18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agresywny typek

avalanch • 2020-11-28, 23:16
Co za koleś



Tu link do filmiku, może ktoś się rozpozna :mrgreen:

Kod:
https://streamable.com/jg5lyd

habiTEK

2020-11-29, 02:05
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Ledwo obejrzałem do końca. Takie napięcie. Dobrze że autor nagrania zachował się jak prawdziwy mężczyzna uciekł i umieścił ten film w internecie na dowòd swojego męstwa. Potem pojechał protestować do Wawy 102 lata prawa kobiet. Prawdziwych bohateròw w rurkach nam potrzeba.



rozumiem, ze bys wyskoczyl zeby sie napie**alac?
czy moze ze masz kotwice, orla i zdjecie jarka na scianie i masz klopot
z faktem ze masz gdzies prawa kobiet, bo sam swoja byłą napie**alałeś
jak i gdzie popadnie ?
ps. ależ masz super ksywke, no pozazdroscic. bardzo zmyslna,
troche taki bajer-fól.

St...........on

2020-11-29, 03:03
Gmork napisał/a:

I bardzo dobrze zrobił, trzeba gonić frajerów, co to za pedalskie "kiwanie głowami". Każdy by się wk***ił.



Mam nadzieję, że kiedyś trafisz na mnie cwaniaczku :amused:

Ale oczywiście gazu pieprzowego na stanie nie miał.... ja pie**olę, jak mozna się tłuc autem po Polszy bez gazu w aucie??

CzerstWybut

2020-11-29, 03:25
Kriski napisał/a:

@plastikc @pralpunkt,
Albo jesteście debilami albo udajecie, tak czy inaczej nie świadczy to o was dobrze.
Reszta "komentatorów" pewnie ma czarny pas w bierki i napie**oliła by agresorowi, sorry napierdziała.



Bo k***a na filmie jest cenzurowany ryj. Ty jesteś zj***ny i węszysz po internetach żeby wyłapać ryj jakiego durnia.




kubol

2020-11-29, 05:03
Autor filmu powinien jeszcze usiasc u mamy na kolanach i sie wyplakac jakie mial traumatyczne przezycia...

Elpolaco

2020-11-29, 07:54
Ty jebnij się w łeb , frajer to cię robił . Takich jak ty to powinni odstrzelić .
Gmork napisał/a:

I bardzo dobrze zrobił, trzeba gonić frajerów, co to za pedalskie "kiwanie głowami". Każdy by się wk***ił.





:mrgreen:

Mietek7567

2020-11-29, 09:06
habiTEK napisał/a:

rozumiem, ze bys wyskoczyl zeby sie napie**alac?
czy moze ze masz kotwice, orla i zdjecie jarka na scianie i masz klopot
z faktem ze masz gdzies prawa kobiet, bo sam swoja byłą napie**alałeś
jak i gdzie popadnie ?
ps. ależ masz super ksywke, no pozazdroscic. bardzo zmyslna,
troche taki bajer-fól.



Idź do domu białorycerzu. Tu takie p*zdy są szybko rozpoznawane.

betoon

2020-11-29, 10:50
na psy z k***ą i oskarzyc o napasc, kase wyrwiesz ichociaz

Rebeliant

2020-11-29, 10:50
j***ne ścierwo, ale ni ch*ja nie uwierzę, że p*zdolina zza kierownicy nie krzyknęła coś przez okno, raczej wulgarnego i się potem zdziwiła, że nie jest w internecie.


saves

2020-11-29, 10:55
Za wyjście z samochodu w takiej sytuacji powinno być z automatu zabrane prawko i przymusowa wizyta u psychiatry w celu określenia czy osoba nadaje się do prowadzenia pojazdu. Ten jełop jak widać nie nadaje się. Żonę pewnie też napie**ala, jak krzywo spojrzy.

Japiszon

2020-11-29, 10:57
Masz nagranie, masz blachy i srasz się tu jeszcze.
Zjedz k***a snickersa

habiTEK

2020-11-29, 11:03
Mietek7567 napisał/a:

Idź do domu białorycerzu. Tu takie p*zdy są szybko rozpoznawane.



A ty wogole czaisz co piszesz?
I na jakiej podstawie mnie wyzywasz od p*zd szmaciarzu?

Zawulon

2020-11-29, 11:04
To jest ten dziwny rodzaj wiecznie zestresowanego samca reagującego agresją na wstyd. Nie potrafi normalnie zaparkować, robi to jak p*zda, widzi, że ktoś nie aprobuje i podświadomie wstydzi się tego co zrobił. Ale że jest małym testosteronowym samczykiem bez mózgu nie potrafi tego przełknąć i poprawić błędu, nie jest nawet do konca świadomy swojego szablonu myślenia, jedyna reakcja to ZAJEBAĆ JAK NAJSZYBCIEJ WYWOŁUJĄCEGO WE MNIE "KUKU UCZUCIE" wtedy minie. Gdyby miał choć trzy neurony wiedziałby, że źle kierunkuje agresję bo w tej sytuacji należy popełnić rytualne se kuku bukkake

mlekozklasa

2020-11-29, 11:06
Kierowca z KaNSas. Popytajcie jego kumpli z KaLIfornii. Na pewno się znają!

ManiacGregor

2020-11-29, 11:07
Gmork napisał/a:

I bardzo dobrze zrobił, trzeba gonić frajerów, co to za pedalskie "kiwanie głowami". Każdy by się wk***ił.



Słucham? Koleś ewidentnie nic mu nie zrobił, mógł kiwać głową z jakiegokolwiek innego powodu. Ty bronisz tego sebixa co to pewnie z matką mieszka, leje ją słuchając rapu jaka to jego matka to dama. Ty pewnie robisz to samo. Ścierwo.