18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A Ty jak przygotowałeś się na atak zombi???

michalfa • 2017-03-24, 22:35
Witam,
od jakiegoś czasu interesuje się strzelectwem. Uzyskania papierów nie będę tu opisywał. Chce porostu pochwalić się moim nowym nabytkiem ;)

Trochę zachodu mnie to kosztowało, ażeby trafił do mojej szafy, ale warto było dla spełnienia swoich zachcianek.
Czy ktoś ma jakiś pomysł cóż to jest ???
Resztę posiadanych dodam za "chwilę" ;)

CoJaTamKurwaWiem

2017-03-26, 20:38
jerry280 napisał/a:

@cojatamk***awiem wiesz czemu jesteś palantem? Bo zgrywasz szeryfa. Gość wrzuca zdjęcie broni ale wielki pan szeryf musi mu doj***ć synku, że niby czymś lepszym się chwalisz bo inni nie mają. Po pierwsze schudnij pulpecie bo wstyd takie grube parówy na zdjęciach pokazywać i po drugie nie przypieprzaj się do innych to inni też ci dadzą spokój. Idź cwaniakować gdziś indziej.



Musze cie zmartwic biedaku....
Nie jestes w stanie mnie obrazic ani wzruszyc swoim umyslowym kalectwem :D
Chocbys nie wiem jak sie staral :D

Dżizas_kurde

2017-03-27, 01:26
To będzie pierwsza gównoburza na sadistic... która zakończy się strzelaniną :D


I mówię śmiertelnie poważnie...

Co ty na to CoJaTamk***aWiem, ? ;)

jerry280

2017-03-27, 12:32
CoJaTamk***aWiem napisał/a:



Musze cie zmartwic biedaku....
Nie jestes w stanie mnie obrazic ani wzruszyc swoim umyslowym kalectwem :D
Chocbys nie wiem jak sie staral :D



Nie jestem w stanie cię obrazić bo jesteś internetowym trolem zaprawionym w takich gównoburzach. Szkoda strzępić języka na takich umysłowo ubogich napinaczy, więc żyj sobie w swoim świecie podstarzałego sadolowego palanta jak ci to przyjemność sprawia :)

CoJaTamKurwaWiem

2017-03-27, 15:23
Dżizas_kurde napisał/a:

To będzie pierwsza gównoburza na sadistic... która zakończy się strzelaniną :D


I mówię śmiertelnie poważnie...

Co ty na to CoJaTamk***aWiem, ? ;)



W zyciu co mialem sobie udowodnic - udowodnilem. Reszta populacji - nic osobistego - nie bierz tego do siebie - mnie nie bardzo interesuje.
Ale zeby wzniecic sportowego ducha w sadolach i dac sie im wykazac - na poczatek mozemy wstawic zdjecia klasycznych tarcz strzeleckich - na 10m, 15m i 25m. Klasyka - 10 strzalow z broni krotkiej bez optyki czy lasera. Proponuje w 3 podstawowych kalibrach - .22LR, 9mm i .45ACP. Chyba, ze ktos z rewolweru - wtedy kaliber jaki ma.
Jak ktos chetny, to pozniej zrobimy bron dluga bez i z optyka - jak ktos sobie zyczy.

The_Generat

2017-03-29, 00:39
a może w kiblu się umówcie z ekierką, pomierzycie co trzeba i... wypie**alać na kwejka