18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Abonament na lewy pas...

Donaldek • 2013-07-14, 18:30
Sobie ch*j abonament na lewy pas wykupił... :samoboj:


Paczeć do końca! :lodowka:

werther

2013-07-15, 10:13
bones1909 napisał/a:

Widzę, że tutaj dzieciarnia w ogóle widziała samochody tylko na filmach.



podobnie, jak ty.

Cytat:

Prawda jest taka, że kierowca tego samochodu to idiota, który trzyma lewy pas jak skończony bezmózg,



Prawda.

Cytat:

a motocyklista słusznie pokazał mu, że nim jest.



Gó*no prawda. Nie ma miejsca na drogach dla takich frustratów, od tego powinna być policja.

Cytat:

Co więcej winnym kolizji jest kierowca samochodu i to jemu dowalą za spowodowanie wypadku. A dzieciarnia , która widziała prawo jazdy u dziadka w portfelu niech dalej tutaj krzyczy, bo nie ma pojęcia jak się jeździ w kraju, gdzie autostrady to nie rarytas , którego doświadcza się najczęściej podczas wyjazdu na wakacje.




I tutaj strzelasz sobie w kolano. Powinni ci zabrać prawo... a nie, sorry, z taką wiedzą nawet na kartę rowerowa nie zasługujesz.

nabijew

2013-07-15, 11:34
Tak k***a, filmik ewidentnie od ruskich, a tu jeden z drugim wklejają paragrafy z polskiego kodeksu drogowego...

nanab

2013-07-15, 16:11
No i co że lewym pasem jechał? Przecież od tego chyba jest. Miał co 5s robić slalom żeby zjechać na prawy po tym jak kogoś wyprzedzi? Jak będziecie kiedyś wyprzedzać sznurek samochodów z odstępami 10m to będziecie się wpychać między nie? żeby nie zajmować lewego pasa? Poza tym gość jechał tyle co ograniczenie albo więcej, więc nikt normalny nigdy nie musiałby go wyprzedzać.

la...........ux

2013-07-15, 16:11
asdator napisał/a:

Podłączam się pod przedmówce, a co do filmiku to motocyklista chyba przesadził, rozumiem zajeżdżać drogę ale w aucie.



TrackID zdziałał cuda i znalazł kawałek

Slim/Konstantah - Сахарок feat. Банума

Kamillot

2013-07-15, 22:16
Mam prawo jazdy w sumie krótko, bo od 4 lat, ale zrobiłem już kilkadziesiąt tysięcy kilometrów. Mam sporą wiedzę praktyczną i teoretyczną.
Kierowca, który jechał lewym pasem popełnił wykroczenie, a motocyklista popełnił przestępstwo drogowe, tj spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Hamowanie bez powodu jest bardziej karane niż jazda lewym pasem. Kierowca samochodu ma wszystko nagrane, więc wina będzie tylko i wyłącznie motocyklisty.
Zatem jeśli będziecie zajeżdżać komuś drogę i hamować przed maską to sprawdźcie najpierw czy nie ma rejestratora jazdy. Policja, albo ubezpieczyciel może osobę hamującą dodatkowo oskarżyć o wymuszenie ubezpieczenia.

Pozdrawiam serdecznie :)

werther

2013-07-16, 08:59
Kamillot napisał/a:

Hamowanie bez powodu jest bardziej karane niż jazda lewym pasem.



Jasne, pokaż mi definicje hamowania bez powodu w PoRD. Zahamować można zawsze a psim obowiązkiem jadącego z tyłu jest zachować bezpieczny odstęp.
Ale, zajeżdżanie drogi z hamowaniem jest karalne.

modyf

2013-07-16, 13:30
@ larelijux, @ asdator
Saharok - slim&konstantah feat banuma

Fa...........um

2013-07-16, 18:29
werther napisał/a:



Jasne, pokaż mi definicje hamowania bez powodu w PoRD. Zahamować można zawsze a psim obowiązkiem jadącego z tyłu jest zachować bezpieczny odstęp.
Ale, zajeżdżanie drogi z hamowaniem jest karalne.



Wróć na kurs prawka, bo pie**olisz takie farmazony, że głowa mała.

Spokojnie to zrobił bezmózg na motorze podejdzie pod stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym. Po to jeździ się z video, aby takich cwaniaczków wyłapywać, bo bez zapisu udowodnienie tego graniczny z cudem. Ale nie w takiej sytuacji.

rukil

2013-07-19, 00:10
1:40 Wiedziałem, że znam tego gościa...

Abi.M.Sahim

2014-05-30, 21:29
wydrunio napisał/a:

W mieście to dopiero są cyrki, kretyni potrafią blokować lewy pas, tylko dlatego że 3 skrzyżowania dalej będzie skręcał w lewo. Eh...



W mieście panują trochę inne zasady mądralo. W terenie zabudowanym nie ma obowiązku jazdy prawym pasem, chociażby z tego względu, że będziesz za 3 skrzyżowania skręcał w lewo i musiał znowu zmieniać pas, co w ruchu gęstszym niż poza terenem zabudowanym, wprowadza tylko dodatkowy zamęt na drodze i może spowalniać ruch za Tobą..
Dalej - w mieście masz również pełne prawo wyprzedzać prawym pasem (ale warto pamiętać, że jak ktoś Ci zajedzie drogę i mu wjebiesz się w tył, to o ile nie będziesz miał nagrania dowodowego, to Ty zostaniesz uznany winnym).

No ale lepiej się wymądrzać i wymyślać innym od kretynów, niż po prostu zapoznać się kodeksem ruchu drogowego, oraz włączyć myślenie. Bo gdybyś trochę pomyślał, to zauważyłbyś, że tam gdzie ruch jest bardziej zagęszczony, to wykorzystywanie obu pasów, oraz wcześniejsze przygotowanie się do wykonania manewru, zamiast robienia tego tego tuż przed skrzyżowaniem, na którym zamierzasz skręcić, wpływa jednak pozytywnie na płynność ruchu.