18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ambasada RP w Budapeszcie bez flagi UE

Hauer88 • 2013-07-08, 17:38
Jak podaje węgierski portal Ultras Liberi, w zeszłą sobotę kilku nieznanych polskich patriotów związanych z Ruchem Narodowym zdjęło flagę Unii Europejskiej, która była umieszczona na terenie Ambasady RP w Budapeszcie.

W miniony weekend polscy narodowcy sympatyzujący z Ruchem Narodowym przebywali na Węgrzech na zaproszenie węgierskich narodowców. Postanowili oni odwiedzić Budapeszt, gdzie aktywnie spędzili wolny czas. Polacy bardzo chcieli zaopatrzyć się w pamiątki z Węgier. Atrakcyjnie wyglądała flaga UE, która powiewała obok budynku Ambasady RP w Budapeszcie.

News o skonfiskowanej unijnej fladze odbił się szerokim echem w węgierskich mediach.






qtacz

2013-07-08, 21:56
"czy wsadzenie Jaruzela za kratki da mi chleb na stół? Czy znajdę pracę, bo będzie nagonka na Urbana? Czy oskarżenie Kiszczaka zapewni mi emeryturę? Nie sondzę... " chleba nie da co nie znaczy ze maja byc bezkarni... Równie dobrze mozesz powiedziec rodzicom których córka została zgwałcona/zabita po co wsadzac do więzienia bandyte który to zrobił przeciez to wam nie da chleba

Kostek-Biernacki

2013-07-08, 22:06
qtacz napisał/a:

"czy wsadzenie Jaruzela za kratki da mi chleb na stół? Czy znajdę pracę, bo będzie nagonka na Urbana? Czy oskarżenie Kiszczaka zapewni mi emeryturę? Nie sondzę... " chleba nie da co nie znaczy ze maja byc bezkarni... Równie dobrze mozesz powiedziec rodzicom których córka została zgwałcona/zabita po co wsadzac do więzienia bandyte który to zrobił przeciez to wam nie da chleba



Dokładnie tak.

Atreyu

2013-07-08, 22:21
Kostek-Biernacki napisał/a:


I szczerze mówiąc wolę łysych narodowców po zawodówce, bo i tacy się zdarzają



Oj nie, nie zdarzają się. ;)

Najwięcej [procentowo!] osób o skrajnie wrogich radykalnych poglądach jest w zawodówkach, najmniej na uczelniach wyższych - co zresztą jest zrozumiałe.

Ideologie które najlepiej szerzą się wśród najsłabiej wykształconych i tych najmniej inteligentnych nie są najlepsze - nawet gdy dziesiątki łysych kolegów [tzw. stado - pojęcie z biologii] przytakuje do pewnych haseł.

I naprawdę - mało mnie obchodzą osoby z oficjalnymi legitymacjami RN. W Polsce nie ma tylko 10 000 radykałów, większość to nie elity.

Fa...........um

2013-07-08, 22:24
Załamuje mnie najazd lewackich ciot pokroju pisage, archeolog etc. na sadola. Widać, że frajerów boli dupa o kolejny bastion wolnego słowa w internecie.

Atreyu

2013-07-08, 22:35
Tabernak napisał/a:

Widać, że frajerów boli dupa o kolejny bastion wolnego słowa w internecie.




Sadol nie jest ostoją dla radykalnej prawicy, to nie portal polityczny. ;)


Bastion wolnego słowa? A Ci którzy się z Tobą nie zgadzają nie mogą mówić co myślą? Tak wygląda wolność słowa? Mogę się czepiać sposobu przekazywania swojego zdania [i ich i Twojego], ale nie można zabraniać przedstawiania swojego zdania - bo to właśnie ograniczenie wolności słowa. ;)

SharpSe

2013-07-08, 22:47
Tabernak napisał/a:

Załamuje mnie najazd lewackich ciot pokroju pisage, archeolog etc. na sadola. Widać, że frajerów boli dupa o kolejny bastion wolnego słowa w internecie.



Wlasnie na tym polega wolnosc slowa. Twoje pokolenie jest przegrane niestety. Smutne jest to ze teraz w czasie niby kryzysu do glosu dochodza partie skrajnie narodowe a temu niegdy nie sluzyly. Mam wielu kumpli krzykaczy z zachodu ktorzy pie**ola jak to w Polsce zle a podatki plac na zachodzie. Hipokryzja w czystym wydaniu. Nie jestem za czerwonymi ani za bialymi poprostu mysle i Tobie kolego sadolu ycze tego samego. Unia zla, zachod zly, wszyscy zli, pamietasz jak bylo w 2000 roku jak zeby dostac robote w Anglii musiales sie ukrywac i modlic sie zeby cie ArbeitsPolicei nie zaj***lo? ch*ja wiesz o zyciu. Po wejjsciu do uni mamy to legalnie. I taki Bomgman co mu dupe liza z rozynami ma sie dobrze. Jak chcesz pogadac o pewnych sprawach to priv a nawet zadzwonie do ciebie to pogadamy.

Precz z czerwonymi i bialymi. Precz z Narodowami i Kamunistami. Precz z polityka na Sadolu. Wypie**alac!

Grochu89

2013-07-09, 00:59
teraz wszystko będą podciągać pod ruch narodowy...

Dusz

2013-07-09, 01:41
@up a co twierdzisz, że to nie byli narodowcy? Na dobrą sprawę jedyni ludzie którzy dzisiaj w sprawach polityki działają oddolnie i próbują coś zmienić to narodowcy. Dużo osób spina dupska w internecie, ile tu komentarzy na temat walki z islamizacją czy pedalstwem ale fakt jest taki że to nacjonaliści działają realnie. Możecie pie**olić sobie w komentarzach, my wiemy co mamy robić i na pewno nie zaprzestaniemy działania!

Kostek-Biernacki

2013-07-09, 01:44
Kelt napisał/a:

@up a co twierdzisz, że to nie byli narodowcy? Na dobrą sprawę jedyni ludzie którzy dzisiaj w sprawach polityki działają oddolnie i próbują coś zmienić to narodowcy. Dużo osób spina dupska w internecie, ile tu komentarzy na temat walki z islamizacją czy pedalstwem ale fakt jest taki że to nacjonaliści działają realnie. Możecie pie**olić sobie w komentarzach, my wiemy co mamy robić i na pewno nie zaprzestaniemy działania!



I bardzo dobrze. Choć sam narodowcem nie jestem to widzę w RN jedyną skuteczną alternatywę dla lewactwa i układu okrągłostołowego, dlatego ich popieram.

pisage

2013-07-09, 10:17
Tabernak napisał/a:

Załamuje mnie najazd lewackich ciot pokroju pisage, archeolog etc. na sadola. Widać, że frajerów boli dupa o kolejny bastion wolnego słowa w internecie.




Krzycz póki możesz. Jak Kaczyński, Zawisza albo Bosak dojdą do władzy to już nie będziesz mógł krytykować. Znów będzie ein Reich, ein Volk, ein Fuehrer.
Poza tym, czy ty naprawdę rozróżniasz tylko dwa typy ludzi: ci co z nami i lewackie cioty?? Czy ktoś kto nie jest łysy i nie wydrapuje sobie falangi na przedramieniu nie może być patriotą??
przeczytałem kilka twoich postów i stwierdzam z całą stanowczością, że masz tak samo nasrane we łbie jak te łyse durnie na obchodach Święta Niepodległości. Oby ludzie twojego pokroju nigdy nie zdobyli władzy w Polsce.

Kostek-Biernacki

2013-07-09, 16:09
pisage napisał/a:




Krzycz póki możesz. Jak Kaczyński, Zawisza albo Bosak dojdą do władzy to już nie będziesz mógł krytykować. Znów będzie ein Reich, ein Volk, ein Fuehrer.
Poza tym, czy ty naprawdę rozróżniasz tylko dwa typy ludzi: ci co z nami i lewackie cioty?? Czy ktoś kto nie jest łysy i nie wydrapuje sobie falangi na przedramieniu nie może być patriotą??
przeczytałem kilka twoich postów i stwierdzam z całą stanowczością, że masz tak samo nasrane we łbie jak te łyse durnie na obchodach Święta Niepodległości. Oby ludzie twojego pokroju nigdy nie zdobyli władzy w Polsce.



Akurat jak Kaczyński rządził to każdy mógł wygadywać największe debilizmy i krytykować Polskę w zagranicznych mediach (vide Geremek, Bartoszewski, Michnik). Swoją drogą, nie miałbym nic przeciwko pewnemu ograniczeniu wolności słowa - na przykład kara więzienia za takie hasła, jakie głosi palikmiot. W końcu i tak nie ma nigdzie pełnej wolności słowa - na przykład nie można w RP propagować hitleryzmu (i słusznie).

takpalatset

2013-07-09, 17:07
Tacy patrioci jak z koziej dupy widelec.

pisage

2013-07-09, 18:04
Kostek-Biernacki napisał/a:



Akurat jak Kaczyński rządził to każdy mógł wygadywać największe debilizmy i krytykować Polskę w zagranicznych mediach (vide Geremek, Bartoszewski, Michnik). Swoją drogą, nie miałbym nic przeciwko pewnemu ograniczeniu wolności słowa - na przykład kara więzienia za takie hasła, jakie głosi palikmiot. W końcu i tak nie ma nigdzie pełnej wolności słowa - na przykład nie można w RP propagować hitleryzmu (i słusznie).



akurat jak rządził Kaczyński to ścigali bezdomnego, który za pijacki bełkot o kaczkach stanął przed sądem. Poza tym odróżniaj krytykę poszczególnych ministrów, czy nawet premiera od krytyki Polski. Kaczyński dzieli Polaków na prawdziwych i nieprawdziwych według preferencji partyjnych.
Palikota nie ma za co wsadzać do więzienia, bo głosi poglądy, a nie plany. Za to Kaczyński oskarża bez dowodów i grozi bezpodstawnym więzieniem, a nawet zmianą konstytucji tak aby pasowała do jego koncepcji IV RP.
Nie upatruj zagrożenia w lateksowych dziwolągach, którzy będą co najwyżej krzyczeć. Zagrożeniem jest potencjalny dyktator ogarnięty paranoją.

Kostek-Biernacki

2013-07-09, 18:33
pisage napisał/a:



akurat jak rządził Kaczyński to ścigali bezdomnego, który za pijacki bełkot o kaczkach stanął przed sądem. Poza tym odróżniaj krytykę poszczególnych ministrów, czy nawet premiera od krytyki Polski. Kaczyński dzieli Polaków na prawdziwych i nieprawdziwych według preferencji partyjnych.
Palikota nie ma za co wsadzać do więzienia, bo głosi poglądy, a nie plany. Za to Kaczyński oskarża bez dowodów i grozi bezpodstawnym więzieniem, a nawet zmianą konstytucji tak aby pasowała do jego koncepcji IV RP.
Nie upatruj zagrożenia w lateksowych dziwolągach, którzy będą co najwyżej krzyczeć. Zagrożeniem jest potencjalny dyktator ogarnięty paranoją.


Wolę dyktaturę niż zasraną demokrację. Za rządów aresztowano faceta, który założył witrynę wyśmiewającą prezydenta oraz kibiców, którzy krzyczeli "Donald, matole". Geremek i inni krytykowali polski rząd na wszystkie możliwe sposoby, wmawiając zagranicy że w Polsce panuje krwawa dyktatura. Palikot nawołuje do likwidacji państwa polskiego i to jest jego plan, i nie mam k***a zamiaru czekać, aż go zacznie uskuteczniać, i pie**oli mnie jego wolność do wyrażania poglądów. Tusk dzieli Polaków na postępowych i ciemnogród, który należy nawrócić. Nigdy nie słyszałem, żeby Kaczyński mówił, że ci, którzy głosują na Tuska, nie są Polakami. Konstytucja może być zmieniona, nie jest dogmatem. Życzyłbym sobie, żeby ktoś ją zmienił na lepszą, a projekt pisowski jest na pewno lepszy od tego sldowsko-geremkowskiego gówna. Kończąc, powtarzam, wolę dyktaturę niż demokratyczny burdel. W demokracji w III RP nigdy nie zdarzyło się, żeby wybrano normalnych i uczciwych. Już większa szansa, że jakiś dyktator będzie dobrze rządził. Bo po demokracji w Polsce dobrych rządów z pewnością nie można się spodziewać. Jak się trafi dyktator z głową to jesteśmy urządzeni, jak nienormalny to... mamy to samo co teraz, czyli ch*jnię.

takpalatset napisał/a:

Tacy patrioci jak z koziej dupy widelec.Obrazek



Taki debil z Ciebie, bez porównania. Jak ci pedały załadują ch*ja w dupę na ulicy, a potem muslimy ukamienują cię za seks homoseksualny, to może k***a przed śmiercią zmądrzejesz.

takpalatset

2013-07-09, 19:16
Kostek-Biernacki napisał/a:



Taki debil z Ciebie, bez porównania. Jak ci pedały załadują ch*ja w dupę na ulicy, a potem muslimy ukamienują cię za seks homoseksualny, to może k***a przed śmiercią zmądrzejesz.




A co? Masz takie doswiadczenia za sobą?