18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Animal Rebellion

Matt • 2022-09-08, 18:48
Weganie w UK akcja z dzisiaj
Na plac w miejscowosci Hatfield gdzie znajduje się punkt dystrybucyjny mleka ARLA, wdarlo sie okolo 20 osób i zaczęli bawić sie oponami ciężarówek.
Jebac sie poszlo okolo 200 opon..., szkoda tylko ze żadna opona nie zrobiła buuum






















SantaMaria

2022-09-09, 09:10
@TheDouchestOfBags

Qrwa, smutne... jak ta ktrówka biegnie za młodym w klatce, no ale co ja mam w takim przypadku jeść?

Juzwa

2022-09-09, 09:45
ququa napisał/a:

k***a tyle lat żyje a nie wpadłem na to że molestuje krowę dojąc ja,



To oczywiste. Ciągniesz ją za cztery ch*je. :-/

Ramiell

2022-09-09, 09:50
Po produkty do markieta to pierwsi, ale tiry złe. W dupe j***ni hipokryci.

dżonyłojlker

2022-09-09, 10:10
passoro napisał/a:

@Matt
Co za niedojeby, ale nic dziwnego jak wiercą na lewych obrotach



Lewactwo zobowiązuje :lol:

kawior2007

2022-09-09, 11:00
Taka opona kosztuje ze 2,5k

klakugta

2022-09-09, 13:31
oj jaka szkoda ze zadna opona nie wybuchla i ich wszystkich drutami nie poprzebijala ale to bylby materiał :D

avalanch

2022-09-09, 13:32
Zaczną do nich strzelać to dopiero będzie inba

AdamBrown

2022-09-09, 15:19
Produkty mleczne nie są najzdrowsze, ale między innymi przez takie poj***ne wielkie farmy, które psują jakość mleka kosztem ilości, i ta pasteryzowana, rozwodniona nasycona szczepionkami, i chemią breja, to nie mleko, A normalne Mleko jest zdrowe, tylko nie ma gdzie tego dostać, przez kretyńskie regulacje Kafelków w Oborze.

Bul_od_bytu

2022-09-09, 18:00
Złapać, wpie**olić i obciążyć kosztami naprawy ich starych bo wątpię, że tacy p*zdeusze jakąś sensowną pracę mają by samemu zapłacić

ququa

2022-09-09, 18:49
TheDouchestOfBags napisał/a:

Fajnie, ale większość ludzi nie posiada własnych krów i czerpie mleko z takich, jak to określiłeś, "fabryk mleka". Poza tym w filmiku, który wkleiłem ani razu nie pada stwierdzenie, że molestujesz krowę dojąc ją, więc nie wiem do czego pijesz (hehe).



współczuje ze musisz ten syf ze sklepu pic ...normalne mleko kwasi się nieraz w ciągu pół dnia, i mam zsiadłe mleko.z tym sklepowym tego nie zrobisz

co do tezy molestowania ...faktycznie mój skrót myślowy ...widziałem ostatnio wypowiedz tej popie**olonej spurek( w której pie**oliła podobnie o molestowaniu krów i może te filmiki mi się nałożyły)

reasumując
Jedno lobby "roslinne" chce zaj***ć inne lobby mleczarskie, a ze u nas weganie, czy tam wegetarianie sa raczej promilem społeczeństwa wiec siłą rzeczy wg mnie jest to kolejna próba doj***nia polskiego rolnictwa (mleczarstwo i skupione wokół tego inne gałęzie są jedne z silniejszych w europie)

Makulata

2022-09-09, 18:52
Love_is_Love napisał/a:

Jako przedstawiciel lewicowej mniejszości na Sadolu, proszę nie utożsamiać moich ideologicznych pobratymców z weganami.
Ja wiem, że oni też najczęściej są lewicowi - ale ja się do ich sp***olenia umysłowego nie poczuwam.
Ideologicznie motywowany wandalizm, pozostaje wandalizmem.
j***ć ich za to chuligaństwo mokrym batem solonym po plecach...



Lewak to lewak, bez różnicy. Masz taki sam udział w zepsuciu świata, jak oni.

FeeGiee

2022-09-10, 10:19
Napie**alać i patrzeć czy równo puchnie

skkkkkuczysynek

2022-09-10, 18:49
Ci ludzie nie uzywają mózgu, myśle ze po protsu mieli zapłacony hajs za ta akcje i wykonali swoją "prace" bo nie uwierze ze ktos naprawde moze tak postępowac z własnych pobudek