18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Animal Rebellion

Matt • 2022-09-08, 18:48
Weganie w UK akcja z dzisiaj
Na plac w miejscowosci Hatfield gdzie znajduje się punkt dystrybucyjny mleka ARLA, wdarlo sie okolo 20 osób i zaczęli bawić sie oponami ciężarówek.
Jebac sie poszlo okolo 200 opon..., szkoda tylko ze żadna opona nie zrobiła buuum






















Wiewór

2022-09-10, 21:46
Pomogli światu w ch*j. 200 opon na śmietnik

Pijanystary

2022-09-10, 23:26
Powinno to być traktowane poprostu jako zwykły atak terrorystyczny skierowany wobec mienia.

Wyobraźcie sobie jakim k***a kurewsko ciężkim przypałem dla firmy jest sytuacja gdzie na wczoraj musisz nar*chac 200 różnych opon gdzie A-potrzebuejsz 85, B-50,C-16,DEFGHIJ- poniżej 5... Do tego musisz znaleźć nie jedna a z 3 ekipy które opie**ala 200 opon w 3-4 dni.

Twoje auta zostały ranne na 200 opon, powrót do normalności z przed ataku to pewnie z 2tyg, pod warunkiem.ze masz sprawnych ludzi którzy się tym zajma.

Nie pie**olil bym się wogole z 8 lat przypie**olił bym debilowi i spłacałby każda jedna oponę.

asdik

2022-09-10, 23:28
podejrzewam, że zrobiła to tęczowa odbytnicza angielska policja !!! he he he

Tomkov

2022-09-11, 16:05
Wegaństwo to stan umysłu. Tak jak ekoterroryści , kolorowi, lpg. Sylwia Spurek czy inne mątwy

zerbatin

2022-09-12, 12:42
Pokroić ścierwa na organy i sprzedać, wtedy nie dość, że pieniądze będą szybciej niż przy pracach społecznych to już nigdy więcej poj***nych akcji nie zrobią. Niestety nie da się w naszych postępowych krajach zaj***ć sk***oli.

Majchol

2022-09-14, 20:26
Najlepsze jest to, że XPO to globalna firma logistyczna i mogę się założyć, że te ciężarówki po przewiezieniu tego nabiału pewnie były podstawiane pod inną firmę zabrać inne rzeczy np. ich pie**olone sojowe mleko do kawy, ale o tym te cymbały już nie pomyślały.