18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A Ty jakie masz zdanie?

Brutal90 • 2023-03-28, 15:17
Zwykłe odpowiedzi zwykłych ludzi na temat ukraińskich uchodźców w Polsce po ponad roku wojny ;-)



barkon111

2023-03-28, 20:52
co to k***a za gadanie? " jak nie ma to niech nie płaci" to który sie przyzna ze ma ?? tylko głupi...

dżonyłojlker

2023-03-28, 20:54
frankov8 napisał/a:

Dzisiaj Banderowcy naszymi czołgami biją kacapów, do nas przyjechała pracować ta bardziej produktywna część ukrainskiego społeczeństwa, nie wydaje mi się żeby to my się frajerowali w taje całej wojnie.



Dowiedziałeś się tego z tvp, tvn czy polsatu?

Buddaa09

2023-03-28, 21:05
gen1r2 napisał/a:

jak już jesteśmy przy tematach upa, czy wy drodzy sadole nie macie wrażenia, że nasz ukochany portal jest od jakieś czasu okupowany przez osoby które mam wrażenie, że nie bezinreresownie piszą wszędzie o tym jacy ukraincy są wspaniali i jak trzeba im pomagać, a jak ktoś ma inne zdanie to odrazu zarzucają "ruską propagandę" itd.? Nie jest sekretem, że w internecie tacy ludzię są i tak pracują, np. przed wyborami ocieplają wizerunki polityków śmiesznymi memami itd. Jestem przekonany, że są też tacy ludzie którzy ocieplają wizerunek benderowców i mam wrażenie, że od jakiegoś czasu są oni też międzymi - bo jak wiadomo na sadolu jebie sie wszystkich tak samo równo, ale wg. niektórych ukrainców to nie wolno I dziwnym trafem takie komentarze pro ukrainskie mają plusy od kont które pisze tylko o tym jacy ukraincy są super, jaka rosja jest zła. No nic, tak tylko mi wpadło do głowy że jak na sadistica to nie jest to k***a normalne



Dopiero się ogarnąłeś? Ja pisałem już o tym kilka miesięcy temu. Zobacz w temacie ukraina jak ktoś wrzuci filmiki z perspektywy Rosjan to jest gówno burza dopiero. Co najlepsze te zbulwersowane banderowskie konta bana nie dostają ( tak mi się wydaje). Plują nam w twarz banderowskie ścierwa a polaczki mówią ze deszcz pada.

MysteryMan

2023-03-28, 21:09
gen1r2 napisał/a:

Ja rozumiem osobiste poglądy, i manipulowanie chociażby takimi sondami tak aby były one ułożone pod to co twórca chce przekazać. W internecie nie brakuje sond pro pis lub pro lewackich, ale mi chodzi tylko o to dziwnym zjawiskiem jest ze tak dużo ludzi broni ukrainców wlaśnie na sadisticku, na sadisticku na którym generalnie wszystkich się jebie wyczuwam tutaj zewnętrzne wpływy
wiem o co ci chodzi "uważam jak wszyscy, bo wtedy przynależę do grupy", od dziecka w ludziach zabija się indywidualnośc przez co wiele dorosłych ma dziś charakter z papieru i jak wiatr zawieje tak będą mówić, ale nie jest to normalne że na sadisticu nie można jechac po ukraińcach bo zarzucają ci że "jesteś ruskim trolem i nie rozumiesz co znaczy pomoc" to jest k***a sadistic, a nie forum wzajemnej adoracji żeby się "wspierać"



Nie mnie nikt nie każe wspierać Ukraińców po prostu uważam iż ich wygrana jest na naszą korzyść żyli sobie normalnie kiedy te kacapskie k***y im wbiły na chatę, i to mnie wk***ia jak słyszałem co te k***y ruskie robiły cywilom oczywiście wiem co Ukraińcy robili nam ale historia to historia należy pamiętać ale na to co było nie mamy wpływu a kiedy się skończy wojna można domagać się przeprosin, oczywiście gdyby to była wojna gdzieś nie wiem w Afryce miał bym to w dupie ale kiedy to jest obok nas kiedy ruscy straszą nas bronią jądrową kiedy wychodzą na jaw ich zbrodnie kiedy była jakaś informacja że ruscy mieli jakieś dziwne zamiary wobec Polski to tak po tym wszystkim chce by Ukraińcy wygrali pomimo historii życzę im szczerej wygranej, i może jest taka lekka paranoja że kto przeciw Ukrainie ten kacap i śmieć ale co się dziwicie że ludzie tak reagują przy tej ruskiej propagandzie. Rosja pewnie ma taki cel by wywoływać tego typu spięcia.

Sztruks

2023-03-28, 21:26
Ludzie mówią, piszą prawdę jak jest żeby taki idiota nazwał cię „Ruskim Trollem” przecież śmiać mi się chce z takich paznokci

Buddaa09

2023-03-28, 21:27
MysteryMan napisał/a:

Nie mnie nikt nie każe wspierać Ukraińców po prostu uważam iż ich wygrana jest na naszą korzyść żyli sobie normalnie kiedy te kacapskie k***y im wbiły na chatę, i to mnie wk***ia jak słyszałem co te k***y ruskie robiły cywilom oczywiście wiem co Ukraińcy robili nam ale historia to historia należy pamiętać ale na to co było nie mamy wpływu a kiedy się skończy wojna można domagać się przeprosin, oczywiście gdyby to była wojna gdzieś nie wiem w Afryce miał bym to w dupie ale kiedy to jest obok nas kiedy ruscy straszą nas bronią jądrową kiedy wychodzą na jaw ich zbrodnie kiedy była jakaś informacja że ruscy mieli jakieś dziwne zamiary wobec Polski to tak po tym wszystkim chce by Ukraińcy wygrali pomimo historii życzę im szczerej wygranej, i może jest taka lekka paranoja że kto przeciw Ukrainie ten kacap i śmieć ale co się dziwicie że ludzie tak reagują przy tej ruskiej propagandzie. Rosja pewnie ma taki cel by wywoływać tego typu spięcia.



to poczytaj sobie co banderowcy od 2014 roku robili rosyjskojęzycznej ludności w donbasie. Robili i nadal robią to co robili polakom 80 lat wstecz. Tylko w telewizji ci o tym nie powiedzą, trzeba szukać na własną ręke informacji, ale wątpie żeby takiemu januszostwu jak ty się chciało.

FemboyowyStefanUwU

2023-03-28, 21:29
OpenStreetMaps napisał/a:

To już nawet NKWD miało bardziej ludzką twarz niż banderowcy bo mordów dokonywali kulą w łeb na wojskowych nie tak jak ukry mordując na masową skalę bezbronną ludność cywilną na tysiące sadystycznych sposobów



Nkwd często mordowało tak samo bestialsko jak banderowcy

MysteryMan

2023-03-28, 21:33
Buddaa09 napisał/a:

to poczytaj sobie co banderowcy od 2014 roku robili rosyjskojęzycznej ludności w donbasie. Robili i nadal robią to co robili polakom 80 lat wstecz. Tylko w telewizji ci o tym nie powiedzą, trzeba szukać na własną ręke informacji, ale wątpie żeby takiemu januszostwu jak ty się chciało.



Hahaha co ty pieprzysz :D I nie nie oglądam telewizji :D Już wiem że mam do czynienia z idiotom podaj źródła coś czuje że będą dobre :D

Buddaa09

2023-03-28, 21:36
MysteryMan napisał/a:

Hahaha co ty pieprzysz I nie nie oglądam telewizji Już wiem że mam do czynienia z idiotom podaj źródła coś czuje że będą dobre



oczywiście, że dla ciebie były by "dobre" w końcu masz przeprany mózg. Patrick Lancaster kanał na youtube chociażby.

Siriuz

2023-03-28, 21:36
MysteryMan napisał/a:

to mnie wk***ia jak słyszałem co te k***y ruskie robiły cywilom



Słowo klucz - słyszałeś. Zastanawiałeś się dlaczego tam nie ma międzynarodowych obserwatorów i śledczych?

Póki co Rosja na tej wojnie dobrze wychodzi. Zacieśniła współpracę z Chinami, Indiami i Arabią Saudyjską, a im dłużej wojna trwa tym bardziej wk***ieni są ludzie w Europie i US, którym powtarzano, że wojna wzmogła inflację i skokowy wzrost cen energii. O ile jeszcze niedawno myślałem, że Rosjanie po prostu minimalizują straty własne, cywilne i infrastrukturalne, tak teraz dochodzę do wniosku, że przeciąganie tej wojny działa na ich korzyść.

MysteryMan

2023-03-28, 21:37
Buddaa09 napisał/a:

to poczytaj sobie co banderowcy od 2014 roku robili rosyjskojęzycznej ludności w donbasie. Robili i nadal robią to co robili polakom 80 lat wstecz. Tylko w telewizji ci o tym nie powiedzą, trzeba szukać na własną ręke informacji, ale wątpie żeby takiemu januszostwu jak ty się chciało.



Zresztą widać że nie skumałeś o co mi chodzi wygrana rosji jest dla nas zagrożeniem pajacu

Buddaa09

2023-03-28, 21:39
MysteryMan napisał/a:

Zresztą widać że nie skumałeś o co mi chodzi wygrana rosji jest dla nas zagrożeniem pajacu



to wymień te zagrożenia

Siriuz

2023-03-28, 21:44
MysteryMan napisał/a:

Zresztą widać że nie skumałeś o co mi chodzi wygrana rosji jest dla nas zagrożeniem pajacu



Co się takiego zmieni? Toć ponoć Ukraina była długo pod rządami Moskwy. Uważasz, że będzie lepiej jak zniknie strefa buforowa a Amerykańce pobudują bazy tuż pod Moskwą? Sami Amerykanie na uczelniach uczą, że neutralność Ukrainy jest gwarantem bezpieczeństwa Europy.

PhantomMask

2023-03-28, 22:18
MysteryMan napisał/a:

Ssji kule szmato j***na napisałeś mi o "Patrick Lancaster kanał na youtube chociażby." więc sprawdziłem dz**ko koniec k***a nie odpisuje k***ie co każe mi zobaczyć kanał jakiegoś propagandysty ch*j ci w dupe i żebyś zdechł



Ale tak banderowską parówę to byś chapnął co ?

:lol:

royal86

2023-03-28, 22:19
lokal.szczecin napisał/a:

uhuuuuuu ruskie propagandu w natarciu



sam jesteś propagandą. Nawet styl twojego wpisu świadczy, że jesteś kolejnym tu płatnym ukraińcem.