18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adolf Hitler - I will survive.

kustoszpan • 2013-05-16, 22:07
Adi daje disco popis.
(chyba playback, ale nie jestem pewien) :hitler:


mrocznykacper_13

2013-05-17, 16:48
PLpunk napisał/a:

Ten filmik puki co ma stanowczo za mało piwek, pomogę :krejzi:


Dokładni e piwka dla tego filmiku =))))))) Wiecej !!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

artur_sz13

2013-05-18, 00:24
Warto jeszcze spojrzeć na realia historyczne. Polacy mieli ofertę od Hitlera ataku na ZSRR? Mieli. Przyjęli? Nie. Dlaczego? Bo mieli pakt o nieagresji z ZSRR (ten sam który obowiązywał także 17 września sic!). Za co była wojna? Za autostradę? Nie. Za co? Za gwarancje pomocy ze strony UK i Francji.

Podsumowując- Kto dostał najbardziej w dupę? Polacy. Dlaczego? Bo byli honorowi? Kto zyskał? Żydzi, Francuzi, Niemcy, ZSRR.. Dlaczego? Bo mieli honor w dupie...

Gdzieś czytałem że była propozycja od Hitlera podziału ZSRR pomiędzy Polskę a Niemcy. Być może przy takim sojuszu holokaustu by nie było tylko by ich np przesiedlili do ziemi obiecanej na Syberię.

Inna strona medalu to to że spójrzcie co żydzi robią z Palestyńczykami. Przecież to udoskonalona forma getta.

I jeszcze aspekt historyczny. Żydzi w tamtym okresie zaczynali dominować nad Europą- mieli pieniądze, przemysł, najbardziej poważane zawody tj lekarz prawnik itp i się trafił ktoś kto nie chciał być podludziem i wymyślił nadludzi

A co się dzieje teraz w Europie? Najazd muslimów. Tylko Europa jest głupia i w imię politycznej poprawności dadzą się zgnoić. Zobaczymy co będzie jak w Holandii wprowadzą prawo szariatu... Pewnie max 20 lat i to się stanie. Wtedy pewnie też się taki "Hitler" pojawi... chociaż w sumie to się nie pojawi bo europejskie społeczeństwo jest tak ogłupione że si zorientują kiedy nawet na powstanie zbrojne będzie za późno.

Dlatego przy wszystkich ich wadach (bo mają duuuużo) kibole i skini ratują nam dupę utwierdzając stereotyp że polska to nietolerancyjny kraj. Dzięki temu dużo obcokrajowców u nas nie ma

Ps: kiedyś znalazłem stronke o przepowiedniach nostradamusa i wg nich ok 2020-30 miałaby być wojna muslimy + Chiny Na europę i Rosję. I wtedy oczywiście europa ma pokazać "siłę" i Niemcy wejdą w sojusz z muslimami ( w końcu co się dziwic ile turasów już tam jest) i zaatakują Polskę. I koniec końców Polacy pokonają niemców dogadają się z arabusami a potem z francuzami i wykurzą arabusów a potem ma pierdzielnąć asteroid (Apophis 2036?) I będzie Polska od morza do morza na zachodzie będą rządzić francuzy a stolica papiestwa będzie w licheniu.

To taki skrót wg tej przepowiedni:D

explOsive

2013-05-18, 13:26
Jak uzyskac link do filmiku ktory ktos umiescil w komentarzu?