18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A Ty jak przygotowałeś się na atak zombi???

michalfa • 2017-03-24, 22:35
Witam,
od jakiegoś czasu interesuje się strzelectwem. Uzyskania papierów nie będę tu opisywał. Chce porostu pochwalić się moim nowym nabytkiem ;)

Trochę zachodu mnie to kosztowało, ażeby trafił do mojej szafy, ale warto było dla spełnienia swoich zachcianek.
Czy ktoś ma jakiś pomysł cóż to jest ???
Resztę posiadanych dodam za "chwilę" ;)

karasik

2017-03-25, 00:20
gratulacje,
fajnie mieć coś takiego w szafie (na wypadek ataku zombie)

Noside

2017-03-25, 00:37
Chłopaki, ja tam wolę broń dystansową :snajper2:

Zwarty i gotowy, by rozwalać zombie głowy!

P.S. Kolega po nocy jara się masakrycznie posiadaniem karabinu.. Gdzie mieszkasz i kiedy będziesz w wiadomościach? Chciałbym móc siedzieć wtedy w domu, zamknięty :-D

qnsl

2017-03-25, 00:39
Na patyk z kupą nie ma mocnych!

R41NM4N

2017-03-25, 02:19
Masada?
Ja tam zakończyłem kombinacje na s&w 629 więcej mi nie potrzeba do szczęścia

RoboCat

2017-03-25, 06:56
Myslalem ze aby dostac bron trzeba przejsc badania psychologincze... widac chlopiec chwalacy sie nowym karabinem na facebooku i forach pasuje do profilu...

dumad

2017-03-25, 09:09
michalfa napisał/a:

Czy ktoś ma jakiś pomysł cóż to jest ???



kupiłeś broń i k***a nie wiesz co to jest? :szczerbaty:

a w ogóle po ch*j komuś broń na zombie? Zombie nie ma i nie będzie a Ty się zdziwisz jak prędzej do ciapatych będziesz musiał strzelać...

tranzystor

2017-03-25, 10:05
michalfa napisał/a:


Obrazek




Nie kładź go na łóżku, bo ktoś usiądzie i ci go połamie. Nie zapomnij założyć z powrotem czerwonej zatyczki na lufę, bo Policja cię może na ulicy odj***ć przez przypadek.

CoJaTamKurwaWiem

2017-03-25, 18:02
michalfa napisał/a:

.... Chce porostu pochwalić się moim nowym nabytkiem ;)
...)



Pochwalic, synku, to sie mozna czyms, czego inni nie maja...


el...........wy

2017-03-25, 18:04
Oglądałem wszystkie seriale i filmy o tematyce postapokaliptycznej więc dobrze wiem gdzie nie bywać i z kim się nie zadawać podczas apokalipsy zombie. W piwnicy mam spichlerz z wodą i golonkami krakusa na których mogę jechać przez bardzo długi czas, mam też internet na korbę, żeby w międzyczasie się nie nudzić i oglądać śmieszne koty na sadistiku.

sirmlcs

2017-03-25, 19:31
Ktoś ma małego i musi się chwalić jaki to on kozak nie jest; dynamiczne strzelanie na 100m siedząc na dupie

CoJaTamKurwaWiem

2017-03-25, 19:31
magicrodek123 napisał/a:

A tak serio to po co Ci?


A dlaczego pies sie liże po jajach...?

sirmlcs napisał/a:

Ktoś ma małego i musi się chwalić jaki to on kozak nie jest; dynamiczne strzelanie na 100m siedząc na dupie



Ooooo... bad ass.....
Ty za to mozesz sie podrapac po dupie albo po glowie, co na jedno wychodzi :mrgreen: