18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ambasada RP w Budapeszcie bez flagi UE

Hauer88 • 2013-07-08, 17:38
Jak podaje węgierski portal Ultras Liberi, w zeszłą sobotę kilku nieznanych polskich patriotów związanych z Ruchem Narodowym zdjęło flagę Unii Europejskiej, która była umieszczona na terenie Ambasady RP w Budapeszcie.

W miniony weekend polscy narodowcy sympatyzujący z Ruchem Narodowym przebywali na Węgrzech na zaproszenie węgierskich narodowców. Postanowili oni odwiedzić Budapeszt, gdzie aktywnie spędzili wolny czas. Polacy bardzo chcieli zaopatrzyć się w pamiątki z Węgier. Atrakcyjnie wyglądała flaga UE, która powiewała obok budynku Ambasady RP w Budapeszcie.

News o skonfiskowanej unijnej fladze odbił się szerokim echem w węgierskich mediach.






Kostek-Biernacki

2013-07-08, 18:17
I dobrze, mam nadzieję że służyła im za papier toaletowy w drodze powrotnej.

Hauer88

2013-07-08, 18:24
Kostek-Biernacki napisał/a:

I dobrze, mam nadzieję że służyła im za papier toaletowy w drodze powrotnej.




Spłonęła przy aplauzie publiczności w ostatni dzień festiwalu Magyar Sziget, wraz z kilkoma tęczowymi "wycieraczkami".


https://www.facebook.com/magyarsziget

pisage

2013-07-08, 18:53
jak można takie bydło nazwać patriotami?? Flaga to flaga i łapy precz.

Dorquba

2013-07-08, 18:55
@pisage masz na myśli "logo" UE? Ona jest dla mnie nic nie warta. Kocham Polską flagę, ale zwykłego loga nie muszę szanować.

CYPRIAN

2013-07-08, 18:57
dzięki za umilenie popołudnia

michael323

2013-07-08, 18:57
@pisage
Tylko, że (tfu!) unia nie jest państwem więc tą szmatą można sobie dupe podetrzeć. Też w Polsce była ciekawa sprawa jak sąd ukarał osobę która spaliła taką flagę za spowodowanie zagrożenia pożarowego bo inaczej nie można było.

Melooksg

2013-07-08, 18:57
Prawidłowo! "Nie zamienię flagi Polski, flagą unii europejskiej"

Grommash

2013-07-08, 18:59
michael323

NATO, ONZ też nie jest państwem, a ma flagę.

michael323

2013-07-08, 19:06
@Grommash
Tylko z tego co wiem to flaga państwowa jest prawnie chroniona a organizacji już nie. Oczywiście z Twoją wypowiedzią się zgadzam, że te organizacje też mają flagi ale nie państwowe.

Kostek-Biernacki

2013-07-08, 19:08
pisage napisał/a:

jak można takie bydło nazwać patriotami?? Flaga to flaga i łapy precz.



Raz że to flaga organizacji międzynarodowej a nie państwa, a dwa, że nawet jeśli byłaby flagą państwa, to państwa szkodliwego dla Polski. Dlatego tak jak spluwać można i należy na flagę III Rzeszy i Sowietów tak można i należy znieważać flagę unijną.

majfon

2013-07-08, 19:08
Jak słyszę "narodowcy", albo "ruch narodowy" to ogarnia mnie śmiech.
Tępe tłuki, bez wykształcenia - co to tylko swastykę nabazgrać potrafią, dokonać aktu wandalizmu, albo przypie**olić innemu na ulicy.

Kostek-Biernacki

2013-07-08, 19:17
majfon napisał/a:

Jak słyszę "narodowcy", albo "ruch narodowy" to ogarnia mnie śmiech.
Tępe tłuki, bez wykształcenia - co to tylko swastykę nabazgrać potrafią, dokonać aktu wandalizmu, albo przypie**olić innemu na ulicy.



Przedwojenni narodowcy byli najlepiej wykształconymi polskimi politykami, zaś Niemców uważali za głównego wroga Polski. Obecni narodowcy to w większości studenci, nie znoszący Niemców i unijnej hołoty, oraz odwołujący się do Związku Jaszczurczego i NSZ, organizacji walczących zbrojnie z nazistami. Ci którzy rysują swastyki to debile, niegodni miana narodowców za to jak najbardziej zasługujący na miano debilów. Sam narodowcem nie jestem ale wolę ich niż hołotę od palikmiota która chce likwidować państwo polskie albo komuchów z sld, którzy wykształcenie mają - zdobyte na kursach wieczorowych marksizmu-leninizmu i doświadczenie w rozpie**alaniu wszystkiego - zwłaszcza państwa polskiego i polskiej elity.
Tępymi tłukami bez wykształcenia, którzy potrafią tylko namalować symbol anarchistów lub sierp młot, dokonać aktu wandalizmu i wpie**olić komuś na lewicy można za to zgodnie z prawdą nazwać lewaków.
I szczerze mówiąc wolę łysych narodowców po zawodówce, bo i tacy się zdarzają, niż wysublimowanych absolwentów filozofii zachwycających się Trockim i Che Guevarę i pie**olących o tym, że tożsamość narodowa to przeżytek.

mk...........84

2013-07-08, 19:19
Swego czasu zdzieraliśmy czerwone flagi z hakenkreuz'em, późnij te z sierpem i młotem, niebieskich szmat z gwiazdkami też się pozbędziemy. Oby jak najszybciej, zanim zastąpią je te tęczowe.