18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alice Cooper zaprasza na koncert

luczekkk • 2013-07-19, 03:38


Ostatni raz Alice był w Polsce chyba w 97
Walić brudstock dla amatorów
Alice Cooper jedna z legend Rocka

osa79

2013-07-19, 07:49
"walić brudstock..." hahahahah

synku jedź na podstarzałego pedała który całe życie udawał szatana ^^ żałosne ;-)

donwasyle

2013-07-19, 09:32
Najbrzydsza Alicja jaką w życiu widziałem.

Fialek

2013-07-19, 10:08
I ja tu k***a piwo postawiłem...

Marcepaninfinity

2013-07-19, 13:34
Ok tylko plus nad tym typem a woodstock'iem jest taki, że woodstock jest za free przez 3 dni.

RevolutionGFX

2013-07-19, 15:02
Napisałbym coś w stylu "Na ch*j tego brudasa tu wstawiacie?" i patrzył na fale hejtów ale... nie chce mi sie :krejzi:

luczekkk

2013-07-19, 17:48
osa79 napisał/a:

"walić brudstock..." hahahahah

synku jedź na podstarzałego pedała który całe życie udawał szatana ^^ żałosne ;-)




hłe hłe hłe hłe Jedz na 3 dni tarzania się w błocie wśród ludzi którzy jadą tam tylko dlatego że jest za darmo i żeby móc powiedzieć że słuchają Rocka choć nie mają o nim pojęcia

staruchazpalcemwd

2013-07-19, 18:47
Byłeś, że się wypowiadasz? Nie rozumiem skąd taka fala hejtu na Woodstock, naoglądaliście się wersji z Tv Trwam albo wam rodzice nie pozwalają jeździć maluszki :D Od kilku lat jeżdżę i nie narzekam, owszem można źle trafić na kogoś ale to są wyjątki, kropla w morzu. Do tych co hejtują a nawet nie byli: Morda w kubeł!

luczekkk

2013-07-19, 18:59
@star*chazpalcemwd wyobraź sobie że byłem i powiem wprost że te 3 dni woodstocku nie mogą się równać z prawdziwym koncertem jakiegoś zespołu . Podczas gdy będzie woodstock Polskę odwiedzają Depeche Mode , Deep Purple , Alice Cooper , Carlos Santana . Zamiast pójść na prawdziwy koncert dzieciaczki :-D wolą woodstock bo jest za darmo i dla nich to bez różnicy .

staruchazpalcemwd

2013-07-19, 19:34
@luczekkk Z tą różnicą, że na Woodstock nie jeździ się tylko i wyłącznie na koncerty ale też dla atmosfery przez te kilka dni, dla ludzi, jeżeli Tobie się nie podobało to przykro mi, na złą ekipę trafiłeś. Byłam na "normalnych" koncertach ale odczucia mam zupełnie inne niż Ty.

Bartz

2013-07-20, 11:29
Może nie kumałaś wtedy przesłania.

CiociaSmiglo

2013-07-20, 11:31
Będzie grał 2 km ode mnie, musiałabym połowe wypłaty wydać na bilet. Tyle przegrać

riffraff000

2013-07-20, 11:35
Na woodstocku jest chillout którego nie znajdziecie nigdzie indziej to są tysiące ludzi którzy przyjeżdżają tam co roku dla muzyki, nawiązywania nowych znajomości i dla dobrej zabawy. Jeżdżę tam rok w rok od 5 lat i nie wyobrażam sobie wakacji bez wooda. Tylko jakiś sztywny i smutny sk***ywij mógłby powiedzieć że woodstock jest chuyowy... Za "brudstock" autorowi posta ch*j w dupe po same jaja.