18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A Ty jakie masz zdanie?

Brutal90 • 2023-03-28, 15:17
Zwykłe odpowiedzi zwykłych ludzi na temat ukraińskich uchodźców w Polsce po ponad roku wojny ;-)



bizar800

2023-03-29, 07:10
jeszcze ten debilny tytul byleby czlowiek kliknal, a idzpan w choj z ta prowokacja.

Krak

2023-03-29, 09:34
Najlepiej zrobić gównoburzę rzucając hasło a muchy się zlecą

Od początku marca uchodźcy, których pobyt w ośrodkach zbiorowego zakwaterowania przekroczył 120 dni, będą pokrywać 50 proc. kosztów pomocy – jednak nie więcej niż 40 zł za osobę dziennie. A od 1 maja 2023 r. uchodźcy, których pobyt przekroczy 180 dni, będą pokrywać 75 proc. kosztów, ale nie więcej niż 60 zł dziennie za osobę. Zwolnione będą osoby w trudnej sytuacji.

DonKutassinio

2023-03-29, 09:57
Sonda z dupy bo wiadomo jakie będą odpowiedzi, ale widać aż jaskrawo jedną rzecz: ziemniaczane ryje, nieskalane myśleniem i inteligencją są na nie (zapewne niedzielni katolicy), bardziej myślący i inteligentni są za pomaganiem i obciążaniem płaceniem tylko tych których stać, bo potrafią zrozumieć tą sytuację.

Moim zdaniem ciekawe jest to, że nikt nie mówi, że to państwo z dykty powinno w końcu stanąć na wysokości zadania i odebrać pomoc cwaniakom (np. 500+ wyłudzane przez osoby nie mieszkające w PL, a jedynie wyciągające je z bankomatów i wyegzekwować zwrot wypłaconych środków) a objąć pomocą np. samotną matkę z dwójką 3-4 letnich dzieci, odebrać socjalne mieszkania cwaniaczkom "z remontówki" robiącym całe życie na czarno i wysysającym zasiłki skąd się da. Ci ludzie naprawdę nie rozumieją na czym powinno polegać państwo.

marianer7

2023-03-29, 10:09
Zaraz będzie renty i emerytury płacić ukraincom, juz jest prawo ze magą przeniesc swoja emeryture z ukrainy do polski a panstwo polskie im doplaci do minimalnej, wystarczy ze mają jedeń dzień pracy w polsce. to jet chore

Siriuz

2023-03-29, 10:39
Donku*assinio napisał/a:

objąć pomocą np. samotną matkę z dwójką 3-4 letnich dzieci



Nie rozpędzałbym się tak z tymi samotnymi matkami, to też rodzaj cwaniactwa, a już na pewno nie zdrowy stan rzeczy (czyt patola). Nie zawsze, nie wszędzie, ale często. Ludzi trzeba uczyć odpowiedzialności a nie ją z nich zdejmować. Potem staje się to wodą na młyn dla durnych feministek i haseł w stylu "po co ci mężczyzna". Jak już gdzieś dopłacać to do żłobków, przedszkoli, szkół i opieki medycznej.

AdamBrown

2023-03-29, 14:23
PIs napisał/a:

Teraz to modne, wystarczy że coś powiesz nie tak o tych darmozjadach ze wschodu i jesteś ruskim agentem



powiesz coś o Ukraińcach jesteś ruską onucą, coś o szczepionkach jesteś foliarzem płaskoziemcą, a jak coś o żydach jesteś antysemitą, o innych rasistą....
Ale tylko o chrześcijanach koloru białęgo można sobie dowc*pkować do woli.....

SoHiGH

2023-03-29, 16:08
won z ukrami. wypie**alac do sieb ie walczyc

Siriuz

2023-03-29, 16:49
AdamBrown napisał/a:

powiesz coś o Ukraińcach jesteś ruską onucą, coś o szczepionkach jesteś foliarzem płaskoziemcą, a jak coś o żydach jesteś antysemitą, o innych rasistą....



Ignorancja i beton umysłowy w pełnej krasie, ale największy fenomen polega na tym, że te zjeby uważają się za mądrzejszych i powtarzają jak mantrę "tylko nauka głupcze!". Ja jestem akurat niewierzący, kiedyś myślałem, że nic nie przebije średniowiecznej ignorancji i betonu religijnego... i przyszło lewactwo.

Polak1988

2023-03-29, 20:19
SlimShady napisał/a:

Nie masz pojęcia na co liczy rząd i tylko powtarzasz, będąc zmanipulowany przez pro opozycyjne media, że rząd jest głupi, bo utrzymuje Ukraińców. Zobacz dane ile miliardów ci Ukraińcy tutaj zostawiają mimo zasiłków i jak bardzo poprawiają sytuację demograficzną w Polsce.



Poproszę zestawienie ile dostali/dostają i ile wnieśli do naszego społeczeństwa.Chętnie to zobaczę :) Ps. fakt,że wykupili ponad 200 tyś samochodów z europy i przewieźli je na ukrainę się nie liczy do wydatków :) całe szczęście wyj***li ich z dorohuska na zosin,bo nie dało się tu już żyć z kilkudziesięcio kilometrową kolejką aut panoszących się,roszczeniowych i agresywnych uchodźców.Ps. 2. do tej pory się zastanawiam jak oni opuszczali kraj,skoro mężczyźni w zeszłym roku maj/czerwiec (jak dobrze pamiętam) mieli zakaz opuszczania kraju :D

OdbytBiskupa

2023-03-30, 03:23
PIs napisał/a:

Teraz to modne, wystarczy że coś powiesz nie tak o tych darmozjadach ze wschodu i jesteś ruskim agentem


Modne to teraz jest hejtowanie Ukraińców i powtarzanie jak papuga, że "Rosja nam nie zagraża", a Ukraińcy "żyją na nasz koszt". Szczególnie w internecie jest modne, wśród niepracujących, nastoletnich stulejarzy na garnuszku mamusi.

kosioraldo

2023-03-30, 07:19
Nasz kraj taki głupi, gdyby było prawda że to obywatele nim rządzą powinni przeprowadzać głosowanie ja nie zgadzam się by cebularze mi tu krzywdzili uszy tym swoim frajerskim językiem, tak jestem rosyjskim agentem z KGB

Odbytbiskupa chyba często słonina smarowany przez kolegę artema wasz monolog zazwyczaj brzmi artem smarują tą słonina mi tą dupe, a on mówi jak za smaruje to będzie brązowa, no to ch*j powiesz ze paprykowana i r*chaj mnie bo zaraz się ulotni śmierdzisz ukraińskim spadłem z psa każdy polak co wypowiada się o tych lajzach pozytywnie jest albo lewakiem albo zdrajca nacji, to masz wróg do k***y nędzy!!!!

Siriuz

2023-03-30, 11:23
OdbytBiskupa napisał/a:

Modne to teraz jest hejtowanie Ukraińców i powtarzanie jak papuga, że "Rosja nam nie zagraża", a Ukraińcy "żyją na nasz koszt". Szczególnie w internecie jest modne, wśród niepracujących, nastoletnich stulejarzy na garnuszku mamusi.



Siebie opisałeś?

Kat-men-Du

2023-03-30, 12:51
2.36 klasyczny Janusz polaczek i ten idiotyczny śmiech.

werido

2023-03-30, 21:59
A wiecie że nachodźcy z zachodniej ukrainy, zostawili swoje mieszkania puste ? A właśnie g**no prawda! Oni te mieszkania wynajmują tym co naprawdę uciekli od wojny! A u nas dostają wikt i opierunek. Do tego 90% z nich pracuje. Teraz rozumiecie dlaczego w restauracjach i w najdroższych sklepach nie słychać polskiego języka. Skąd wiem ? Ano pracuje z ukraińcem ze Lwowa. Sprowadził do Polski teściową i matkę, bo żona i dzieci już dawno tu są. A we Lwowie 3 mieszkania wynajęte!

Wiewór

2023-04-02, 09:32


Na szczescie sa tez myślący Polacy a nie łykający ruska propoagande.
Zauważyliście ze im blizej wyborów tym mniej mondrosci ruskiej agentury w Polsce typu krul, Braun i inne mentzeny robiące lachę z pianka putinowi?