18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antoni Macierewicz miażdzy Siemoniaka

Dz...........qn • 2016-05-12, 11:26
Antoni Macierewicz o Możdzierzu rak. Nic dodać nic ująć.


Dr0mg

2016-05-12, 14:07
obaj to wielcy wojownicy jeden harcerz drugi menedżer, tak zainwestowali w armię że lepiej strzelać z prywatnej broni/ amunicji i nosić prywatny sprzęt.. ahh i amerykanie sobie napie**alają ze zubożonego uranu pod Toruniem, a my nawet nie mamy amunicji czołgowej czy do beryli..

somet

2016-05-12, 14:11
BialyNigger napisał/a:



Pięknie podsumowałeś całą politykę PiS, która ani odrobinę nie zmieniła się od wygranych wyborów.


Następny co przyswoił i opanował pierwszą lekcje zajęć z korespondencyjnego kursu socjotechniki. Gratuluję jesteś wielki.

Adrian92

2016-05-12, 14:21
Obejrzałem całe nagranie na you tube które trwa ponad godzinę. Pocisk na pocisku. PO niszczyło ten kraj od srodka, to taki rak Polski. Nie jestem za PiSem ale wolę PiS dużo bardziej niż tych brudasów. Porównajmy sobie prezydentów, przeciez to jest intelektualna przepaść. Mam nadzieje, że Macierewicz zrobi porządek z wojskiem polskim. Może cudów nie ma sie co spodziewać ale jednak pozytywne zmiany powinne być, bo gorzej być nie może.

DarthMoon

2016-05-12, 14:22
Od znanej listy Macierewicza, ten koleś powinien być wyłączony z polityki. Nie będę bronił żadnego polityka, bo każdy dba o swoje cztery litery, ale słuchanie tego wszystkiego to mydlenie oczu, żeby odciągnąć uwagę od tego, że nic się PiSowi nie udaję. 500+ nie uznaję jako sukces, tylko łatwe wydawanie nie swojej kasy i zadłużanie państwa. O ile, dojdzie w Polsce do zmiany władzy, chciałbym, żeby rozliczono Kaczyńskiego za jego wszystkie przekręty, Telegraf, PC i jego umorzenie długo na początku 2016, SKOKi, przejęcie praw własności obecnej siedziby PiSu... itd. Już Lepper zajął się Kaczyńskim i PO, skończyło się to dla niego tragicznie, ale mam nadzieje, że ktoś rozliczy szczególnie lata 90 i pozbędzie się z życia politycznego osobników które wsadzają mordy we wszystko.

myha

2016-05-12, 14:23
Kiedyś już to pisałem tutaj i napisze jeszcze raz.

Wojsko nie jest nam do niczego potrzebne.
Agresywnej polityki i tak nie będziemy w ciągu najbliższych 100 lat prowadzić.
Nasz obecna armia w razie wojny została by rozjechana w góra tydzień czy to ze wschodu czy z zachodu, choćbyśmy przeznaczyli na zbrojenia 50% budżetu.
Jedyne co z wojska warto zostawić to służby specjalne.

Oczywiście nie oznacza to że powinniśmy się całkowicie rozbroić.
Po prostu powinniśmy zainwestować w bardziej efektywne środki obrony.

Przede wszystkim powinniśmy w razie wojny zapewnić obecność w kraju ~10-15 mln uzbrojonych ludzi, którzy przynajmniej raz w życiu z broni strzelali.
Żeby to zrobić są dwa sposoby:
1. Powszechny nakaz posiadania przez każdego obywatela broni palnej.
2. Magazyny z bronią rozmieszone gęsto na terenie kraju.

Do tego obowiązkowe kursy strzeleckie, czy to na przedmiocie szkolnym przysposobienie obronne jak to było kiedyś, lub poprzez powoływanie ludzi na 2-3 tygodniowe szkolenia.

Takie rozwiązanie wymaga jedynie woli politycznej, koszt takiego przedsięwzięcia był by niższy niż obecne wydatki na armię. A zapewnił by nam poprawę obronności w stopniu gigantycznym.

Druga sprawa nie jest tak łatwa do zrealizowania, ale do poprawy obronności niezbędna i dające praktycznie immunitet przed obcą agresją.
Powinniśmy zabiegać o bron atomową.
Problemy oczywiście są z jej pozyskaniem. Teoretycznie posiadamy technologię dzięki której w ciągu 5-10 lat moglibyśmy taką bron wyprodukować(brudną bombę moglibyśmy teoretycznie zrobić od zaraz).
Jednak to nie takie łatwe, w dzisiejszym świecie nie można od tak sobie zacząć produkcji broni atomowej(choć przykład Izraela, Korei Północnej pokazują że można :P ), u nas nikt nie miał by jednak na to jaj.
Ale jakoś tą broń zdobyć musimy.
Trzeba to zrobić w kilku etapach:
1. Zabiegać o rozmieszczeni borni atomowej USA na terenie naszego kraju
2. Rozpocząć program budowy elektrowni atomowych
3. W miedzy czasie rozwijać technologią produkcji broni atomowej
4. Wyprodukować bron atomową i postawić resztę świata przed faktem dokonanym

Jak pisałem broń atomowa daje nam immunitet przed wrogą agresją, nikt nie atakuje państw nuklearnych.

niepowtarzalny

2016-05-12, 14:30
Jak to nie ma amunicji do Raka? Przecież to 120mm wiec w czym problem? Chyba że znowu polski "wymysł" zbrojeniowy wyprodukował moździerz + - parę milimetrów mm żeby mieć monopol na dostawy dla WP (tak zrobili z LM60) tylko ich pociski pasują, sojusznicze już nie i to jest sprawa dla Pana ministra.

Ni...........ny

2016-05-12, 14:37
Dr0mg napisał/a:

... nie mamy amunicji czołgowej czy do beryli..



Mój pułk ma amunicję do beryli, kpwt, rpg, są granaty, jest hajs na szkolenie spadochronowe czy desant ze śmigłowców
nigdy nie było i z tego co wiem nadal nie ma problemu z amunicją do czegokolwiek
ciekaw jestem skąd masz takie informacje kanapowy komandosie ?

cerealkiller992

2016-05-12, 14:40
pie**olicie aż głowa boli. Jeśli wiedzę o pracach pisu czerpiecie z TV, a nie z Dziennika Ustaw, czy innych narzędzi oficjalnych, to jesteście zdrowo popie**oleni. Nic, tylko płacz, że pis oszukuje, łamie prawa i ch*j wie co, a 0000 przykładów czy argumentów... *drops the mic*

p0lybius

2016-05-12, 14:41
Wszystko fajnie, każdy się cieszy z pocisków do PO.

Jeżeli chodzi o korupcję, jakieś wałki gospodarcze, przetargi i tak dalej to fajnie, niech mówią.

Ale k***a, wychodzi na mównicę minister obrony i publicznie ogłasza słabe punkty naszej armii i co w tej chwili nie działa. A tu amunicji nie ma, a tutaj taka i taka jednostka jest niesprawna, a to 1/3 wojska w razie konfliktu nie dostanie prowtiantu.
No k***a!

Przecież to chcą ustalić wywiady każdego z krajów, o tym piszą raporty szpiony, czy to do Berlina, Waszyngtonu czy Moskwy. Jeszcze brakowało publicznej informacji na temat konkretnych komórek wywiadu i wyjawienia jaki mamy szyfr, gdzie są szpiedzy oraz jakie jest zabezpieczenie antyterrorystyczne.

UBcjaPOLSKA

2016-05-12, 14:45
@P0lybius, plx... Bo my k***a nie mamy innych moździerzy?
Poza tym to są informacje publicznie jawne, więc jak szpieg nie jest z gimbazy, a pewnie co lotniejsi nawet z gimby to mogli to wygooglować nie ruszając się z Moskwy czy Berlina.

nerusss

2016-05-12, 14:49
Eh jak ja nie lubię polityki, chyba wolał bym, urodzić się w średniowieczu.

Matmer

2016-05-12, 14:52
To jest kłamstwo, amunicja do raka jest ale nie chce mi się rozpisywać i włazić w szczegóły. Macierewicz to zasłużony opozycjonista i tyle. Facet nie nadaje się na szefa MONu bo jest też zwyczajnym świrem. Pozdrawiam

Magnic

2016-05-12, 15:15
Jak czytam te komentarze to mam wrażenie, że średnia sadola wynosi 5 IQ. Większość to prawica która ma w dupie czemu i czy prawda ale ważne, że lewicy pojechali. A czemu nie cierpią lewicy? Sami nie wiedza, wszystko zostało im wpojone, a tak naprawdę nie mają żadnych własnych powodów. Lewica próbuje nieudolnie się bronić, a narodowcy klną jak szewc na wszystko co się rusza.
Mnie ciekawi czy którykolwiek z was ma jakiekolwiek niezaprzeczalne źródło dla swoich argumentów? Wszystko co widać w tv, w gazetach czy słyszy się w radiu bądź na portalach informacyjnych nie jest wiarygodnym źródłem pod żadnym pozorem. Czy ktokolwiek posiada zapisy ustaw udanych i nieudanych bez komentarzy politycznych i bełkotu rzędu języka urzędowego? Najlepiej coś ze stromy czysto prawnej?

A dorzucając swoje 3 grosze do samej dyskusji:
W Polsce potrzebna jest wojna domowa skierowana we wszystkich polityków partii rządzących. Mają polecieć głowy. Zbyt dużo lat minęło i politykom wydaje się, że wszystko im wolno. Trzeba zasiać strach w sercach polityków. PiS stara się rozwalić najważniejszy prawny organ w Polsce za co wszyscy ich członkowie powinni stanąć przed plutonem egzekucyjnym. PO ponoć okradło nasze państwo,ja w to nie wnikam, ale zadam jedno pytanie:gdzie są na to dowody? Póki co jedynym dowodem jaki słyszałem to czyjeś słowa bez żadnego potwierdzenia lub odsyłanie do wyraźnie prawicowych źródeł które w żaden sposób nie są wiarygodne. Jak do tej pory nie było komentarza od niezależnej wykwalifikowanej grupy, która ma o tym pojęcie. I nie, nie jestem za żadną partią. Polityka w Polsce nie istnieje, jest tylko kłamstwo i chciwość. W Polsce nie istnieje żadna, ale to żadna różnica miedzy jakąkolwiek partią. Wszystkie partie są takie same i nie ma znaczenie czy są ponoć lewicowe czy prawicowe. Polakom jest nie znana prawdziwa natura tych słów. W Polsce prawica to stare dziadygi które chcą kultywować "tradycje i patriotyzm" ale nie mają pojęcia co to znaczy, a lewica brnie do przodu za trendami olewając podstawy i sypie im się wszystko w rękach. Ale jest jedna rzecz która ich łączy: kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Wszyscy to są chciwe mendy bez prawa do życia.

gregor40

2016-05-12, 15:39
somet napisał/a:


Stara ubecka metoda, przypie**olić się do osoby, próbować zdyskredytować i nie odnosić się do niewygodnego tematu. Mam nadzieję że nikt normalny już na takie sztuczki się nie nabierze. Mowa jest o moździerzach do których nie ma na całym świecie amunicji, ale palant Siemioniak mógł się pochwalić zakupem najnowocześniejszego uzbrojenia dla wojska i przyznać sobie oraz paru zaufanym przydupasom sowitą premię. ch*j z żołnierzami niech giną albo z palca strzelają, liczy się tylko kabza ministra, ot i cały obraz j***nego PO mamy jak na dłoni, pozamykać sk***ysynów a majątek sprzedać na licytacji.



To Ci odpowiem konkret, ty miłośniku "Dobrej Zmiany".
Amunicja do RAKów oczywiście jest. I to wszędzie, bo amunicję moździerzową 120mm robi się wszędzie na świecie (propsy, panie świr, lepiej niech się zajmie jednak bronią elektromagnetyczną i sztuczną mgłą).

W marcu 2015 roku rozpoczęto modernizację ok 5000 sztuk posiadanej amunicji (komunikat Inspektoratu Uzbrojenia)

Jeszcze w 2014 WITU na MSPO pokazało pocisk 120mm do RAKów nowej generacji. JEst gotowy do produkcji.

To czego NIE MA dla Raka i nad czym trwają prace to amunicja precyzyjna - naprowadzana laserowo i GPSem. Taka amunicja jest na świecie (pozdro, Antek, jak parówki?) - np XM395 produkcji Alliant Techsystems. Tyle, że Inspektorat chce, by to była amunicja Polskiej produkcji. To chyba nic złego?

P.S Pozdrów kolegów z PiSu w Janowie. Zapytaj jak aukcja arabów wypadnie w tym roku. Słyszałem że 12 z 20 VIPów już odmówiło przyjazdu. Warto wspomnieć że w poprzednich latach padł tam rekord piędzćdziesięciolatki ceny konia arabskiego.

Hochsztapler

2016-05-12, 15:57
Magnic napisał/a:

Wszyscy to są chciwe mendy



Dosłownie wszyscy. Każdy mówi jaka to wartka struga gówna płynie z wiejskiej, a prawda jest taka, że tak wygląda polityka na CAŁYM ŚWIECIE. Mówicie o Jarku robiącym co chce, a dokładnie to samo dzieje się np. w Niemczech, gdzie Merkelowa wbrew swoim wyborcom wydaje sobie pieniądze podatników na sprowadzanie i utrzymanie obcych, zagrażających społeczeństwu ludzi. To samo masz w USA, Chinach, Australii, dosłownie WSZĘDZIE. Władza wywiązująca się ze swoich obowiązków, sprawiedliwa, niekradnąca, nieskorumpowana i ogólnie działająca na rzecz obywateli po prostu nie istnieje. Taka już jest ludzka natura, że każdy dba wyłącznie o siebie i kosztem innych stara się przeżyć swoje 5 minut jak najwygodniej. Oczywiście nie ma w tym nic złego - każdy ma wyłącznie te 60-100 lat życia i tylko ludzie z zaburzeniami psychicznymi będą marnować swoje życie na pomoc innym. To władza i polityka jest chorym tworem, niemożliwym do sprawnego działania właśnie przez samą ludzką naturę.