18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Artefakt Wielkiego Murarza

BoroKing • 2013-04-26, 07:46
Jakiś czas temu podczas napieprzania młotem udarowym w łazience z kanału wentylacyjnego wyleciał mi całkiem ciekawy artefakt. Domyślam się, że musi to być pozostałość po posiłkach regeneracyjnych Wielkich Murarzy ;)



Często gęsto podczas remontów znajduje różne rzeczy, od różnego rodzaju opakowań po gazety sprzed 30/40 lat. Moim najciekawszym znaleziskiem był zestaw medyczny (mała apteczka) z lat 30, wypadł podczas skuwania sufitów na skosach w starej kamienicy.

YanioL

2013-04-26, 07:55
k***ości to nawet tak dawno temu były dostępne "małe" piwka. Teraz zresztą też są, ale z tego co się orientuje to taniej wychodzą normalne (:

Kaprys

2013-04-26, 07:57
Light beer? To nie była polska ekipa.

Un_Nem

2013-04-26, 08:09
@up
k***a...
"jasne pelne"
"okocim zbliza ludzi"
"PASTERYZOWANE"
to pewnie francja?

BoroKing

2013-04-26, 08:13
YanioL napisał/a:

k***ości to nawet tak dawno temu były dostępne "małe" piwka. Teraz zresztą też są, ale z tego co się orientuje to taniej wychodzą normalne (:


Jak dobrze pamiętam to kiedyś w większości były takie piwa, najczęściej. Gówniarz jeszcze w kalesony srałem pod trzepakiem ale najbardziej zapadło mi w pamięć z małych w szkalnych butelkach to regionalne piwko "Regina" Ciemne, miało 11% :D

pa...........ny

2013-04-26, 08:16
@Up, ty widziałeś 11% chyba to wynik, który ci zapadł w pamięci z egzaminu w podstawówce :D .

BoroKing

2013-04-26, 08:20
panpowazny napisał/a:

@Up, ty widziałeś 11% chyba to wynik, który ci zapadł w pamięci z egzaminu w podstawówce :D .


Sory, nie chodziłem do podstawówki, chodziłem za podstawówkę na szlugi i piwo

garota

2013-04-26, 08:25
Kurde autorze tematu...czekałem aż napiszesz coś o smaku itp. No bo puszeczka fajna ale co dalej?

calasty

2013-04-26, 08:29

BoroKing

2013-04-26, 08:35
garota napisał/a:

Kurde autorze tematu...czekałem aż napiszesz coś o smaku itp. No bo puszeczka fajna ale co dalej?


Chodziło mi raczej o to co można znaleźć w miejscach gdzie tego nie powinno być ;) a o smaku powiem Ci tyle że na bank się nie zmieniło do tej pory, jak dla mnie okocim to siki weroniki.
Przykro mi, że nie podołałem Twoim oczekiwaniom ;)

opossun

2013-04-26, 09:01
To ja dodam coś swojego :D
Mieszkam w akademiku DS6 UG :) Każdy w pokoju ma swoją łazienkę. Akademik ten remontowany był 6 lat temu. Często w kibelkach psują się spłuczki, a konserwator budynku nie potrafi tego naprawić xD. Razem z chłopakiem postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce. Taką oto puszkę znaleźliśmy w zbiorniku gdzie zbiera się woda. :D blokowała cały mechanizm i co jakiś czas spłuczka się zacinała.

en...........an

2013-04-26, 09:22
Ehh 97r. Chciałoby się wrócić do tamtych lat.

To nie jest puszka 0,5l? Ładne znalezisko. Ja mam buteleczki z lat 70 z wybitą datą produkcji. Przy okazji pstryknę fotki.

Aha i ja bym nie wyrzucał tej puszki. Bo fajne moim zdaniem są takie "zabytkowe" rzeczy dnia codziennego. :mrgreen:

BoroKing

2013-04-26, 09:26
enjoypoznan napisał/a:

Ehh 97r. Chciałoby się wrócić do tamtych lat.

To nie jest puszka 0,5l? Ładne znalezisko. Ja mam buteleczki z lat 70 z wybitą datą produkcji. Przy okazji pstryknę fotki.

Aha i ja bym nie wyrzucał tej puszki. Bo fajne moim zdaniem są takie "zabytkowe" rzeczy dnia codziennego. :mrgreen:


Puszka 330ml i została oddana właścicielce roztrzaskanej łazienki

Wayas

2013-04-26, 09:28
Ładna ta apteczka w kształcie puszki od piwa.

Glugsti

2013-04-26, 09:31
k***a, z chęcią bym posmakował tego smaku piwka co kiedyś...