18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ach ten Sosnowiec :)

chomicek199 • 2013-11-19, 17:23
Desperacki krok kobiety w Sosnowcu
Do dramatycznego wydarzenia doszło w jednym z parków w Sosnowcu, gdzie około 50-letnia kobieta oblała się rozpuszczalnikiem, a następnie podpaliła.

Jak powiedział w rozmowie z WP.PL naczelnik wydziału prewencji w Sosnowcu nadkom. Mariusz Łabędzki, zgłoszenie o palącej się kobiecie w pobliżu Górki Środulskiej policja otrzymała po godzinie 13.00. Według relacji świadka, kobieta oblała się rozpuszczalnikiem, a następnie podpaliła się. Kilka chwil później kobiecie samej udało się ugasić płomienie.

Na miejsce przyjechały policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. - Kobieta była przytomna, załodze pogotowia powiedziała jak się nazywa - mówił nadkom. Łabędzki. Poinformował, że po opatrzeniu kobieta została zabrana karetką do szpitala oparzeniowego w Siemianowicach Śląskich. Według wstępnych ustaleń, ma ona poparzone około 90% powierzchni ciała, jeszcze nie wiadomo w jakim stopniu.

Na razie nie są znane przyczyny zdarzenia. Policja wyjaśnia okoliczności zajścia. Wiadomo, że podczas dokonywania podpalenia, kobieta była sama.








Powód podpalenia podejrzewam że przez miejsce zamieszkania :homer:

Emer88

2013-11-19, 17:29
Bida taka że nawet rozpuszczalnik w biedronce kupiła ... hehe

Jack_pl

2013-11-19, 17:30
Taaaa... a później będzie szła po rentę inwalidzką bo w wyniku poparzeń doznała trwałego jakiegoś urazu.

zagiel1111

2013-11-19, 17:32
Taa k***a biedronkę na torbie z jednej strony zamazali. mistrzeowie

Roozek

2013-11-19, 17:39
Chciała się zabić to ma teraz 90% piekła na ziemi :D da faq !

gargo

2013-11-19, 17:43
Bezdomnej się wylało pićku, i z nerwów próbowała zapalić szluga ot cała historia

LikeThis

2013-11-19, 18:02
Sosnowiec ... Taki piękny ;-)

dOpieca

2013-11-19, 18:33
to pewnie menelka , piła sobie rozpuszczalnik ale była tak napie**olona że się oblała potem chciała sobie odpalić znalezionego w poblizu ławki soczystego kiepa i w ten sposób stało się to co się stało. Bo co za puras miałby myśli samobójcze gdy w reklamówce z biedronki jeszcze dobre kilkanaście kolejek.

BongMan

2013-11-19, 18:39
To ironia losu, ale jarałem na tej ławce :D

Majesty

2013-11-19, 18:39
Nie była tęczą nie dostanie kwiatków :D

Suka_Blyat

2013-11-19, 19:01
Cytat:

Powód podpalenia podejrzewam że przez miejsce zamieszkania


Raczej protest wobec graniczenia z III rzeszą śląską :hitler:

Muzz

2013-11-19, 20:54
Jak się zabijać przez podpalenie - to z jajami, żeby przy okazji coś pokazać. Jakbym miał się podpalić - to z plecakiem pełnym ulotek jaki ch*jowy rząd mamy. No i oczywiście przed parlamentem. Może jeszcze bym bohaterem został? Kto wie - mnie by to j***ło, bo umarłem, ale może te zjarane skwarki by komuś przy okazji dały do myślenia.