18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A Ty jakie masz zdanie?

Brutal90 • 2023-03-28, 15:17
Zwykłe odpowiedzi zwykłych ludzi na temat ukraińskich uchodźców w Polsce po ponad roku wojny ;-)



gabriel0

2023-03-28, 22:33
Bart47 napisał/a:

Przyjeżdżają do polski całymi autokarami, odbierają zasiłki, robią zakupy i wracają do siebie. Witamy w 'mocarstwie humanitarnym' czytaj: państwie rządzonym przez zdrajców i idiotów.



Nie siej proszę. Nie ma tam idiotów. Są tylko zdrajcy i ludzie wyznania handlowego.

dżonyłojlker

2023-03-28, 22:37
MysteryMan napisał/a:

Hahaha co ty pieprzysz I nie nie oglądam telewizji Już wiem że mam do czynienia z idiotom podaj źródła coś czuje że będą dobre



Klasyka gatunku :facepalm3:

Pa...........el

2023-03-28, 22:42
PIs napisał/a:

Teraz to modne, wystarczy że coś powiesz nie tak o tych darmozjadach ze wschodu i jesteś ruskim agentem


W sumie racja, to nadaje się ci najwyżej na tiktoka.

Szary_Jeleń

2023-03-28, 22:43

MysteryMan

2023-03-28, 22:44
motylekwbrzuchu napisał/a:

Klasyka gatunku



Przyznaje napisałem jak bym był upośledzony

dżonyłojlker

2023-03-28, 22:47
MysteryMan napisał/a:

Przyznaje napisałem jak bym był upośledzony



Teraz też :-/

MysteryMan

2023-03-28, 22:49
motylekwbrzuchu napisał/a:

Teraz też



To już czepianie się szczegółów :D

dżonyłojlker

2023-03-28, 22:50
MysteryMan napisał/a:

To już czepianie się szczegółów



Nie. Ja mam srogą dysmózgię, ale ty piszesz jakbyś był ze wschodu.

MysteryMan

2023-03-28, 22:55
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nie. Ja mam srogą dysmózgię, ale ty piszesz jakbyś był ze wschodu.



Nie ze wschodu nie jestem :D Wybacz :D

Yapadeusz

2023-03-28, 23:53
Przemysław Saleta uważa, że powinni płacić :D




PutinToSmiec

2023-03-28, 23:57
Chwała wielkiej Ukrainie ! Smierc bolszewikom .!

SlimShady

2023-03-29, 00:00
Bart47 napisał/a:

Przyjeżdżają do polski całymi autokarami, odbierają zasiłki, robią zakupy i wracają do siebie. Witamy w 'mocarstwie humanitarnym' czytaj: państwie rządzonym przez zdrajców i idiotów.



Nie masz pojęcia na co liczy rząd i tylko powtarzasz, będąc zmanipulowany przez pro opozycyjne media, że rząd jest głupi, bo utrzymuje Ukraińców. Zobacz dane ile miliardów ci Ukraińcy tutaj zostawiają mimo zasiłków i jak bardzo poprawiają sytuację demograficzną w Polsce.

Bul_od_bytu

2023-03-29, 01:13
Jak tak posłuchałem sobie to już nie mam wątpliwości, że polacy to wyjątkowo głupi naród. "To problem rządu, niech rząd zapłaci" ciekawe z czyich pieniędzy? Najlepsze małolaty co im starzy kieszonkowe dają uważające, że uchodźcy powinni mieć takie same prawa i przywileje jak polacy i powinniśmy ich utrzymywać :D
Miliony swoich pasożytów mamy na utrzymaniu dzięki rozdawnictwu Pisu to dorzućmy sobie jeszcze kilka milionów ukraińców dla których 500+ to na miejscu miesięczna pensja. Możecie sobie kupić Starlinka od Muska, którego nasz rząd zasponsorował z naszych podatków na ukraińskim OLX za 200 dolarów. Takich wałów są tysiące, ale niestety jest odgórny zakaz mówienia o jakichkolwiek przypałach z udziałem ukraińców. Czy to policja, pogotowie, urzędy skarbowe itp. Cicho sza bo nie można ludzi podburzać przeciwko uchodźcom

Pisane celowo z małej

postpost

2023-03-29, 07:05
PIs napisał/a:

Teraz to modne, wystarczy że coś powiesz nie tak o tych darmozjadach ze wschodu i jesteś ruskim agentem

zamknij morde, ruski agencie.






:mrgreen:



:lol: