18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agresywny typek

avalanch • 2020-11-28, 23:16
Co za koleś



Tu link do filmiku, może ktoś się rozpozna :mrgreen:

Kod:
https://streamable.com/jg5lyd

avalanch

2020-11-29, 15:57
Jakie wy głąby jesteście co niektórzy że myślicie że to jest moje wideo, a największy debil co najwięcej piwek zabrał za odpowiedź, jakim to trzeba być idiotą żeby coś pisać nie patrząc dokładnie, tak w gwoli ścisłości nie zależy mi na piwkach, chodziło tylko żeby to wyszło z poczekalni trafiło na główna i poszło w świat dalej żeby się ten kretyn z filmu zobaczył jakim jest debilem i jeszcze na to musi dziecko patrzeć tyle.

gu...........er

2020-11-29, 17:36
psh2 napisał/a:

a ty co k***a w 144p ogladasz?

RTX: OFF :D


pittero

2020-11-29, 18:17
Dużyku*as napisał/a:

No nie wygląda na groźnego.



Juz gdzieś w komentach czytalem ze jakis z okolicy gościa pisał coś ze typek lubi przypudrować nosa i trochę patola. Nie oceniaj po wygladzie prawdziwe świry niczym się nie wyróżniają.

razak

2020-11-29, 19:55
ty cioto obsrana :D

mr-dupa

2020-11-29, 20:07
Nikt nie ma prawa wychodzić z samochodu do drugiej osoby i kopać w mienie.

Wożę ze sobą gaz i gdyby trafił na mnie to bym mu kluczyki wywalił podczas gdy on by płakał na poboczu.
Taki agresorek jest pewny swego że nie spodziewa się kontrataku.

carter777

2020-11-30, 00:23
cwe*a do utylizacji.............

Danoniero

2020-11-30, 07:37
Gmork napisał/a:

I bardzo dobrze zrobił, trzeba gonić frajerów, co to za pedalskie "kiwanie głowami". Każdy by się wk***ił.



Czyli jesteś jednym z tych idiotów.... Myślałem że ludzie tego pokroju jeszcze nie potrafią używać internetu.

St...........on

2020-11-30, 12:15
Gmork napisał/a:

sp***alałbyś na swojej żółtej, zardzewiałej p*zdorynce gdzie pieprz rośnie



Hhahaah tak, spieralałbym zaraz po tym jakbyś wyłapał parbellum wten głupi ryj.

BTW. Żółtej motorynki już nie mam, zamieniłem się , tak ,że epic fail leszczu, po Polszy na moto nie jeżdżę z zasady.

dżonyłojlker

2020-11-30, 13:20
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Żółtej motorynki już nie mam



Tak wiem, pamiętam. Teraz masz "zabytkową" hondę, której fotkę podj***łeś z internetowego magazynu "rider", pajacu :lol:

parabellum :rofl: sp***alałbyś jak wiejski pchlarz przed widłami.

Olisadebe

2020-11-30, 14:19
Jak sebki przesiadają się na''Kija"To teraz bez obciachu będzie można sobie kupić BMW,jako normalny człowiek,a nie machający maczetą diler narkotyków,któremu koledzy robią zastrzyki na siłce z opuszczonymi spodniami

focusek

2020-11-30, 19:51
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Mam nadzieję, że kiedyś trafisz na mnie cwaniaczku
Ale oczywiście gazu pieprzowego na stanie nie miał.... ja pie**olę, jak mozna się tłuc autem po Polszy bez gazu w aucie??



wsadze ci w dupe ten gaz i nasram do ryja, myszlisz ze sie obronisz tym gazem ? nie badz smieszny jak ci zajebie sierpa to 3 dni bez muzyki bedziesz tanczyc

impressa88

2020-11-30, 20:14
Obejrzałem film do końca i po takiej akcji chyba jednak puściłbym sprzęgło i dał gazu do końca. Ubezpieczenie i tak by pokryło koszty, ale minę jaką bym zobaczył u gościa na ryju byłaby bezcenna. Pościągać sie 2km żeby resztę dnia spisywać protokoły na komisariacie :roll: