18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A Ty jak przygotowałeś się na atak zombi???

michalfa • 2017-03-24, 22:35
Witam,
od jakiegoś czasu interesuje się strzelectwem. Uzyskania papierów nie będę tu opisywał. Chce porostu pochwalić się moim nowym nabytkiem ;)

Trochę zachodu mnie to kosztowało, ażeby trafił do mojej szafy, ale warto było dla spełnienia swoich zachcianek.
Czy ktoś ma jakiś pomysł cóż to jest ???
Resztę posiadanych dodam za "chwilę" ;)

RapujacyToster

2017-03-25, 22:24
Pany co wy pie**olicie że MSBS jak cywilnej wersji nie ma, dopiero 1 partia defiladowa poszła :shock:
Toć to ACR w wersji cywilnej.

razak

2017-03-25, 22:26
@CoJaTamk***aWiem kozackie to masz i zrobiłbym wszystko by to posiadać :D jak Ci sie ze chce mógłbyś na priv albo tutaj gdyż myślę, że innych również zainteresuje napisać jak wpaść w legalne posiadanie takiego cuda :) a jeśli nie posiadasz tego legalnie to nie było tematu i z fartem :)

Jack_*Daniels

2017-03-25, 22:33
haaa witam w klubie.... Zdany Patent czekam na licencje i będę gotowy na inwazję trupów a Wy nie.... ;-)

Dżizas_kurde

2017-03-25, 22:47
Cytat:


Prosz...
Zaraz po obejrzeniu zdjec mozesz zaczac brac cos na bol dupy.


Nic mnie nie boli (Kebsów nie jadam może dlatego)
Ładna sztuka.


Powiesz mi coś przy okazji ?


Ta broń jest fabrycznie przystosowana do montowania tłumika.
Czy twój egzemplarz nie ?

Zaproszenie nadal aktualnie. Jakby co.

Cytat:


To samo twoja matka powiedziala, jak sie urodziles, tylko widac jej sil braklo, zeby cie wyrzucic


W tej kwestii też.

michalfa

2017-03-25, 22:47
Jak już niektórzy Koledzy zauważyli, jest to Bushmaster ACR. Nie widzę w tym nic strasznego, że ja lub inni Koledzy wstawiają tu zdjęcia swoich legalnie posiadanych broni. Wiele osób na tym forum interesuje się ogólnie pojętym strzelectwem, jak komuś to nie odpowiada to może przejść do kolejnego tematu ;)
CoJaTamk***aWiem - piękną broń i amunicja bezpieczna dla postronnych osób, jak już w coś trafisz to raczej pocisk celu nie opuści ;)

CoJaTamKurwaWiem

2017-03-25, 22:52
Sorry koledzy - jak napisalem wczesniej - nie bardzo widze mozliwosc, zebyscie takie cos legalnie kupili - szczerze mowiac, to nawet nielegalnie bylby dosc duzy problem.
Tak - bron fabrycznie jest przystosowana do tlumika. Na koncu lufa jest gwintowana - widac grubsza nakretke, ktora oslania gwint. Po zakupie trzeba zaraz zalozyc maly gumowy oring, bo jak sie nagrzewa, to lubi sie czasem odkrecic i zgubic. Przyrzady celownicze od nowosci podniesione - ze wzgledu na tlumik

Amunicja - dokladnie po to jest :)
Kilka magazynkow to podstawa. Ten akurat jest prosto z sejfu podrecznego. Przeznaczenie wiadome :)

tranzystor

2017-03-25, 23:47
CoJaTamk***aWiem napisał/a:



Prosz...
Zaraz po obejrzeniu zdjec mozesz zaczac brac cos na bol dupy.




Nie muszę "brać" nic na ból dupy, bo takowy u mnie nie występuje. Niepokojące jest jednak, że tacy ludzie jak ty mogą mieć dostęp do broni.

CoJaTamKurwaWiem

2017-03-26, 00:41
tranzystor napisał/a:




Nie muszę "brać" nic na ból dupy, bo takowy u mnie nie występuje. Niepokojące jest jednak, że tacy ludzie jak ty mogą mieć dostęp do broni.



Twoje niepokoje mnie interesuja mniej niz losy Ryszarda zwanego Swetrem.

Poza tym widze, ze Freud moglby czerpac wiedze z twojego doswiadczenia wiadrami - po dwoch zdaniach w internecie wiesz o czlowieku wszystko. Twoi znajomi (o ile takich jeszcze masz) musza cie wrecz uwielbiac :mrgreen: Musisz im koniecznie pokazac ten watek - zobacza jaki nieudacznik z ciebie :mrgreen:
Ty juz sie lepiej nie odzywaj :mrgreen:

mit2

2017-03-26, 00:43
tranzystor, niepokojące jest to, że tacy ludzie jak ty próbują decydować o tym, co inni ludzie mogą lub nie mogą posiadać.

W............R.

2017-03-26, 04:30
Panowie, ja się zgłaszam na sekundanta :) Po telefon jakby co zapraszam na priv, a bardzo chętnie bym obejrzał (i za zgodą także nagrał dla sadistica telefonem - ofkors na życzenie z zamazanymi twarzami) Wasz pojedynek na tej strzelnicy.

A swoją drogą tak ładnie sobie wrzucacie jak taki znany mi dawno temu kpr. Gwóźdź. On też znał tylko "jak matka cię rodziła" :) )))

jerry280

2017-03-26, 08:13
@cojatamk***awiem wiesz czemu jesteś palantem? Bo zgrywasz szeryfa. Gość wrzuca zdjęcie broni ale wielki pan szeryf musi mu doj***ć synku, że niby czymś lepszym się chwalisz bo inni nie mają. Po pierwsze schudnij pulpecie bo wstyd takie grube parówy na zdjęciach pokazywać i po drugie nie przypieprzaj się do innych to inni też ci dadzą spokój. Idź cwaniakować gdziś indziej.

KrisznaMan

2017-03-26, 12:21
Tak bez czytania komentarzy to na pierwszy rzut oka wygląda jak Masada ;)

Ale pamiętaj, że jesteś na sadolu z tymi obrazkami ;D

ho...........zo

2017-03-26, 14:17
Smutne musi być życie ludzi, którzy kupują sobie jakieś pistolety i inne karabiny żeby zatuszować fakt, że mają siusiaki jak małe dzieci.

krasnal_hałabała

2017-03-26, 18:48
Ja bym na twoim miejscu zaraz obok nak***iacza dodał zdjęcie albo skan papierów do tej broni i pozwolenia bo pełno na Sadolu jest Rudych z Blok Ekipy.