18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ambasada RP w Budapeszcie bez flagi UE

Hauer88 • 2013-07-08, 17:38
Jak podaje węgierski portal Ultras Liberi, w zeszłą sobotę kilku nieznanych polskich patriotów związanych z Ruchem Narodowym zdjęło flagę Unii Europejskiej, która była umieszczona na terenie Ambasady RP w Budapeszcie.

W miniony weekend polscy narodowcy sympatyzujący z Ruchem Narodowym przebywali na Węgrzech na zaproszenie węgierskich narodowców. Postanowili oni odwiedzić Budapeszt, gdzie aktywnie spędzili wolny czas. Polacy bardzo chcieli zaopatrzyć się w pamiątki z Węgier. Atrakcyjnie wyglądała flaga UE, która powiewała obok budynku Ambasady RP w Budapeszcie.

News o skonfiskowanej unijnej fladze odbił się szerokim echem w węgierskich mediach.






Kostek-Biernacki

2013-07-08, 19:20
mk84 napisał/a:

Swego czasu zdzieraliśmy czerwone flagi z hakenkreuz'em, późnij te z sierpem i młotem, niebieskich szmat z gwiazdkami też się pozbędziemy. Oby jak najszybciej, zanim zastąpią je te tęczowe.



Tęczowa czy unijna to już w sumie teraz jeden ch*j - ta sama treść tylko inna forma.

sagarv

2013-07-08, 19:22
Cytat:

Przedwojenni narodowcy byli najlepiej wykształconymi polskimi politykami, zaś Niemców uważali za głównego wroga Polski. Obecni narodowcy to w większości studenci, nie znoszący Niemców i unijnej hołoty, oraz odwołujący się do Związku Jaszczurczego i NSZ, organizacji walczących zbrojnie z nazistami. Ci którzy rysują swastyki to debile, niegodni miana narodowców za to jak najbardziej zasługujący na miano debilów. Sam narodowcem nie jestem ale wolę ich niż hołotę od palikmiota która chce likwidować państwo polskie albo komuchów z sld, którzy wykształcenie mają - zdobyte na kursach wieczorowych marksizmu-leninizmu i doświadczenie w rozpie**alaniu wszystkiego - zwłaszcza państwa polskiego i polskiej elity.



Uprzedziłeś mnie.


Cytat:

Jak słyszę "narodowcy", albo "ruch narodowy" to ogarnia mnie śmiech.
Tępe tłuki, bez wykształcenia - co to tylko swastykę nabazgrać potrafią, dokonać aktu wandalizmu, albo przypie**olić innemu na ulicy."



Zawsze budujesz opinię na dany temat na podstawie kilku ochłapów informacji z mediów, oraz własnym "wydaje mi się"? Łatwo Tobą manipulować. 8-)

rumcajs7893

2013-07-08, 19:45
może nie do końca to jest na temat ale gościu który ma muskuły i to dość spore może być profesorem albo człowiekiem bardzo dobrze wykształconym.

ki...........lu

2013-07-08, 19:45
Polak Węgier dwa bratanki, i do wódki i do szklanki.

SharpSe

2013-07-08, 19:46
Jozef Pilsudski mial konkretna recepte na narodowcow i komunistow. Bereze Kartuska. Ostry codzienny wpie**ol a jak nie pomoze to dol i wapno.

KMD

2013-07-08, 19:59
Boziu, ale lewackiego ścierwa ostatnio pisze komentarze na sadolu :( Matko Boska, Polskę ocal!

BoKoR

2013-07-08, 20:04
Ktoś w ogóle pilnuje tego kibla zwanego ambasadą, czy agenci wszystkich krajów mogą tak sobie wejść i wyjść ?

Co do flagi to popieram. Powinna być tylko polska flaga, a nie dodatkowo jakaś europejska popierdółka.

kooloo

2013-07-08, 20:09
To nie Flaga UE to Logo

oc...........an

2013-07-08, 20:20
Co drugi pisze tutaj jak bardzo nie lubi UE, a później modli się, żeby znów zwiększono dotacje na buraki cukrowe :mrgreen:


Coś wam ostatnio z tą nienawiścią do Unii odpie**oliło :roll:


A co do tych "patriotów" od siedmiu boleści - o ile duma narodowa jest spoko, o ile narodowcy przed II wojną byli w porządku to dziś narodowcy to j***na hołota i dzicz, pomylili stadiony z uniwersytetami i pie**olę ich. Narodowcy w dzisiejszych czasach to obrzydliwy czyrak na państwie, który wyhodowały problemy gospodarcze - jakoś jeszcze w 2007 narodowcy byli klasyfikowani jako bydło, a dziś robią kongresy :roll:

Nie ma to jak być skrajnym nacjonalistą i się z tym nie kryć... szkoda tylko, że historia już nie raz pokazała, że wszystkie skajne "izmy" do niczego dobrego nie prowadzą - czy to feminizm, szowinizm, komunizm czy nacjonalizm...

I powiem jeszcze, że o ile nie mam nic przeciwko dumie narodowej itp. to jestem bardzo przeciwny Ruchowi - owszem, w Szkocji również rządzi Szkocka Partia Narodowa i narodowcy, ale w odróżnieniu od Ruchu, który prezentuje agresywne postawy, często ksenofobiczne, Scottish National Party stawia interesy swojego ludu na pierwszym miejscu, ale broni każdej mniejszości, szanuje wszystkich, jest otwarta na inne narodowości i stara się, żeby komfort jaki mają Szkoci był dostępny również dla emigrantów. Jest to partia narodowa, ale złożona z ludzi, którzy dbają o swoich wyborców.

A Ruch Narodowy? Z tego co widzę, to oni bardzo chcą tępić komuchów, którzy i tak w ciągu 10 lat powymierają. Ciągle tylko słyszę o "Bogu Honorze Ojczyźnie", żołnierzach wyklętych i innych patriotach, ale czy wsadzenie Jaruzela za kratki da mi chleb na stół? Czy znajdę pracę, bo będzie nagonka na Urbana? Czy oskarżenie Kiszczaka zapewni mi emeryturę? Nie sondzę...

Nie potrzebuję "niepodległej Polski bez republiki okrągłego stołu" - potrzebuję Polski w której jest praca i godziwe zarobki.


http://www.sadistic.pl/kobieca-twarz-ruchu-narodowego-vt213310.htm

Kostek-Biernacki

2013-07-08, 20:44
DUST DEVIL napisał/a:

Co drugi pisze tutaj jak bardzo nie lubi UE, a później modli się, żeby znów zwiększono dotacje na buraki cukrowe :mrgreen:


Coś wam ostatnio z tą nienawiścią do Unii odpie**oliło :roll:


A co do tych "patriotów" od siedmiu boleści - o ile duma narodowa jest spoko, o ile narodowcy przed II wojną byli w porządku to dziś narodowcy to j***na hołota i dzicz, pomylili stadiony z uniwersytetami i pie**olę ich. Narodowcy w dzisiejszych czasach to obrzydliwy czyrak na państwie, który wyhodowały problemy gospodarcze - jakoś jeszcze w 2007 narodowcy byli klasyfikowani jako bydło, a dziś robią kongresy :roll:

Nie ma to jak być skrajnym nacjonalistą i się z tym nie kryć... szkoda tylko, że historia już nie raz pokazała, że wszystkie skajne "izmy" do niczego dobrego nie prowadzą - czy to feminizm, szowinizm, komunizm czy nacjonalizm...

I powiem jeszcze, że o ile nie mam nic przeciwko dumie narodowej itp. to jestem bardzo przeciwny Ruchowi - owszem, w Szkocji również rządzi Szkocka Partia Narodowa i narodowcy, ale w odróżnieniu od Ruchu, który prezentuje agresywne postawy, często ksenofobiczne, Scottish National Party stawia interesy swojego ludu na pierwszym miejscu, ale broni każdej mniejszości, szanuje wszystkich, jest otwarta na inne narodowości i stara się, żeby komfort jaki mają Szkoci był dostępny również dla emigrantów. Jest to partia narodowa, ale złożona z ludzi, którzy dbają o swoich wyborców.

A Ruch Narodowy? Z tego co widzę, to oni bardzo chcą tępić komuchów, którzy i tak w ciągu 10 lat powymierają. Ciągle tylko słyszę o "Bogu Honorze Ojczyźnie", żołnierzach wyklętych i innych patriotach, ale czy wsadzenie Jaruzela za kratki da mi chleb na stół? Czy znajdę pracę, bo będzie nagonka na Urbana? Czy oskarżenie Kiszczaka zapewni mi emeryturę? Nie sondzę...

Nie potrzebuję "niepodległej Polski bez republiki okrągłego stołu" - potrzebuję Polski w której jest praca i godziwe zarobki.


http://www.sadistic.pl/kobieca-twarz-ruchu-narodowego-vt213310.htm



Akurat jedno drugiemu nie przeszkadza. To że ktoś rozlicza komuchów nie oznacza, że ktoś inny nie będzie dobrze rządzić gospodarką. A jak się czerwonych nie rozliczy to to komusze ścierwo może się odrodzić, tak jak w 1993 czy 2001 r. Co niektórym chyba było mało afer za Millera i Kwaśniewskiego, że dalej gotowi są na nich głosować.
Od 24 lat mieszkamy w "republice Okrągłego Stołu" i trudno w niej o pracę, zwłaszcza dla młodych, i o godziwe zarobki. A wiecie czemu? Bo dalej rządzą Ci, którzy się na rządzeniu nie znają, a których wyniósł do władzy układ okrągłostołowy. W przedsiębiorstwach w dużej mierze rządzą dawni partyjni aparatczycy, którzy zatrudniają po znajomości. W szpitalu jak nie dasz w łapę to możesz umrzeć a nikt się Tobą nie zajmie. To wszystko wina tego, że nie ma u nas prawdziwego społeczeństwa obywatelskiego, a nie ma go dlatego, że mentalnie i w dużej mierze politycznie tkwimy w PRL.
Co do Unii - nie zamienia się niepodległości na unijne dopłaty, bo niepodległość nie jest od tego, aby się miało opłacać. Jak ktoś myśli inaczej niech to powie kombatantowi z AK czy NSZ - podejrzewam że mają jeszcze w biurkach broń z czasów konspiracji. Załadowaną.

sagarv

2013-07-08, 20:56
re @UP Dobrze prawi!

DUST DEVIL napisał/a:

Co drugi pisze tutaj jak bardzo nie lubi UE, a później modli się, żeby znów zwiększono dotacje na buraki cukrowe :mrgreen:


Coś wam ostatnio z tą nienawiścią do Unii odpie**oliło :roll:


A co do tych "patriotów" od siedmiu boleści - o ile duma narodowa jest spoko, o ile narodowcy przed II wojną byli w porządku to dziś narodowcy to j***na hołota i dzicz, pomylili stadiony z uniwersytetami i pie**olę ich. Narodowcy w dzisiejszych czasach to obrzydliwy czyrak na państwie, który wyhodowały problemy gospodarcze - jakoś jeszcze w 2007 narodowcy byli klasyfikowani jako bydło, a dziś robią kongresy :roll:

Nie ma to jak być skrajnym nacjonalistą i się z tym nie kryć... szkoda tylko, że historia już nie raz pokazała, że wszystkie skajne "izmy" do niczego dobrego nie prowadzą - czy to feminizm, szowinizm, komunizm czy nacjonalizm...

I powiem jeszcze, że o ile nie mam nic przeciwko dumie narodowej itp. to jestem bardzo przeciwny Ruchowi - owszem, w Szkocji również rządzi Szkocka Partia Narodowa i narodowcy, ale w odróżnieniu od Ruchu, który prezentuje agresywne postawy, często ksenofobiczne, Scottish National Party stawia interesy swojego ludu na pierwszym miejscu, ale broni każdej mniejszości, szanuje wszystkich, jest otwarta na inne narodowości i stara się, żeby komfort jaki mają Szkoci był dostępny również dla emigrantów. Jest to partia narodowa, ale złożona z ludzi, którzy dbają o swoich wyborców.

A Ruch Narodowy? Z tego co widzę, to oni bardzo chcą tępić komuchów, którzy i tak w ciągu 10 lat powymierają. Ciągle tylko słyszę o "Bogu Honorze Ojczyźnie", żołnierzach wyklętych i innych patriotach, ale czy wsadzenie Jaruzela za kratki da mi chleb na stół? Czy znajdę pracę, bo będzie nagonka na Urbana? Czy oskarżenie Kiszczaka zapewni mi emeryturę? Nie sondzę...

Nie potrzebuję "niepodległej Polski bez republiki okrągłego stołu" - potrzebuję Polski w której jest praca i godziwe zarobki.


http://www.sadistic.pl/kobieca-twarz-ruchu-narodowego-vt213310.htm



Nasza gospodarka leży i kwiczy, decyzje które są podejmowane na bieżąco godzą w interesy naszego kraju. Jaruzelski w oczach niektórych powinien dostać nagrodę Nobla. Byli komuniści mają tutaj większe przywileje od tego nieszczęsnego polaka na minimalnej. Tusk łże w żywe oczy, układa swoją politykę pod przyszłą ucieczkę do parlamentu europejskiego.

Teraz przychodzisz Ty, wrzucasz filmik z tvn24(najbardziej stronnicze media). Mówisz jak to sobie poradziła Szkocja, że w Polsce jest źle i nic się tym nie robi. Następnie jedziesz po tych którzy chcą coś zmienić, przyrównujesz ich do "propagandowych" kiboli. Nie pomyślałeś, że ktoś zbudował taki wizerunek "narodowców" w Twojej głowie i teraz działa on jako tarcza dla niego ?

Wolę głosować na patriotów niż sprzedawczyków.

oc...........an

2013-07-08, 21:09
sagarv, cóż, może i mam troszeczkę zamydlony obraz i nie każdy narodowiec to pojeb, ale z jakiegoś powodu każda akcja, którą zrobili w ciągu ostatniego roku kończyła się mniejszą lub większą rozróbą. Jedynie ostatnie ich "spotkanie" w czasie urodzin Jaruzela trzymało poziom.

Na dodatek nie rozumiem co oni mają z takimi rzeczami jak związki homoseksualne - komu to przeszkadza?! A oni tak z tym walczą, jakby po legalizacji związków miała się zacząć kolejna wojna.

Również nie pasuje mi ich całe zachowanie "jeśli nie jesteś z nami to jesteś przeciwko nam".

Na dodatek z jakiej strony by nie patrzeć jest to najbardziej agresywna partia w złym znaczeniu tego słowa, a doświadczenia w rządzeniu nie mają. Owszem, PO sobie nie radzi, ale nie sądzę, żeby RN, nie mając żadnego doświadczenia, był w stanie coś zrobić więcej.

Już wolę Korwina, który przynajmniej ma jakiś plan na gospodarkę, bo RN to jak na razie dużo mówi o tępieniu komuchów i uderzaniu w aborcję i związki partnerskie, coś mówi o tym jaka to Unia jest zła (mimo, że to jednak unia nas podniosła), a konkretów jak chcą mnie, imigranta z PL, który wyjechał za lepszym życiem na zachód, zachęcić do powrotu nie ma...

Jak już mówiłem - w Szkocji są nacjonaliści i to nie byle jacy, ale oni opierają swoje działania na wzajemnym szacunku, a RN chce wj***ć się z buciorami w PL, zrobić kolejną terapię szokową, ale na "elementach nieporządanych", a nie gospodarce, a klarownego planu jak oni widzą Polskę jak nie było tak i nie ma :(

MCMerci

2013-07-08, 21:10
Jedna spalona, jeszcze tylko 99999999 tysięcy tych szmat powiewa w RP. To ch*jstwo jest bardziej popularne na urzędach i posesjach państwowych niż flaga Polski!!!

pisage

2013-07-08, 21:15
@DUST DEVIL
twierdzisz, że Korwin ma pomysł na gospodarkę? Może i tak, ale nie mówi ludziom jednego. Mianowicie tego, że jeśli wprowadzi się wszystkie jego pomysły w życie to przez 2-3 lata w Polsce będzie panować głód, śmierć i zniszczenie. Później rzeczywiście może być lepiej, ale nasz kraj lekko się wyludni. Jeśli zacznie głośno o tym mówić to sam osobiście będę nawoływał do głosowania na niego. Jeśli nie to nadal będzie tylko kolejnym politykiem-życzeniowcem.

Kostek-Biernacki

2013-07-08, 21:19
DUST DEVIL napisał/a:

sagarv, cóż, może i mam troszeczkę zamydlony obraz i nie każdy narodowiec to pojeb, ale z jakiegoś powodu każda akcja, którą zrobili w ciągu ostatniego roku kończyła się mniejszą lub większą rozróbą. Jedynie ostatnie ich "spotkanie" w czasie urodzin Jaruzela trzymało poziom.

Na dodatek nie rozumiem co oni mają z takimi rzeczami jak związki homoseksualne - komu to przeszkadza?! A oni tak z tym walczą, jakby po legalizacji związków miała się zacząć kolejna wojna.

Również nie pasuje mi ich całe zachowanie "jeśli nie jesteś z nami to jesteś przeciwko nam".

Na dodatek z jakiej strony by nie patrzeć jest to najbardziej agresywna partia w złym znaczeniu tego słowa, a doświadczenia w rządzeniu nie mają. Owszem, PO sobie nie radzi, ale nie sądzę, żeby RN, nie mając żadnego doświadczenia, był w stanie coś zrobić więcej.

Już wolę Korwina, który przynajmniej ma jakiś plan na gospodarkę, bo RN to jak na razie dużo mówi o tępieniu komuchów i uderzaniu w aborcję i związki partnerskie, coś mówi o tym jaka to Unia jest zła (mimo, że to jednak unia nas podniosła), a konkretów jak chcą mnie, imigranta z PL, który wyjechał za lepszym życiem na zachód, zachęcić do powrotu nie ma...

Jak już mówiłem - w Szkocji są nacjonaliści i to nie byle jacy, ale oni opierają swoje działania na wzajemnym szacunku, a RN chce wj***ć się z buciorami w PL, zrobić kolejną terapię szokową, ale na "elementach nieporządanych", a nie gospodarce, a klarownego planu jak oni widzą Polskę jak nie było tak i nie ma :(



Chłopie, zasadę "kto nie z nami ten przeciw nam" wyznaje nie tylko każda partia, ale i każdy polityk w Polsce. Niestety, stąd to nasze durne rozdrobnienie partyjne.

Co do programu. Korwin go ma, ale RN też ma, również w kwestiach gospodarczych. Na razie są to jakieś ogólne hasła, ale bądź co bądź Ruch powstał niedawno i pracują nad pełnym programem. Jak opublikują - to zobaczymy. Wiadomo, że najbardziej nośne społecznie są hasła o wieszaniu komuchów. Szczerze powiedziawszy - niech ludzie głosują na najbardziej niszową partię, byle nie na tę hołotę która jest w Sejmie. Po nich wiadomo czego się można spodziewać - opie**alania się i złodziejstwa. Po tych, którzy nie byli u władzy - nie wiadomo, może ktoś inteligentny się trafi.

Zgadzam się, że emigracja zarobkowa Polaków to jeden z najważniejszych problemów państwowych. Jej istnienie na tak wielką skalę to hańba dla wszystkich polityków, którzy nie robią nic, aby jej zapobiec i aby skłonić Polaków do powrotu.