18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antoni Macierewicz miażdzy Siemoniaka

Dz...........qn • 2016-05-12, 11:26
Antoni Macierewicz o Możdzierzu rak. Nic dodać nic ująć.


Lololoney

2016-05-12, 11:42
Obaj siebie warci... Marnotrawstwo i kręcenie wałków w WP to norma od zawsze (i pis też nie zrobił nic w tej kwestii gdy poprzednio byli u władzy) i żeby coś się zmieniło to 1. przy zamówieniach trzeba ludzi na serio kompetentnych 2. wyk***ić beton który za wszelką cenę chce zachowywać status quo bo są już za starzy i za głupi, żeby przystosowywać się do nowego 3. bardziej kontrolować gdzie i na co idzie hajs i co się z wyposażeniem dzieje + połatać luki w istniejących przepisach i wytycznych by znowu nie dochodziło do absurdów, że bardziej opłaca się nadwyżkę czegoś zniszczyć byleby się w papierach zgadzało, niż np. oddać do demobilu bo to wymaga większego zaangażowania i papierkowości...

KI...........R3

2016-05-12, 11:43
Może i lekki świr, ale mam nadzieje że on zrobi coś z naszą armią , i żeby naszych chłopaków nie wywalali po 12 latach do cywila bez praw emerytalnych tak jak to robiły te sk***iele z po.

SQRW3L_ponury

2016-05-12, 12:08
Kolo który bez zająknięcia najpierw wyssał z brudnego palucha a potem upublicznił kilka (o ile nie kilkanaście) przedebilnych teorii nt Smolenska - z których żadna nawet sie nie ocierała o prawdopodobienstwo (o prawdzie nawet nie wspominam) - w kazdym normalny kraju zostałby już dawno publicznie wygwizdany i odstawiony do lamusa jako człowiek niepowazny - u nas w Posce taki ktoś zostaje ministrem obrony...

Swietna qrva zmiana...


maderfakermen

2016-05-12, 12:23
@up nie skupiajmy się na jednostce 99,9% należy się publiczny lincz. 0,1% to błąd statystyczny.

somet

2016-05-12, 12:40
SQRW3L_ponury napisał/a:

Kolo który bez zająknięcia najpierw wyssał z brudnego palucha a potem upublicznił kilka (o ile nie kilkanaście) przedebilnych teorii nt Smolenska - z których żadna nawet sie nie ocierała o prawdopodobienstwo (o prawdzie nawet nie wspominam) - w kazdym normalny kraju zostałby już dawno publicznie wygwizdany i odstawiony do lamusa jako człowiek niepowazny - u nas w Posce taki ktoś zostaje ministrem obrony...

Swietna qrva zmiana...


Stara ubecka metoda, przypie**olić się do osoby, próbować zdyskredytować i nie odnosić się do niewygodnego tematu. Mam nadzieję że nikt normalny już na takie sztuczki się nie nabierze. Mowa jest o moździerzach do których nie ma na całym świecie amunicji, ale palant Siemioniak mógł się pochwalić zakupem najnowocześniejszego uzbrojenia dla wojska i przyznać sobie oraz paru zaufanym przydupasom sowitą premię. ch*j z żołnierzami niech giną albo z palca strzelają, liczy się tylko kabza ministra, ot i cały obraz j***nego PO mamy jak na dłoni, pozamykać sk***ysynów a majątek sprzedać na licytacji.

ho...........zo

2016-05-12, 13:16
Według mnie nie powinno się w ogóle inwestować w wojsko, tylko przeznaczyć te pieniądze na coś pożyteczniejszego. Po ch*j wywalać kasę na jakieś zbrojenia, jak przecież wojny nie ma i nie będzie już?

eLzar

2016-05-12, 13:17
Tutaj poseł Kukiz`15 Tomasz Jaskóła zmiażdżył wszystkie partie więc chyba to było najlepsze wystąpienie i podsumowanie całego układu.


voidinfinity

2016-05-12, 13:17
@up miałem napisać to samo. Stare dobre metody :amused:

Necrobutcherr

2016-05-12, 13:23
hoszo napisał/a:

Według mnie nie powinno się w ogóle inwestować w wojsko, tylko przeznaczyć te pieniądze na coś pożyteczniejszego. Po ch*j wywalać kasę na jakieś zbrojenia, jak przecież wojny nie ma i nie będzie już?




Boże ale ty jesteś zj***ny...

MaratHS

2016-05-12, 13:36
PO jeździ po PiS, PiS jeździ po PO. To czysty teleturniej hipokryzji i herezji. Te dwie gówno warte partie to jedno i to samo... łączy je jedno - socjalizm.

janlew

2016-05-12, 13:45
MaratHS napisał/a:

PO jeździ po PiS, PiS jeździ po PO. To czysty teleturniej hipokryzji i herezji. Te dwie gówno warte partie to jedno i to samo... łączy je jedno - socjalizm.


Nie prawda. PIS widzi w USA sojusznika dla Polski, co mi się średnio podoba, ale może na jakiś czas...
PO zaś w niemcach ma pana który da stołek w UE, i da zarobić pare Eurasów, za zdradzenie Polski i jej interesów.
To duża różnica.

PS. Tak KUCE wiem że gospodarczo to lewaki. Ale głosujemy tak:
- pozbywamy się agentur
- wybieramy władzę o właściwyn światopoglądzie - koniec z antypolonizmem, antykatolicyzmem itd
- wybieramy władzę patriotyczną
- wybieramy władzę która da jak najwięcej swobód i wolności w tym gospodarczych. Ale taką która została po spełnieniu pierwszych trzech warunków.

kenzol

2016-05-12, 13:52
Ilu tych miażdżycieli w Sejmie :-)

BialyNigger

2016-05-12, 13:59
somet napisał/a:

Stara ubecka metoda, przypie**olić się do osoby, próbować zdyskredytować i nie odnosić się do niewygodnego tematu.



Pięknie podsumowałeś całą politykę PiS, która ani odrobinę nie zmieniła się od wygranych wyborów.

danilo

2016-05-12, 14:00
Przecież Antka Macierewicza należy leczyć psychiatrycznie. Jeśli ktoś tego nie zauważa, to serdecznie współczuję. I nie jestem wyborcą PO, czy oglądaczem TVNu i wiem, że PO kradła i była skorumpowana. Ale do cholery, to nie usprawiedliwa wszystkich niegodziwości, które teraz odpie**ala PiS! Ludzie! Otwórzcie oczy i umysły!