18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agresywny typek

avalanch • 2020-11-28, 23:16
Co za koleś



Tu link do filmiku, może ktoś się rozpozna :mrgreen:

Kod:
https://streamable.com/jg5lyd

Zontas

2020-11-29, 11:16
Tak na marginesie, to nie Kia Sportage tylko Carens.

wertuqq

2020-11-29, 11:16
Ty się k***a nie przejmuj tym, że ktoś ci chciał dopie**olić, tylko tym, że wozisz swoja lochę na śmieciowe żarcie do McD i hodujesz tucznika.

Tulkas

2020-11-29, 11:26
Kriski napisał/a:

@plastikc @pralpunkt,
Albo jesteście debilami albo udajecie, tak czy inaczej nie świadczy to o was dobrze.
Reszta "komentatorów" pewnie ma czarny pas w bierki i napie**oliła by agresorowi, sorry napierdziała.



przecież to Toxic Fucker, a on już nie żyje

tarpan

2020-11-29, 11:40
Przecież miałeś go już na widelcu. Trzeba było pie**olnąć pajaca. Wyj***łby ze 3 salta w powietrzu to by spokorniał.

Aleo

2020-11-29, 12:32
Było go bezkarnie naj***ć ch*ja j***nego

przemod5

2020-11-29, 12:45
mlekozklasa napisał/a:

Kierowca z KaNSas. Popytajcie jego kumpli z KaLIfornii. Na pewno się znają!



To nie Kalofornia tylko KLIwland

robsonx79

2020-11-29, 12:58
Podziwiam ludzi, tak nieszanujących własnego czasu, żeby takie cyrki odstawiać jak jeżdżenie za kimś i jakieś dziwne akcje. Nawet jak nagrywający coś odwalił, to od tego jest policja. A jak maczo wpada w histerię i chce pół miasta rozj***ć bo ktoś mu coś pokazał, paluszek, język czy ch*j wie co, to nieopanowana p*zda z niego, a nie żaden twardziel.

z0...........ee

2020-11-29, 13:24
po ch*ju kia sportage :D

AN...........or

2020-11-29, 13:24
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Mam nadzieję, że kiedyś trafisz na mnie cwaniaczku
Ale oczywiście gazu pieprzowego na stanie nie miał.... ja pie**olę, jak mozna się tłuc autem po Polszy bez gazu w aucie??



ja miałem gaz ale zrobiłem sobie z niego anal pluga i już nie mam :(

Suspens

2020-11-29, 13:28
Czemu audio urywa się w momencie widoku na zle zaparkowane auto, potem przyspieszenie i audio wraca dopiero jak locha i agresor wrzeszcza? Cos chyba Panie autor przed nami ukrywasz... :>

jazeck

2020-11-29, 14:11
Nagranie masz, tablice masz, do ubezpieczyciela. Na policję, tam też po numerze rej. znajdą go.
Oj.... to N.Sącz... "stan umysłu".

Marco_Zg

2020-11-29, 14:29
Gościu urodzony z przypadku..Nie ten co opisuje. znaczy się. Na brak mózgu nie ma tabletki.

Jakieś funkcje motoryczne na poziomie pantofelka ma. Czyli odpowiedzialne za sranie, szczanie etc.

radek225

2020-11-29, 14:40
Suspens napisał/a:

Czemu audio urywa się w momencie widoku na zle zaparkowane auto, potem przyspieszenie i audio wraca dopiero jak locha i agresor wrzeszcza? Cos chyba Panie autor przed nami ukrywasz...



Rebeliant napisał/a:

j***ne ścierwo, ale ni ch*ja nie uwierzę, że p*zdolina zza kierownicy nie krzyknęła coś przez okno, raczej wulgarnego i się potem zdziwiła, że nie jest w internecie.




Koleś stał gorzej niż debil. Nawet jeśli coś krzyknął, to jakim pojebem trzeba być, by zajeżdżać drogę, rozpie**alać lusterko, i jeszcze 1,5km gonić? Niektórym wystarczy krzyknąć "Jak stoisz idioto", i już by gonili cię nawet 200km, by cię nożem zaciukać. Nie umiesz panować nad swoją agresją, to przesiądź się na rower albo komunikację zbiorową.

dżonyłojlker

2020-11-29, 14:43
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Mam nadzieję, że kiedyś trafisz na mnie cwaniaczku



sp***alałbyś na swojej żółtej, zardzewiałej p*zdorynce gdzie pieprz rośnie :roll:

bigoslaw_lyzka_von_wood

2020-11-29, 15:06
jak to kto? przeca to nju soncz to może być to tylko prawicowy, narodowy, katolicki wyborca PIS'u !