18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ach ten Sosnowiec :)

chomicek199 • 2013-11-19, 17:23
Desperacki krok kobiety w Sosnowcu
Do dramatycznego wydarzenia doszło w jednym z parków w Sosnowcu, gdzie około 50-letnia kobieta oblała się rozpuszczalnikiem, a następnie podpaliła.

Jak powiedział w rozmowie z WP.PL naczelnik wydziału prewencji w Sosnowcu nadkom. Mariusz Łabędzki, zgłoszenie o palącej się kobiecie w pobliżu Górki Środulskiej policja otrzymała po godzinie 13.00. Według relacji świadka, kobieta oblała się rozpuszczalnikiem, a następnie podpaliła się. Kilka chwil później kobiecie samej udało się ugasić płomienie.

Na miejsce przyjechały policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. - Kobieta była przytomna, załodze pogotowia powiedziała jak się nazywa - mówił nadkom. Łabędzki. Poinformował, że po opatrzeniu kobieta została zabrana karetką do szpitala oparzeniowego w Siemianowicach Śląskich. Według wstępnych ustaleń, ma ona poparzone około 90% powierzchni ciała, jeszcze nie wiadomo w jakim stopniu.

Na razie nie są znane przyczyny zdarzenia. Policja wyjaśnia okoliczności zajścia. Wiadomo, że podczas dokonywania podpalenia, kobieta była sama.








Powód podpalenia podejrzewam że przez miejsce zamieszkania :homer:

Szron

2013-11-19, 21:03
Ale z was pie**olone dzieci śmieci.
Głowy gównem wypełnione macie.
Znieczulica waszą matką.

Zero empatii i zastanowienia, co jak, dlaczego.

Jesteście Zera

Zarammoth

2013-11-19, 21:27
@Szron: To Sadistic, chyba to do czegoś zobowiązuje. Tu się nabijamy z cierpienia, mówimy kogo byśmy nie ubili, nazywamy kogoś śmieciami, ale to nie znaczy, że poza komputerem jesteśmy zwierzętami bez empatii. Tu się wyżywamy - to internet, to Sadistic. Kurna, drugi psycholog od gier komputerowych się znalazł. Zabiję kogoś w grze - jestem mordercą.

Soxic

2013-11-19, 21:48
Jakbyś kurafonie j***ny doczytał miała problemy psychiczne -.-
I ch*j mieszkam w Sosnowcu.

Szron

2013-11-19, 21:54
Zarammoth napisał/a:

@Szron: To Sadistic, chyba to do czegoś zobowiązuje. Tu się nabijamy z cierpienia, mówimy kogo byśmy nie ubili, nazywamy kogoś śmieciami, ale to nie znaczy, że poza komputerem jesteśmy zwierzętami bez empatii. Tu się wyżywamy - to internet, to Sadistic. Kurna, drugi psycholog od gier komputerowych się znalazł. Zabiję kogoś w grze - jestem mordercą.



Ta gadaj zdrów.
Mi tego tłumaczyć nie trzeba co to za miejsce - sadistic.
Ja to ja. Swoje już przeżyłem, swoje widziałem, swoje wiem.
Zdaję sobie sprawę że niektóre osoby tu komentując piszą komentarze w sposób jak najbardziej groteskowy.

Tylko że mało kto się zastanawia nad tym że są tu dzieci.
Dzieci których być tu nie powinno.
A taki dzieciak jak się naczyta, na ogląda.
Taki dzieciak nie wie że trzeba wziąć "poprawkę" na to co się tu dzieje, na tą całą otoczkę tego miejsca.

Efektem są patologie.
Nomen omen często tu zamieszczane materiały są właśnie efektami tak zwanego "bycia cool i trendy"

Wchłanianie gówna powoduje powstawanie jeszcze większego gówna.


Obrazek może nie dokończa obrazuje cały proces, ale jak ktoś ma wyobraźnię i otwartą głowę zrozumie.

Blezzer

2013-11-19, 23:20
Przez ten syf w kraju ludzi już nie wytrzymują.

Schabik

2013-11-20, 07:00
Jak sobie pomyślała, że jeszcze 17 lat musi zapie**alać żeby potem dostawać 800 PLN emerytury miesięcznie to jej się odechciało żyć. Nic dziwnego...

Max Ibuprom

2013-11-20, 07:06
No smutno, ale dzięki Dżonowi śmiechłem xD

Szron nie przejmuj się, bezempatyczny kurrew jest taka masa że nic tego nie zmieni... Zobacz co się dzieje w służbie zdrowia, co robią i jak traktują pacjentów lduzie którzy ślubowali pomoc innym... Zresztą nie chce wiedziec jak tą babkę traktują w szpitalu teraz na zasadzie "chciała to ma" jak z cpunami-j***ni sędziowie dreddowie!0nie im oceniać komu co sie należ tylko wykonywac jak najlepiej co się ślubowało...

Lysack

2013-11-20, 07:09
Sosnowiec, żeby odciąć się od śląska stopniowo odchodzi od palenia węglem...

FunkyKoval

2013-11-20, 07:24
W 1968 roku spalił się, po oblaniu się rozpuszczalnikiem, człowiek wielkiego formatu - Ryszard Siwiec. Jako miejsce swojego protestu wybrał stadion w Warszawie, a jako czas ogólnopolskie obchody dożynek. Protestował przeciwko agresji wojsk polskich na Czechosłowację. Ciekawe, dlaczego ta kobieta to zrobiła?

Tajsi

2013-11-20, 07:35
w sosnowcu maja gorace babki :amused:

-=coma=-

2013-11-20, 08:12
W mediach i tak nic nie powiedzą, bo to nie tęcza spłonęła.

FlyKamil

2013-11-20, 08:15
Nie polecam tego rozpuszczalnika, najtańszy w sklepach ale na prawdę jebie gównem... Lepiej kupić nitro w szklanej butelce

warszawiak123

2013-11-20, 08:37
co to są za bzdury, co z tęczą spaloną odbudowana????? Górniak dalej płacze?

raqu

2013-11-20, 08:38
Spaliła się ze wstydu ?