18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antoni Macierewicz miażdzy Siemoniaka

Dz...........qn • 2016-05-12, 11:26
Antoni Macierewicz o Możdzierzu rak. Nic dodać nic ująć.


Matmer

2016-05-12, 17:43
Nie jestem fanem platformy, jestem lewicową sierotką bo w tym kraju brak dobrej lewicy. Czytając te komentarze domyślam się że zaraz ktoś mnie zwyzywa od lewaków ale mam to w dupie bo 90% tych wpisów to wypociny debili, którzy nie wiedzą co to pluralizm. Wasza wiara w dobre intencje pisu to temat na prace magisterską z psychiatrii, wierzycie Macierewiczowi to i mnie możecie zaufać.

pecik2006

2016-05-12, 18:01
Każdy, kto wierzy choć w jedno słowo wypowiedziane przez tego człowieka, jest bęcwałem.

piotrek_poldek

2016-05-12, 18:08
niezwyciężony napisał/a:


Przyj***łem się do sposobu w jaki to zrobiono a nie to samego faktu rozwiązania WSI
Ja bym chciał widzieć zdrajców w więzieniach z wyrokami dożywocia


A ja chciałbym mieć złotego mercedesa. k***a mać jesteś w wojsku a jesteś taką nieżyciową p*zdą, że aż boli. Myślisz ,że wszystko układa się zawsze ładnie miło i przyjemnie. Co niby można było zrobić lepiej? Masz tu link i nie pie**ol
https://www.youtube.com/watch?v=-jeUPlfXYmE
niezwyciężony napisał/a:


a co macier zrobił ? zdrajców zwolnił z pracy ? to tak się postępuje ze zdrajcami ojczyzny ?


Może k***a nie miał jak. Co ty myślisz że w wywiadzie wszystko masz ładnie na tacy podane. Za zdecydowaną większość wiedzy operacyjnej, która dla oficerów jest pewniakiem, w sądzie możesz się nią podetrzeć.
niezwyciężony napisał/a:


Moździerze musiały przejść testy, twoim zdaniem z czego strzelały na testach z marchewek k***a ? jest amunicja, jest możliwość produkcji,


To k***a tego też nie wiesz ? Testy testami, a masowa produkcja masową produkcją. Do testów zarówno moździerz jak i amunicję można wyprodukować w "laboratoryjnych" warunkach.Zresztą nie rzadko masówkę produkuje się trochę inną niż prototyp. Do masówki potrzebne są poważne kontrakty, zaplecze logistyczne, kadra itd. Jakim debilem trzeba być aby pomyśleć o tym dla moździerza ale nie już dla amunicji.
niezwyciężony napisał/a:


będzie produkowana ale k***a nie podpisano umowy na produkcję ponieważ nie było podpisanej umowy na dostawy sprzętu.


A gdzie Macier mówi o umowach ? Powiedział, że zrezygnowano wcześniej nie na etapie umowy, ani nawet negocjacji tylko jeszcze wcześniej, na etapie planów. Jak można podpisywać, umowę na amunicję skoro się nie ma w planach jej produkcji.
niezwyciężony napisał/a:


Umowę na dostawy sprzętu podpisano 28 kwietnia 2016 r. a przypie**alasz się o to że PO nie kupiło pół roku temu do tego sprzętu amunicji ?


Boże mój i taki debil jak Ty ma nas chronić w trakcie wojny? Podpisanie umowy to już ostateczny etap negocjacji, od tego już się zaczyna produkcja. Czyli już mogą być te moździerze dostarczone do wojska i leżeć k***a w magazynach, a amunicji nie być nie wiadomo ile. Bo trzeba najpierw wpaść na pomysł tej produkcji, później wymyślić jak, rozpisać przetarg albo zlecić, negocjować cenę i dopiero podpisać umowę. A tu nikt nie wpadł nawet na pomysł jej produkcji. A nie można jej idioto nigdzie kupić bo, nie jest nigdzie na świecie produkowana.

Verbatim369

2016-05-12, 18:17
Czy ja k... jestem jeszcze na sadistiku, czy to już bojówki ONR i Fronda dla potłuczonych? sp***alajcie z tą polityką. Ja tu przychodzę się rozerwać.

Ni...........ny

2016-05-12, 18:30
piotrek_poldek jesteś upośledzonym intelektualnie pisowskim śmieciem :) j***nym nieudacznikiem który obwinia wszystkich tylko nie siebie i swoją sektę
i jaki kozak w necie :) ten p*zda tamten idiota ale macier bohater narodowy

zrób coś dla mnie, powiedz jakiemuś zwiadowcy że jest p*zdą prosto w oczy, jak cię k***a pie**olnie to może się ogarniesz internetowa frajerzyno :D

piotrek_poldek

2016-05-12, 19:04
niezwyciężony napisał/a:

piotrek_poldek jesteś upośledzonym intelektualnie pisowskim śmieciem :)


Niestety, ale to ja posiadam umiejętność racjonalnego myślenia i wyciągania logicznie spójnych wniosków. Ty tego nie posiadasz. Pewnie powodem jest to, co robimy. Ja w swojej pracy muszę używać intelektu oraz zdrowego rozsądku, Ty natomiast wnioskuje, że nie masz z tym nic wspólnego.
niezwyciężony napisał/a:


j***nym nieudacznikiem który obwinia wszystkich tylko nie siebie i swoją sektę


O widzę typowe wsiowe sposoby argumentacji, straszne uogólnione z dupy wzięte tezy, niemające związku bezpośredniego z tematem dyskusji. Czy ja obwiniam wszystkich? Z moich postów wynika tylko i wyłącznie, że obwiniam platformersów. A PIS nie obwiniam, jak nie ma za co go obwiniać. Sam kretynie piszesz, że można było WSI lepiej rozwiązać, ale k***a nie wiesz jak. Jak ktoś, kto skończył podstawówkę może posługiwać się tak debilną logiką.
niezwyciężony napisał/a:


i jaki kozak w necie :) ten p*zda tamten idiota ale macier bohater narodowy


Bo jesteś p*zda życiową i idiotą. Wnioskuje to z tego, że nie rozumiesz podstawowych mechanizmów nie tylko funkcjonowania polityki, zarządzania, i co najgorsze jako wojskowy nie rozumiesz, jak się zamawia dla was sprzęt. Żałosne
niezwyciężony napisał/a:


zrób coś dla mnie, powiedz jakiemuś zwiadowcy że jest p*zdą prosto w oczy,jak cię k***a pie**olnie to może się ogarniesz internetowa frajerzyno :D


Tutaj clou tego, że jesteś debilem. Będziesz mnie próbował straszyć w necie i pokazywać swoją wyższość, bo niby mi możesz wpie**olić. Takie argumenty to pamiętam, w podstawówce się używało, widać że niektórzy żołnierze to właśnie takie bezmózgie kupy mięśni. Nie odniosłeś się w żadne sposób do moich (mimo wyzwisk) merytorycznych argumentów, kończąc dyskusję tym jakimi to jesteście przech*jami, bo możecie komuś napie**olić. Rozumiem, że w twoim infantylnym móżdżku tym stwierdzeniem uznałeś dyskusję za wygraną.

Ni...........ny

2016-05-12, 19:07
piotrek_poldek Kozak w necie p*zda w świecie !!! :D

piotrek_poldek

2016-05-12, 19:18
niezwyciężony napisał/a:

piotrek_poldek Kozak w necie p*zda w świecie !!! :D


Miło mi, że przyznajesz mi zwycięstwo w dyskusji :-D .

PieronJasnySzlag

2016-05-12, 19:21
p0lybius napisał/a:


Przecież to chcą ustalić wywiady każdego z krajów, o tym piszą raporty szpiony, czy to do Berlina, Waszyngtonu czy Moskwy.


Agenci z Moskwy, Berlina i Pentagonu wiedzą kiedy Duda chodzi srać a Ty myślisz że po tym wystąpieniu notują że nie mamy amunicji? :D

Ni...........ny

2016-05-12, 19:32
piotrek_poldek napisał/a:


Miło mi, że przyznajesz mi zwycięstwo w dyskusji :-D .



Jesteś tak tępy że brak mi słów :D

piotrek_poldek

2016-05-12, 19:42
niezwyciężony napisał/a:


Jesteś tak tępy że brak mi słów :D


A co ma ten filmik "jesteś zwycięzcom", do tezy że jestem tępy ?
Po co go wkleiłeś ? Chciałeś się popisać tym, że umiesz wklejać filmy?
Tak swoją drogą to też musisz być ładną p*zdą w świecie, skoro z Ciebie taki kozak w necie. Pewnie nie jesteś żadnym żołnierzem, tylko jakimś dzieciuchem, który podaje się za zawiadowce bo tak groźnie to brzmi w necie. Podpieram to założenie tym, że jesteś wyjątkowo głupi i infantylny i widać gówno wiesz o wojsku.

lesiot

2016-05-12, 19:46
piotrek_poldek napisał/a:

Niestety, ale to ja posiadam umiejętność racjonalnego myślenia i wyciągania logicznie spójnych wniosków.


Muszę Cię zasmucić, ale niestety nie...
Nigdzie i nigdy nie zamawia się amunicji i nie kontraktuje produkcji, jeżeli nie jest sprawdzona i ma kontraktu na broń, do której te pociski mają być. Sorry...
Ale... skoro taki logicznyś... to pewnie wolałbyś, żeby było właśnie na odwrót... żebyśmy mieli mnóstwo pocisków i żadnej sztuki broni, w której można ją wykorzystać.

A teraz idź być kretynem gdzieś indziej.

somet

2016-05-12, 19:48
Verbatim369 napisał/a:

Czy ja k... jestem jeszcze na sadistiku, czy to już bojówki ONR i Fronda dla potłuczonych? sp***alajcie z tą polityką. Ja tu przychodzę się rozerwać.


Nie rozerwiesz się bo nie ma moździerzy.

piotrek_poldek

2016-05-12, 20:02
lesiot napisał/a:


Nigdzie i nigdy nie zamawia się amunicji i nie kontraktuje produkcji, jeżeli nie jest sprawdzona i ma kontraktu na broń, do której te pociski mają być. Sorry...


A gdzie ja k***a temu przeczę ? To ma być proces kompatybilny. Oczywiście nie produkuje się amunicji, jak się nie ma broni i nie produkuje się broni, jak się nie ma amunicji.

lesiot napisał/a:


A teraz idź być kretynem gdzieś indziej.


Co też jesteś wojskowym. Oj Macierewicza będzie miał masę roboty, aby z takich debili zrobić żołnierzy.