18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Absurdy powracają raz jeszcze: Podatki dla bezdzietnych

staruchazpalcemwd • 2014-05-29, 12:23
Witam, filmik stary ale okazuje się, że sprawa powraca dzięki kolejnemu "genialnemu" pomysłowi pana Terlikowskiego. Dziennikarz , który jest pełnokrwistym katolikiem proponuje dodatkowy podatek dla bezdzietnych. Ale tylko dla tych, którzy nie chcą mieć dzieci a nie tych, którzy nie mogą :D W zeszłym, tygodniu w "Angorze" wypowiedział się na ten temat dziennikarz Henryk Martenka i moim zdaniem idealnie podsumował Terlikowskiego cytując: "a czy zdaje sobie pan sprawę, że to obejmie także duchownych? A co z tymi, którzy chcieliby ale kościół zabrania, a co z tymi, którzy mają, ale nie mogą się przyznać?" :amused: Generalnie wydaje mi się, że niektórzy żyją w jakiejś odrealnionej Polsce, no ale cóż to tylko moje zdanie ;)


Dudi4PolFr

2014-05-29, 17:55
Oni w tym kraju naprawdę robić co mogą żebyśmy wyjeżdżali...

ginx2666

2014-05-29, 18:01
Nie chcesz mieć dzieci? Wasektomia jest zabiegiem, który na to poradzi. Kościół się trochę o to pieni, ale ch*j im w plecy (bo w dupy lubią, księżulki j***ne).

Najlepiej jednak nauczyć się dobrze jakiegoś języka i sp***alać z tego zarządzanego przez sk***ysynów cyrku zwanego Polską. Patriotyzm patriotyzmem, ale dobrymi chęciami się nie najesz, a ideały Cię nie ochronią przed deszczem.

DżesiPinkmen

2014-05-29, 18:14
elBiaauawy napisał/a:



A niby jaka racja sprawiedliwości to taka, że należy karać za brak dzieci panie faszysto?



Ale o co ci chodzi pajacu? Ja faszystą? :fuck-off:

Jakby kraj funkcjonował jak należy, podatki faktycznie były wykorzystywane i widziałbym, że coś z tego jest to nie przeszkadzałoby mi to szczególnie. Ale tu się nie da. Każda złotówka zostanie przepie**olona.

Bonjo

2014-05-29, 18:27
norek911 napisał/a:



Że co? Jaki Twój syn? Odprowadzasz składki miesięcznie to Ci się należy! A to że państwo te pieniądze przejada to nie jest już nasz "biznes".

Widzę, że propaganda POPIS-u działa. Ludzie macie tak wyprane mózgi, że nie wiem czy się śmiać czy płakać!


Co ty gadasz :) Podstawową (!) zasadą naszego systemu emerytalnego jest tzw. "solidarność pokoleń". Oznacza ona, że N I G D Y nie zapłacisz nawet złotówki na swoją emeryturę i N I C Ci się z tego tytułu nie należy (ot, chociażby wyroki TK/SN). Jeśli natomiast jest nadwyżka (więcej wpłat niż pieniędzy wydawanych na bieżące emerytury) to trafia ona do tzw. Funduszu Rezerwy Demograficznej. W drugą stronę działa to tak samo, tj. emerytura jest pobierana z FRD. Stąd jeśli za 40 lat nie dostaniemy emerytury (a na bank nie dostaniemy) to dowolny urzędnik czy sąd powie Ci, żebyś pocałował się w d**ę, bo całe życie płaciłeś na dziadków i rodziców, a nie na siebie.

I nie ma tu żadnej POPiSowskiej propagandy. To raczej kolejny argument za KNP ;)

solteck

2014-05-29, 18:28
baba z ZUS osiągnęła szczyt lewactwa
ale jest i na to sposób

el...........wy

2014-05-29, 18:52
DżesiPinkmen napisał/a:

Ale o co ci chodzi pajacu? Ja faszystą?

Jakby kraj funkcjonował jak należy, podatki faktycznie były wykorzystywane i widziałbym, że coś z tego jest to nie przeszkadzałoby mi to szczególnie. Ale tu się nie da. Każda złotówka zostanie przepie**olona.



No ty, faszystą :D

Idź gościu w łeb się jebnij. A potem co kolejne? Podatek dla leworęcznych? Podatek za łysinę? Podatek za powietrze?

Ktoś nie chce mieć dzieci to jego sprawa. Niby dlaczego ma płacić za tych co sobie piątkę walnęli, a potem nie mają za co ich karmić?

ellsworth

2014-05-29, 18:54
daniel002d napisał/a:

Naszego państwa jest nie stać na luksus jakim jest bezdzieństwo. Jeśli będziemy się wymądrzać to będziemy zapierdzielać do 70 plus trzeba bedzie otwierać granice Arabom. Ludzie, skutki depopulacji są katastrofalne..


Jakie niby katastrofalne? Ostatni zgasi światło, przedtem sprzedając cały kraj z czego utrzyma się ostatnie pokolenie.

voidinfinity

2014-05-29, 19:02
elBiaauawy napisał/a:



No ty, faszystą :D

Idź gościu w łeb się jebnij. A potem co kolejne? Podatek dla leworęcznych? Podatek za łysinę? Podatek za powietrze?

Ktoś nie chce mieć dzieci to jego sprawa. Niby dlaczego ma płacić za tych co sobie piątkę walnęli, a potem nie mają za co ich karmić?



Dokładnie! Prawdziwy prawicowiec jest samowystarczalny! Sam się zapłodni, sam urodzi, sam wychowa, sam wykształci, sam zatrudni i sam zwolni jak mu będzie przynosił darmozjad jeden straty!

Za krula!

el...........wy

2014-05-29, 19:12
Cytat:

Dokładnie! Prawdziwy prawicowiec jest samowystarczalny! Sam się zapłodni, sam urodzi, sam wychowa, sam wykształci, sam zatrudni i sam zwolni jak mu będzie przynosił darmozjad jeden straty!



Niekoniecznie sam i niekoniecznie prawicowiec.

Przy czym to co piszesz wygląda tak jakby ciebie samego lub twoje dzieci, o ile je masz, spłodziło kilku innych chłopów, którzy teraz powinni solidarnie łożyć na swoje dzieło. To by wyjaśniało twoje podejście.

DżesiPinkmen

2014-05-29, 21:53
elBiaauawy napisał/a:



No ty, faszystą :D

Idź gościu w łeb się jebnij. A potem co kolejne? Podatek dla leworęcznych? Podatek za łysinę? Podatek za powietrze?

Ktoś nie chce mieć dzieci to jego sprawa. Niby dlaczego ma płacić za tych co sobie piątkę walnęli, a potem nie mają za co ich karmić?



A gdzie ja napisałem, że ma płacić za tych co zrobili piątkę tępa bździągwo?

Napisałem, że gdyby państwo dobrze funkcjonowało i te podatki były realnie wykorzystywane na coś na czym WSZYSCY realnie skorzystają to bym jakoś to przeżył. Starego swojego nazwij faszystą. I skorzystaj z tego co masz napisane w podpisie. Albo chociaż zamilcz bo nie znasz znaczenia słów którymi się posługujesz.

el...........wy

2014-05-29, 22:05
To ty już po raz któryś wspomniałeś o państwie, które ma działać, pomagać, służyć. Więc jednak może ty doczytaj :)

Poza tym w jaki sposób niby mają ci bezdzietni skorzystać na tym, że im się zabierze dla innych? No tu wychodzi już na to, że nie wszyscy skorzystają.

DżesiPinkmen

2014-05-29, 22:15
elBiaauawy napisał/a:

To ty już po raz któryś wspomniałeś o państwie, które ma działać, pomagać, służyć. Więc jednak może ty doczytaj :)



Ty nie masz pojęcia co to jest FASZYZM..

Cytat:

Poza tym w jaki sposób niby mają ci bezdzietni skorzystać na tym, że im się zabierze dla innych? No tu wychodzi już na to, że nie wszyscy skorzystają.



Nie wiem. Mam to w dupie. Napisałem, że olałbym gdyby to działało. ALE NIE DZIAŁA. Więc jestem PRZECIW.

el...........wy

2014-05-29, 22:32
DżesiPinkmen napisał/a:

Nie wiem. Mam to w dupie. Napisałem, że olałbym gdyby to działało. ALE NIE DZIAŁA. Więc jestem PRZECIW.



No nie skorzystaliby nawet jakby działało. Widzę, że z logiką na bakier jesteś.

http://www.patriota.pl/pliki/Mussolini.pdf

A tu masz lekturkę.

voidinfinity

2014-05-30, 01:41
elBiaauawy napisał/a:



Niekoniecznie sam i niekoniecznie prawicowiec.



No co ty pie**olisz lewaku?

Prawicowiec jest samowystarczalny - sam za siebie płaci i nie oczekuje że mu ktokolwiek cokolwiek da (w tym dupy).

Brzydzę się tobą :lol:

sa...........os

2014-05-30, 20:38
Terlikowski to buchaj - nastukał pięć bękartów i teraz chce by ktoś mu toto utrzymywał. Szkoda tylko że poza jego wąską, katolską percepcją znajduje się istota problemu - ludzie nie mają dzieci, BO ICH NA TO NIE STAĆ (przynajmniej ci odpowiedzialni...)
Ale niechaj wprowadzają bykowe. Tylko, zaraz zaraz... księża też będą płacić, prawda? Nie? Aha, no tak... Przyzwoitość i racjonalizm katostolców nie obowiązuje. Zwłaszcza tych pisozjebów z Frondy.