18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adolf Hitler - I will survive.

kustoszpan • 2013-05-16, 22:07
Adi daje disco popis.
(chyba playback, ale nie jestem pewien) :hitler:


Szczam_na_Zakrystii

2013-05-16, 23:28
Blazejekk napisał/a:

polaczki zapomniały kto im doj***ł, ale tutaj 80% po zawodówce, więc czego ty oczekujesz :D Taka polsza juz jest.



Czyli wg ciebie ktoś po zawodówce jest gorszy tak?
A tak poza tym to Adolf Polsce ażtak nei doj***ł jak doj***li nam ruscy.
(Co by mnie dobrze wszyscy zrozumieli Adolf to był kawał sk***ysyna i nie zamierzam jarać się jego "twórczością" )

Venka

2013-05-16, 23:34
kustoszpan napisał/a:



Zajebiste. Masz więcej tak podrasowanych filmików?






Pater patriae

2013-05-16, 23:36
gruchens, nie jestem jakoś do tego przekonany, bardziej to widzę jako sytuacje, gdzie robiąc sobie jaja z Hitlera i ukazując go w "śmiesznym" świetle, skazujemy jego ofiary na to samo, bo załóżmy, że taki baran z gimnazjum, albo jakiś amerykaniec to sobie będzie często oglądał, wtedy bardziej mu zostanie w pamięci obraz Hitlera jako zabawnego człowieczka, niż zimnokrwistego sukinsyna.

I nie wiem skąd Ci się wzięło te "Tego-O-Kim-Nie-Wolno-Wspominać", jakoś w każdej dobrej książce historycznej jest świetnie ukazana zbrodnia reżimu niemieckiego, a Mein Kampf sam czytałem i jakoś nie stałem się nazistą, bardziej byłem zdziwiony jak ktoś mógł wierzyć w taki chłam, bo ta książka pod względem ideologicznym, jak i stylistycznym to dno.

Jąder

2013-05-16, 23:44
na nic nie zkazujemy jego ofiar. śmiać sie mozna ze wszystkiego, o ile żart jest śmieszny. jak ktos sama postac hitlera uwaza za zabawną, to powinno sie go zutylizowac za głupote.

Yanek43

2013-05-16, 23:52


TO jest klasyka z Adolfem.

kurczak94

2013-05-17, 00:00
Co jak co. Hitler był zły, ale lubię w nim jedno - niechęć do żydów.

Swoją drogą... Unia Europejska jest tym samym co chciał stworzyć Hitler, tyle że on stosował przemoc i siłę, a teraz robi się to poprzez naciski gospodarcze. Warto też zauważyć, kto zaczął owe zjednaczanie Europy - ano Niemcy. Tak więc swoisty Hitler dalej istnieje, tylko inne osoby kontynuują jego wolę, no i w bardziej cywilizowany sposób. Ale skutek ten sam.

marudnik

2013-05-17, 00:26
zacytuję kogoś tam z kiedyś tam :amused:

Massdeath napisał/a:

It's a trap


PanKupa

2013-05-17, 00:53
Powiem tak: filmiki tego rodzaju mogą być śmieszne i niekiedy nawet są, jednakże wypisywanie komentarzy ku czci adiego itp. są nie na miejscu.
Przynajmniej my, jako Polacy powinniśmy zachować trochę powagi na ten temat. Z rozkazu tego typa żołnierze mordowali całe wioski, tak dla zasady, a gimbogówna robią sobie z niego bohatera - bo zabijał żydów, i to jest taaaakie sadystyczne i "kuul".

Nie ma to jak bycie pozerem w internecie, dla kilku głupich wirtualnych piw. No, ale czego ja oczekuję po pokoleniu pedałów i cwaniaków po kablu.

TomaZ93

2013-05-17, 00:55
Adolfie 3 razy tak widzimy się w półfinale :mrgreen:

krzywys

2013-05-17, 02:16
Wasi dziadkowie przewracają się w grobie. Żałosne.

marian19

2013-05-17, 07:04
Europa potrzebuje przywódcy na miarę Adolf Hitlera ,by oczyścić ten multikulturalny syf przygotowany przez żydów w zemsty za II wojne światową. Wyciągnijmy brunatne koszule i do dzieła, oczyścimy nasz kraj, a potem cała Europę. Chorągiew wznieś szeregi mocno zwarte! SA to marsz spokojny równy krok, a rostrzelani przez komune i reakcje są pośród nas i dumny jest nasz wzrok.

kokos84

2013-05-17, 09:03
Hitler wróć, żyda truć

PLpunk

2013-05-17, 10:18
Ten filmik puki co ma stanowczo za mało piwek, pomogę :krejzi: