18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amiga Rulez!

Koniec Świata • 2012-11-07, 22:12
Pewnie niektórzy z Was pamiętają tamte magiczne czasy... :kawa:


Green ninja

2012-11-07, 22:15
Benedykt Dziubałkowski - ale go rodzicie skrzywdzili ( zresztą sam siebie też skrzywdził o jakieś 30kg :D )

straatveger

2012-11-07, 22:18
Co ten chłop dzwoni CB radiem ??

No k***a pie**olą bajki, też się wychowałem trochę na amidze, ale głównie ciągnie do tamtych czasów a nie tamtych gier, przypomina im się jak chodzili z kolegami itp itd

bmocek

2012-11-07, 22:19
Tobiaszowi główka lata jak pieskowi z tylnej półki Fiata 125P

Koniec Świata

2012-11-07, 22:25
Sympatyczni, zakręceni goście. Mam jeszcze moją Amigę 1200 i jak mam trochę więcej czasu to sobie odpalam. Uwielbiam te gry, klimat i muzykę. :-D

sebrycz

2012-11-07, 22:27
przez takich lamusów je...nołem amige do piwnicy!!!

siedlik

2012-11-07, 22:33
Czy Benedykt to jest Bongman ?

jacek44

2012-11-07, 22:38
Za Amigę zawsze piwo! :D

maderfakermen

2012-11-07, 22:45
wy j***ne złamane ku*asy. ja potrafię amigą programować bitmaszyny tudzież syntezatory. bo w tym kierunku nawet atari ma większy potencjał niż obecne pisi. i nie potrzeba programów które potrzebują po 700mb przestrzeni na dysku, tylko umiejętności ich wykorzystywania. amiga rządzi w tym kierunku po dziś dzień! gdyż każdy człowiek posiadający wyobraźnię zrobi z tego "komputerka" monstrum do generowania brzmień jakich świat nie widział... tzn. słyszał. pozdro dla kumatych i ch*j! jedna dyskietka i 360kb zawartego na niej softu i jesteś bogiem meeen! hahahaha!

sebrycz napisał/a:

przez takich lamusów je...nołem amige do piwnicy!!!

sprzedaj mi ją. a najlepiej oddaj.

Koniec Świata

2012-11-07, 23:10
Maderfakermen napisał/a:

wy j***ne złamane ku*asy. ja potrafię amigą programować bitmaszyny tudzież syntezatory. bo w tym kierunku nawet atari ma większy potencjał niż obecne pisi. i nie potrzeba programów które potrzebują po 700mb przestrzeni na dysku, tylko umiejętności ich wykorzystywania. amiga rządzi w tym kierunku po dziś dzień! gdyż każdy człowiek posiadający wyobraźnię zrobi z tego "komputerka" monstrum do generowania brzmień jakich świat nie widział... tzn. słyszał. pozdro dla kumatych i ch*j! jedna dyskietka i 360kb zawartego na niej softu i jesteś bogiem meeen! hahahaha!.



Zgadzam się. Amiga zawsze miała ogromny potencjał. Sam nigdy nie programowałem. Byłem graczem i "kompozytorem" na Protrackerze. Mój wujek był niegdyś amigowym maniakiem i kiedy zobaczyłem ten komputer to zawsze chciałem go mieć. Niestety z racji bycia biedakiem moją Amigę dostałem dopiero w 1998 roku, więc nawet nie zdążyłem się nacieszyć jej złotym wiekiem, czyli pierwszą połową lat 90tych. Potem wszystko poszło w PCty i ch*j bombki strzelił w temacie komputerowej frajdy. :-|

PS. Dyskietka sformatowana na Amidze miała standardowo 880kb. Przy użyciu stacji HD można było zapisać 1.7Mb i więcej z odpowiednim oprogramowaniem.

Brind'amour napisał/a:

Sensible Soccer !



Cannon Fodder
Settlers
Speedball Brutal Deluxe
Another World
Flashback
Super Frog
Mortal Kombat 1&2
Worms

i oczywiście Alien Breed :)

maderfakermen

2012-11-07, 23:11
Koniec Świata napisał/a:



Zgadzam się. Amiga zawsze miała ogromny potencjał. Sam nigdy nie programowałem. Byłem graczem i "kompozytorem" na Protrackerze. Mój wujek był niegdyś amigowym maniakiem i kiedy zobaczyłem ten komputer to zawsze chciałem go mieć. Niestety z racji bycia biedakiem moją Amigę dostałem dopiero w 1998 roku, więc nawet nie zdążyłem się nacieszyć jej złotym wiekiem, czyli pierwszą połową lat 90tych. Potem wszystko poszło w PCty i ch*j bombki strzelił w temacie komputerowej frajdy. :-|

PS. Dyskietka sformatowana na Amidze miała standardowo 880kb. Przy użyciu stacji HD można było zapisać 1.7Mb i więcej z odpowiednim oprogramowaniem.



exactly! 360kb ma soft do sterowania sprzętem (do dziś) ;) a pojemności dyskietek zostawmy ciekawskim :)

ps, pewnie mógłbym być Twoim wujkiem ;)

Re...........ms

2012-11-07, 23:11
ja bym to nazwał zlot prawiczków fapowców