epicki opening DBZ(mimo, że funmade), jaki w życiu widziałem. Ja prawie się spuściłem na sam widok :oops:

Skatedog

2014-02-03, 15:00
elBiaauawy napisał/a:

W końcu ktoś musi to napisać..
To było ponad 10 lat temu, ale pamiętam jak zapie**alałem bodajże we wtorki bo kończyłem coś koło 15 do domu, żeby tylko to obejrzeć. To były czasy... A tylko pedały nie oglądały Dragon Balla



Ja się szczerze jakoś DB nie jarałem, i jakoś specjalnie nie żałuje, nigdy nie potrafiłem zrozumieć tego fenomenu, natomiast pamiętam inne rzeczy które dla mnie były tym czym dla Was był DB, więc uważam że pie**olisz. Możecie już hejtować i srać pod siebie. :idzwch*j:

Perezz

2014-02-03, 15:09
Czy tylko ja nie jarałem się tak strasznie smoczymi jajami bo wolałem Batman the animated series na polsacie o 15 ?

PS: Widok Scarecrowa dalej przyprawia mnie o dreszcze.

mihawk

2014-02-03, 15:09
A ja, lekko odbiegając od tematu, zawsze myślałem, że pedała definiuje zamiłowanie do stykania się penisami czy też seks analny z kolegami, nie zaś hobby, ubiór, postura, długość włosów, praca, sport, to czy ogląda kreskówki, seriale czy filmy i jakie. No ale jak widać człowiek uczy się całe życie.

LordFlorex

2014-02-03, 15:11
Pedałem nie jestem i mało tego badziewia oglądałem,wychowałem się na króliku Bugsie i kojocie z pędziwiatrem to były bajki.

fremen007

2014-02-03, 15:15
Skatedog napisał/a:

Ja się szczerze jakoś DB nie jarałem, i jakoś specjalnie nie żałuje, nigdy nie potrafiłem zrozumieć tego fenomenu, natomiast pamiętam inne rzeczy które dla mnie były tym czym dla Was był DB, więc uważam że pie**olisz. Możecie już hejtować i srać



Taaa, pokemoniki...

żal

Maley

2014-02-03, 15:20
Opis ch*jowy, tu są sceny z Dragon Balla, Dragon Ball Z oraz GT. A openning spoko, tylko ta muzyczka zjedzona z innego anime, zdaje się ;)

neo_1995

2014-02-03, 15:36
ile razy k***a można pisać że to nie jest strona z anime tylko k***a SADISTIC - CZARNY HUMOR! Pomijam fakt że anime i wszystko co z tym związane to pedalstwo, pomijam fakt że niejedna była dyskusja na ten temat że mało kto to gówno tutaj lubi, ale do ch*ja wafla wchodzę tutaj żeby pośmiać sie z czarnego humoru a nie k***a przewijać bo jakiś zjeb znowu wpadł na pomysł żeby wstawić tutaj anime. Wstawi ktoś wreszcie jedyne słuszne podsumowanie tematu? (ja już wstawiałem i nie mogę kolejnego)

wrobel242424

2014-02-03, 15:44
funmade openingi są takie cool and awesome...

PiotrekMMA

2014-02-03, 15:44
Co to za zj***ne chińskie bajki?

dubler92

2014-02-03, 16:12
elBiaauawy napisał/a:

W końcu ktoś musi to napisać..
To było ponad 10 lat temu, ale pamiętam jak zapie**alałem bodajże we wtorki bo kończyłem coś koło 15 do domu, żeby tylko to obejrzeć. To były czasy... A tylko pedały nie oglądały Dragon Balla


No to mnie teraz zabolało. Właśnie się dowiedziałem, że jestem pedałem, bo mieszkam na wsi, o kablówce w tamtych latach mogłem tylko pomarzyć i miałem 4 kanały w telewizorze. Jesteś ograniczony jak ameba, więc morda w kubeł i nie bulgocz.
Peace!

mis_kudlacz

2014-02-03, 16:19
AAA wy zakłamane ch*jki ;p co chwile wklejają obrazki "jaranie się japonią to pedalstwo", ale DB to oglądali xD

contowsky

2014-02-03, 16:24
@up bo są j***nymi hipokrytami :D

Neutrino

2014-02-03, 17:16
lasyk napisał/a:

Pranie mózgu jak widać miało miejsce od zawsze. Jedzmy gówno miliony much nie mogą się mylić. Najbardziej chora i zj***na bajka. Kame chame k***a. :facepalm: To jest jak swego czasu tibia. Szajs dla pryszczatej gimbazy a wszyscy mieli kisiel w gaciach na samą myśl. Kółka różańcowe sobie robili wychodzili na dwór tylko po to żeby się pochwalić kto kogo ubil, a jak konto jednemu poj***li to chodził rozplakany po całym osiedlu chyba szukał drzewa żeby się powiesić. Tak samo widzę was. Poj***ne dzieci uwielbiajace epileptyczno- shizofremiczne napie**alanki kolorowych ludzikow.


nanab napisał/a:


No a jaranie się chińską zj***ną bajką wcale nie jest pedalskie.


JesusChytrus napisał/a:

Znowu podjarka tym pedalstwem?


neo_1995 napisał/a:

ile razy k***a można pisać że to nie jest strona z anime tylko k***a SADISTIC - CZARNY HUMOR! Pomijam fakt że anime i wszystko co z tym związane to pedalstwo, pomijam fakt że niejedna była dyskusja na ten temat że mało kto to gówno tutaj lubi, ale do ch*ja wafla wchodzę tutaj żeby pośmiać sie z czarnego humoru a nie k***a przewijać bo jakiś zjeb znowu wpadł na pomysł żeby wstawić tutaj anime. Wstawi ktoś wreszcie jedyne słuszne podsumowanie tematu? (ja już wstawiałem i nie mogę kolejnego)



pi...........ja

2014-02-03, 17:35
elBiaauawy napisał/a:

W końcu ktoś musi to napisać..
To było ponad 10 lat temu, ale pamiętam jak zapie**alałem bodajże we wtorki bo kończyłem coś koło 15 do domu, żeby tylko to obejrzeć. To były czasy... A tylko pedały nie oglądały Dragon Balla

Pedały właśnie oglądały to mordobicie z mangozjebami i gadającymi :swinia: Człowiek normalny pędził ze szkoły, żeby na power rangers zdążyć.