18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Animal Rebellion

Matt • 2022-09-08, 18:48
Weganie w UK akcja z dzisiaj
Na plac w miejscowosci Hatfield gdzie znajduje się punkt dystrybucyjny mleka ARLA, wdarlo sie okolo 20 osób i zaczęli bawić sie oponami ciężarówek.
Jebac sie poszlo okolo 200 opon..., szkoda tylko ze żadna opona nie zrobiła buuum






















35i

2022-09-08, 20:53
Heliar napisał/a:

Gówno a nie zesrają, j***ne nieroby utworzą zrzutkę.



Nawet jak naprawią straty finansowe (niemałe), pozostaną zjebami w internecie.

KrwawyEric

2022-09-08, 20:55
Jedyne gorsze gówno od tych cymbałów to ta banda pajaców z el gje be te, którzy twierdzą że facet może być kobietą i na odwrót. Do pieca ich k***a mać

przewodnik_elektryczny

2022-09-08, 21:29
@TheDouchestOfBags

Ta dziewczyna z filmiku prawie mnie przekonała, brakowało mi tylko żeby pokazała swoje cycki

TheDouchestOfBags

2022-09-08, 21:36
ququa napisał/a:

Jeśli chodzi o fabryki mleka (a takie są promowane w UE) to w większości się zgadza, celowo niszczy się min w Polsce małe rodzinne gospodarstwa rolne, w te miejsca dotując wielkie stada. Kretynka z filmu może jeszcze z 2 godz pie**olić głupoty, a ja pójdę w tym czasie się napić mleka, od moich krów. k***a tyle lat żyje a nie wpadłem na to że molestuje krowę dojąc ja,



Fajnie, ale większość ludzi nie posiada własnych krów i czerpie mleko z takich, jak to określiłeś, "fabryk mleka". Poza tym w filmiku, który wkleiłem ani razu nie pada stwierdzenie, że molestujesz krowę dojąc ją, więc nie wiem do czego pijesz (hehe).

Matt

2022-09-08, 21:57



andrzejrobert75

2022-09-08, 21:57
ququa napisał/a:

Jeśli chodzi o fabryki mleka (a takie są promowane w UE) to w większości się zgadza, celowo niszczy się min w Polsce małe rodzinne gospodarstwa rolne, w te miejsca dotując wielkie stada. Kretynka z filmu może jeszcze z 2 godz pie**olić głupoty, a ja pójdę w tym czasie się napić mleka, od moich krów. k***a tyle lat żyje a nie wpadłem na to że molestuje krowę dojąc ja,



Ja swoją 10 l temu sprzedałem...tak jestem ze wsi..

jem_zwierzeta

2022-09-08, 22:00
Do obrońców praw zwierząt strzelać bez ostrzeżenia na podstawie ich oświadczenia, że popierają takie ruchy.

sa...........el

2022-09-08, 22:42
W Holandii rząd zakazał reklamowania w jakikolwiek sposób mięsa, już nie mówiąc jak doj***li rolnikom. Jeżeli myślicie, że nie będzie tak w całym zachodnim świecie, to możecie sobie pomarzyć. Za zjedzenie mięsa zwierzęcia będzie jeszcze kara więzienia, zostaną tylko korporacje i markety, wciskające wam sztuczną papkę, wspomnicie moje słowa. Jeszcze z 15 lat, albo nawet szybciej. W tym czasie Chinol i Rusek będą się zajadać mięsem choćby z psa i będą się z nas śmiać, o ile świat zachodni nie przejmą Chinole i wpie**olą nas do cyfrowych obozów jak u siebie, kupując sobie rządy krajów zachodnich, o ile już tego nie zrobiły, jak tak się patrzy na to co się odpie**ala od ostatnich 3 lat.

Wyjcio

2022-09-09, 00:01
VeIture napisał/a:

pie**olone nieroby k***y zawszone brudne. Do roboty by się wzięli a nie niszczą cudze mienie bo nie mają większych zmartwień w życiu i problemów niż to czy neutralne płciowo krowy się za bardzo nie stresują przy dojeniu...
Zagonić to robactwo do przymusowych praco społecznych za połowę minimalnej krajowej aż odkupią to co zniszczyli to się zaraz by k***a nauczyli.



Pytanie czy możemy z tym "ruchem" coś zrobić.

Arvani

2022-09-09, 00:54
~VeIture napisał/a:

Zagonić to robactwo do przymusowych praco społecznych za połowę minimalnej krajowej aż odkupią to co zniszczyli



Tyś widział kiedy lewaka w robocie? Zagonić można - batem przez kolorowy łeb i po sprawie. Ale połowę minimalnej? Chyba na sześciu, bo więcej to nie będzie warte. Zresztą i to tak wariant mocno optymistyczny, bo z tej ich roboty to będzie więcej strat niż pożytku. Lepiej sprzedać na mączkę kostną albo na kompost.

Seligos

2022-09-09, 04:10
Jak bardzo zgadzam się z tą jedną myślą vegańska że nabiał nie jest niczym dobrym dla organizmu ludzkiego (a już na pewno nie w nadmiarze) to za taką akcję powinni dostać poj***nie wielką karę. To tak jakby znalazł się inny rodzaj popie**olenia np. ruch wyzwolenia marchewek, i teraz kilku aktywistów ciśnie na farmę takich ultra mega vegan i podpala im stodołę albo kradnie traktor. To też by było ok ? Byłby nowy tik tok ?

damian15snk

2022-09-09, 08:14
Hatfield i słynna Arla PCL. 9 lat w Hatfield mieszkałem i nic dziwnego że nikt ich nie powstrzymał bo same aparaty tam pracują. Kwintesencja emigrantów

katarakta

2022-09-09, 08:25
@Matt

Co za niedojeby, ale nic dziwnego jak wiercą na lewych obrotach

damian15snk

2022-09-09, 08:34
Hatfield i słynna Arla PCL. 9 lat w Hatfield mieszkałem i nic dziwnego że nikt ich nie powstrzymał bo same aparaty tam pracują. Kwintesencja emigrantów

Sorki za spam admin usuń mojego double. Znam kogoś kto tam pracuje i bilans jest ponoć 350 opon

marcineker

2022-09-09, 08:46
odj***ło im od tego weganizmu